Thursday, 21 November 2019

Α ΕΣΚΑΝΑ: Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής

Oct 22, 2019

Α΄ΕΣΚΑΝΑ
3η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα :

ΕΥΡΥΑΛΗ – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 92-50
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ 65-54
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ 85-80
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 101-96 (84-84 καν.δ.)
ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 68-70
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 75-73
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 74-67

Τα φύλλα αγώνα :

ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 68-70
Διαιτητές : Αναστασίου , Αυγερινός , Γερουλάνος
Δεκάλεπτα : 17-22, 36-36, 51-49, 68-70
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Λειβάδης): Οικονόμου , Θεολογίτης 4, Γουρδομιχάλης , Γιαννόπουλος 6(2) , Παπαδάκης , Παπαργυρόπουλος 15, Φωτόπουλος 23(3), Λεκάκης 2, Κωνσταντίνου 8(1) Συμεωνίδης 10
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Παπασπυριδάκος, Δέδες) : Φειδάς , Καραλής 9(1) , Γεωργούλης 19(3), Σιμόπουλος 9(1) , Μούκας , Κουζινόγλου , Κούκουρας 14(2) , Κυριακόπουλος 10(1) , Μπολουδάκης 9(1), Κόης

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ 85-80
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Ιορδανίδης , Γεωργόπουλος
Δεκάλεπτα : 18-23, 42-38, 63-52, 85-80
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Παύλος, Κεφαλίδης ): Γεωργιάδης 18(5) Τσιπίδης 10, Ιωακειμίοδης 2, Τσιγγενόπουλος 5(1) , Λαμπρόπουλος 19(1) , Μούτσα 6, Παπαφωτίου , Βλασσόπουλος 16(2) , Τζαγγαράκης 4, Περσίδης 5
ΤΑΤΑΥΛΑ (Φαρμάκης, Μαστρογιάννης): Θεοχάρης 24, Λουλούδης 5(1) , Βελιζιώτης 7(1) , Θαλασσινός 8(2) , Μπίρμπας 13, Καλούδης 6(2) , Λάβαρης 5(1) , Χουλιάρας 12(2) , Μακρυγιάννης

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ 64-54
Διαιτητές : Τσαχάκης , Χρόνης , Αρφαρά
Δεκάλεπτα : 17-16, 31-24, 46-39, 64-54
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Σπανός): Γεωργόπουλος 17(1) , Τσίλαγας 18, Κατσαρέας , Ιορδάνου 7(1) , Σωτηρόπουλος , Βούτας 9(1) , Τσίκας , Τσιούτσιας 2, Διαμαντής , Τσακίρης 9(1) , Αλεβίζος 2 , Παπαδάκης
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (Χαριτάτος, Φαραώ): Υφαντόπουλος 13(2) , Κούτας 5 , Πλατής , Γκίκας , Παπαδημητρακόπουλος 14 , Καπέτσης 3, Σαννής , Μαύρος 12, Ρούσσος 4, Καραχάλιος 3, Δανά, Σκαλούμπακας

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 101-96 ΠΑΡ. (ΚΑΝ. ΑΓ. 84-84)
Διαιτητές : Κονταράτος, Πηλοίδης Φ., Μπερέτσος
Δεκάλεπτα : 21-21, 42-45, 65-57, 84-84(καν. αγ.) 101-96 (παρ.)
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας , Κωνσταντώνης): Πάσμα 1, Σμυρνής 13(4) , Καραγιώργης 17(1) , Ιμαριάγκμπε 6, Λάμπρου 2, Κονταρίνης 7(1) , Παπάζογλου 6 , Παπαζαφειρόπουλος 18 , κολιούλης 6(1) Τσιμπούκης 22(4), Μαυρομανωλάκης 3(1)
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Τσιτσόπουλος , Χότζα) : Κολοβέρος 27(2) ,Χόρτσας 8, Γιαννακόδημος 13, Μανωλάκος 11(3) , Κουλιανός 6, Ύμερι 5, Μαρόντας 8(2) , Αντωνούτσος 18(2) , Θεοδωράτος

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 74-67
Διαιτητές : Παπαφωτίου , Ανδρεόπουλος , Μέλης
Δεκάλεπτα : 15-27, 34-40, 52-50, 74-67
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Παππάς) : Καλής 14 , Αρμανίδης 15(2) , Πατμανίδης , Καρελάς 7(1), Καρλάφτης 19(5), Πεζιρκιανίδης , Σαγρής 10(2) , Καμπούρης 2, Λουτριώτης 2, Τριανταφυλλίδης 4, Μωυσίδης , Τσελέκος 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης, Ρίμπας) : Συριανός 9(3) , Φωστέρης 17(1), Ζαχαρόπουλος 6, Φωσσές 8, Δούβος 18, ¨Αμερσον , Κουκουβάκης , Ακρίβος 3(1) , Γιαννακόπουλος , Μαρόπουλος 6, Χάϊδος , Μπακλαβάς

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 92-50
Διαιτητές : Πηλοίδης Αν. , Αντωνέλου , Κατσιμάρδος
Δεκάλεπτα : 28-14, 52-25, 76-34, 92-50
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Τασιόπουλος – Κακαβάς) : Τσακναρίδης 6, Μπατής 11 (1), Δορκοφύκης 2, Ψυχογιός 6, Εμμανουηλίδης 13 (3), Αγγελίδης 8, Μαλτέζος 6, Βαρθακοκοίλης 15 (3), Γεωργουσόπουλος 12 (2) , Παπαδόπουλος 2, Αποστόλου 4 , Μπούτος 7.
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Θάνος – Νίκας) : Μπογδανίδης 17 (2) , Καβελάρης 3 (1) , Σέττος 8 (2) , Καραμπέκης 2, Λαμπρόπουλος 5 (1) , Φιλιππου 2, Αρκουμάνης, Θεοφανόπουλος , Ζολώτας , Χατζημιχάλης 2, Καβελάρης 6.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΠΕΡΑΜΑ 75-73
Διαιτητές : Ασλανίδης , Τζιμινίδης, Πρισιμιτζάκης
Δεκάλεπτα .: 25-18 , 37-42 , 68-57 , 75-73
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Σίμος, Δολιανίδης): Μαρκουίζος 2, Γιαννόπουλος, Κολοφώτης, Δέλλιος 4(1), Ντόσκορης 9(1), Γεράνιος, Γιαμπάνης 5, Κατσούρης 30(3), Νικολαϊδης 9(1), Ζενέλι 10, Κιούσης 6, Κρεμαστούλης .
ΠΕΡΑΜΑ (Ιμπραημάκης, Πασαγιάννης): Θωμάς 6, Τασόπουλος 21, Γουρνάς 1, Γρύλλης 4(1), Ιωάννου 2, Ντακούλιας 19(2), Δαουτάκος 3(1), Τράμπαρης 13(3), Κατσικάδης, Κετέμα, Δελής 4

Η Βαθμολογία (σε 3 αγώνες) :

1.Ίκαρος Καλλιθέας (3-0) 6
2.Ελευθερία Μοσχάτου (3-0) 6
3.Ηλεκτρούπολη (2-1) 5
4.Πορφύρας (2-1) 5
5.Ευρυάλη Γλυφάδας (2-1) 5
6.Δάφνη Αγ.Δημητρίου (2-1) 5
7.Δραπετσώνα (2-1) 5
8.Ταταύλα (1-2) 4
9.Αστέρας Αγ.Δημητρίου (1-2) 4
10.Πόλις Καλλιθέας (1-2) 4
11.ΑΕ Καλλιθέας (1-2) 4
12.Πέραμα (1-2) 4
13.Ένωση Τραχώνων/Δια (0-3) 3
14.Ίκαρος Νέας Σμύρνης (0-3) 3

Μιχάλης Σταμουλάκης

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr