Thursday, 21 November 2019

Α ΕΣΚΑ: Τα αποτελέσματα

Oct 22, 2019

Α΄ΕΣΚΑ
4η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα :

ΠΙΚΕΡΜΙ – ΠΕΥΚΗ 79-84
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΗΑΡ ΗΣΤ 89-68
ΚΑΠ – ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 74-56
ΔΑΦΝΗ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 85-60
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 91-81
ΓΑΛΑΤΣΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 62-56
ΕΣΚΔ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 56-55

Τα φύλλα αγώνα :

ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 89
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 68
Τα δεκάλεπτα: 20-21, 51-39, 65-59, 89-68
Διαιτητές: ΓΙΑΚΕΙΜΗ, ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ, ΣΙΔΕΡΗΣ
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. (ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΟΛΙΤΗΣ): ΠΑΤΑΤΑΣ 4, ΤΣΟΧΟΝΕΛΙΤΖΕ 14 (2), ΛΙΒΑΝΟΣ 16, ΜΟΡΦΟΣ Β. 9 (1), ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ 6, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 13 (1), ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ 15 (2), ΚΑΛΛΙΛΑΣ 2, ΚΑΠΠΗΣ, ΜΟΡΦΟΣ Θ. 7 (1), ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ.
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ (ΚΑΡΝΕΣΗΣ-ΤΟΥΡΛΗΣ): ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 3, ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ 6 (2), ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΡΟΥΜΠΕΑΣ 1, ΚΟΥΠΙΔΗΣ 19 (2), ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΣΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ 20 (4), ΜΟΥΓΙΟΣ 14, ΣΦΗΚΑΚΗΣ.

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 79
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 84
Τα δεκάλεπτα: 12-15, 38-44, 61-63, 79-84
Διαιτητές: ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΤΣΑΤΣΗΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ (ΠΟΥΛΙΔΗΣ): ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΟΣ 22, ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 3 (1), ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΚΑΔΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ, ΜΕΛΑΣ 10 (2), ΚΡΗΤΙΚΟΣ 18 (1), ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ 12, ΤΑΦΙΛΗ, ΣΗΜΑΙΟΠΟΥΛΟΣ 5 (1), ΓΡΑΨΑΣ, ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 7 (1).
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ (ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ-ΜΕΡΤΙΝΙΑΝ): ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 4, ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 3 (1), ΑΠΟΣΤΟΛΙΑΔΗΣ 2, ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 25 (2), ΚΟΡΚΟΣΟΥΡΑΣ 17 (1), ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 20, ΥΦΑΝΤΗΣ, ΔΡΙΚΟΓΙΑΣ 6 (1), ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 7, ΚΟΡΡΕΣ, ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΩΤΗΣ.

ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 74
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 56
Τα δεκάλεπτα: 16-6, 36-26, 56-40, 74-56
Διαιτητές: ΡΑΧΙΩΤΗΣ, ΤΕΦΤΙΚΗΣ, ΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΧΑΤΖΗΠΑΝΗΓΥΡΗΣ-ΡΑΔΗΣ): ΓΑΡΔΕΛΗΣ, ΑΡΧΟΣ 7 (1), ΚΑΡΤΕΡΗΣ 11 (3), ΣΙΛΙΤΖΗΡΗΣ 4, ΑΓΟΡΗΣ 14 (4), ΣΒΟΡΩΝΟΣ 13 (2), ΖΕΡΒΟΣ 3, ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ 5, ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗΣ 2, ΠΑΠΑΣ 15 (2).
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (ΜΗΛΙΩΡΙΤΣΑΣ-ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ): ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΛΑΓΟΣ 4, ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 14 (2), ΤΣΙΤΟΣ 3 (1), ΧΑΣΑΠΗΣ, ΠΕΤΡΑΣ 3 (1), ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ 11 (1), ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ 16, ΧΑΝΙΩΤΗΣ, ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1, ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ 4

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 85
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60
Τα δεκάλεπτα: 15-17, 45-38, 58-45, 85-60
Διαιτητές: ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ, ΤΗΓΑΝΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ (ΛΙΟΓΑΣ-ΤΣΙΚΙΝΑΣ): ΦΥΚΑΣ 3, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 6 (2), ΤΖΑΤΖΑΣ, ΓΚΟΛΙΑΣ 3 (1), ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 14 (1), ΦΩΤΙΟΥ 15 (2), ΜΑΤΖΟΥΡΟΣ 14 (2), ΚΑΚΟΜΑΝΩΛΗΣ, ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 17, ΠΑΣΣΑΣ 2, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 3, ΜΑΝΣΑΡΑΪ 8.
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (ΜΠΙΛΑΛΗΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ): ΤΡΙΠΟΔΑΚΗΣ 11 (1), ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 2, ΛΑΟΥΡΔΕΚΗΣ 5 (1), ΜΠΙΛΑΛΗΣ 5 (1), ΜΠΑΖΙΝΗΣ 2, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 7 (1), ΤΣΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 12, ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ 8 (2), ΤΡΟΥΠΗΣ 2, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 6.

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 91
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 81
Τα δεκάλεπτα: 24-22, 52-46, 71-65, 91-81
Διαιτητές: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ, ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΧΑΤΖΗΣ-ΤΑΣΙΟΣ): ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 2, ΔΕΠΟΥΡΗΣ 6, ΠΟΠΕΛΑΣ 5 (1), ΣΚΟΡΙΛΑΣ 2, ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ 4, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ 14 (3), ΚΑΛΠΑΚΗΣ 12 (2), ΠΑΝΤΣΙΟΣ 31 (4), ΡΕΝΤΙΦΗΣ 3 (1), ΜΟΥΡΙΚΗΣ 5, ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ 2.
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ (ΧΑΣΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ): ΚΑΛΟΥΔΑΣ 4, ΤΣΙΡΟΣ 3 (1), ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 4, ΧΑΤΖΗΣ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ 8, ΚΥΡΙΑΖΗΣ 9 (2), ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 13, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 6 (2), ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11 (2), ΒΛΑΧΟΣ 10, ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ 10 (2), ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 4.

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 62
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 56
Τα δεκάλεπτα: 16-11, 32-25, 52-44, 62-56
Διαιτητές: ΜΠΙΚΑΣ, ΣΚΑΛΤΣΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΚΟΥΜΑΡΑΣ-ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ): ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΛΙΑΠΟΥΡΗΣ, ΤΣΙΡΟΣ 8, ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ 25 (5), ΜΑΓΚΟΣ 4, ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΣ 2, ΚΟΛΟΓΓΙΟΣ 1, ΧΛΑΠΑΝΗΣ 3 (1), ΜΙΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΛΙΤΣΟΣ 13, ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΣΑΒΒΑΤΗΣ-ΜΑΓΟΥΛΑΣ): ΣΠΑΝΟΣ 3 (1), ΠΕΤΡΑΝΤΩΝΗΣ 6, ΒΑΒΟΥΛΑΣ, ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΛΗΣ, ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ 11 (1), ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 9, ΔΑΜΙΓΟΣ 4, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΚΙΖΕΛΗΣ 5 (1), ΠΟΥΛΗΣ 17 (4), ΓΡΙΛΙΑΣ, ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ.

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 56
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 55
Τα δεκάλεπτα: 14-14, 28-25, 38-37, 56-55
Διαιτητές: ΚΑΡΔΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΑΜΙΔΗΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ (ΠΑΤΡΙΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΣ): ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ 3 (1), ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΣΤΑΜΑΤΗΣ 9, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΔΗΣ, ΜΑΥΡΙΔΗΣ 12 (2), ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 7 (2), ΣΤΑΗΣ, ΣΙΩΜΟΣ 7, ΚΟΚΙΟΣ, ΒΑΡΝΑΒΑΣ 16 (1), ΖΗΣΗΣ.
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ): ΜΑΥΡΙΑΣ, ΖΕΡΒΑΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΥΠΡΙΤΖΟΓΛΟΥ 10, ΠΡΟΦΚΑ 11 (2), ΤΣΕΚΕΝΗΣ Ι. 5 (1), ΦΡΙΜΑΣ 3 (1), ΤΣΕΚΕΝΗΣ Α. 1, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 15 (3), ΒΙΣΝΙΕΒΣΚΙ 4.

Η Βαθμολογία (σε 4 αγώνες) :

1.Πεύκη (4-0) 8
——————————
2.Αγία Παρασκευή (4-0) 8
3.Δάφνη (3-1) 7
4.Πολυνίκης Αγ.Βαρβάρας (3-1) 7
5.Γαλάτσι (3-1) 7
——————————
6.Νέα Ιωνία (2-2) 6
7.Πικέρμι (2-2) 6
8.Νήαρ Ήστ (1-3) 5
9.Απόλλων Σμύρνης (1-3) 5
10.Ηλιούπολη (1-3) 5
11.ΟΚΑΜ (1-3) 5
12.Νίκη Αμαρουσίου (1-3) 5
——————————
13.Άγιοι Ανάργυροι (1-3) 5
14.ΓΣ Κηφισιάς (1-3) 5

Μιχάλης Σταμουλάκης

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr