Οι διαιτητές σε Α1-Α2 Γυναικών

Oct 21, 2021

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους κομισάριους στα παιχνίδια της Α1 και της Α2 Γυναικών.

 

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Ελευθερία Μοσχάτου Τσιαπλής-Παπαγεωργίου-Παπανικολάου Γ. (Πολυχρονίδης)

ΣΕΦ (αίθ.5) 17.00 Ολυμπιακός-Εσπερίδες Καλλιθέας Ζακεστίδης-Κονταράτος-Τηγάνης (Ηπιώτης)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Αγ. Δημητρίου (Π) 13.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΠΑΣ Γιάννινα Τσαχάκης-Ασλανίδης-Σκανδαλάκης (Ζώης)

Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Νίκη Λευκάδας Θεονάς-Κανελλόπουλος-Μαρινάκης (Γολεγού)

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α2 Γυναικών είναι:

1ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Ηλιούπολη Λαζόγκα-Αυγουστόγλου (Αναστασίου)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Τρίπολης 13.00 ΓΕ Άμιλλα 2000-Ατρόμητος Πειραιά Κωνσταντινίδου-Μακρόπουλος (Μαλαμάς)

Τέντα 13.00 Άρις Καλαμάτας-Εύνικος Καμήτσος-Λάμπος (Ηλιόπουλος)

Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί Καραμπιτσάκος-Τσάλας (Τσαρδάκας)

Π. Σαλπέας 14.00 Φοίνιξ Πειραιά-Θησέας Παναγιούδας Πετράκης-Κουλουμπαρίτσης (Δραμεσιώτης)

2ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Υμηττού 18.00 Αμύντας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Τερζής-Μπαράκου (Διμπιινούδης)

Μελισσίων 12.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Ιπποκράτης Κω Λιαρομάτης-Πλέγας (Φαλούκας)

ΔΑΠΠΟΣ 13.00 Σαντορίνη-Αγ. Παρασκευή Γαραντζιώτης-Σίμα (Παπαδημητρόπουλος Κ.)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πρωτέας Βούλας Παπανικολάου-Αυγουστόγλου (Τηγάνης)

Μ. Λιούγκας 17.30 Τερψιθέα-Αθηναϊκός Κηπώσης-Γεωργόπουλος (Σαμαρτζή)

3ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Ν. Ρυσίου 12.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ολύμπια Λάρισας Κλεπουσνιώτου-Παπαδόπουλος Γρ. (Ανδρίτσος)

ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη Αθανασιάδης Αθ.-Αβραμίδου (Σαμαλής)

Αγ. Δημητρίου 15.00 Απόλλων Πτολεμαϊδας-Λασσάνης Ντίγκο-Ιορδανίδης Α. (Μπαταούλα)

Αγρινίου 13.00 Αργοναύτες Αγρινίου-ΑΓΕ Πιερίας Ασημακάκη-Διαμαντής (Μπέστιας)

4ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα – Ιερισσός 99 Κανελλίδης-Μιχέλη Ευ. (Λαδόπουλος)

Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-ΜΕΝΤ Κολοκυθάς-Χάνος (Δραγκίογλου)

Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Άρης Τσάνταλη-Κώνης (Σιμητόπουλος Ι.)

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς Ξενικάκης-Ζαχαριάδης (Σαλικίδης)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Πυλαία Δικταπανίδης-Αθανασιάδης Βλ. (Τοζακίδης)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου (1η αγωνιστική)

Αλεξάνδρειο 19.30 Άρης-Πανσερραϊκός Χατζηκώστας-Ράπτης (Κασαπίδης)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr