Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών

Mar 17, 2022

1ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 20 Μαρτίου

Παναχαϊκής 18.00 Παναχαϊκή-Γλαύκος Κανελλόπουλος-Κωστής (Παπαδόπουλος Γ.)

Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρ.-Εργοτέλης Ναστούλης-Τζιμινίδης (Ξάνθος)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Αδαμόπουλος-Παπαδόπουλος Ανδ. (Γιαλικάρης)

Αιγίου 17.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Σφήκα Αμαλιάδας Χρηστίδης Ηλ.-Βαγγάλης (Θεοδωρόπουλος)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Αίολος Αγυιάς-ΣΔΥ Τρίπολης Περδετζόγλου-Γαραντζιώτης (Θεοδοσόπουλος)

2ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 20 Μαρτίου

Ιστιαίας 14.00 Τελεθριακός-Πορφύρας Κουλουμπαρίτσης-Ευφραμίδης (Κάλφα)

Γ. Παπασιδέρης 15.00 Κορωπί-ΦΟ Βροντάδου Μαρουδιάς-Πουλάκης (Τεφτίκης)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Μίλων Βελέντζας-Ροδόπουλος (Πετράκης Μιχ.)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Δάφνη Μαρίγλη-Φασόλης (Τσαρδάκας)

3ος Όμιλος (19η αγωνιστική)

Σάββατο 19 Μαρτίου

Χανιώτη 19.00 Μύκονος-Τήρων Αγ. Θεοδώρων Γεωργόπουλος-Αντωνέλου (Κουνάνης)

Κυριακή 20 Μαρτίου

Γ. Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λ.-Ελευθερία Μ. Λιαρομμάτης-Λιόνας (Τρίγκα)

Βυζαντινού 17.00 Πέρα-Πεύκη Κούλης Κ.-Παπαγεωργίου Δ. (Δραμεσιώτης)

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Νίκη Αμαρουσίου Σιδέρης-Σπυρλιδάκης (Μωϋσιάδης)

Κοντόπευκου 13.30 ΚΑΠ-ΑΕ Δικαίου Κω Τσαϊρίδης-Πετράκης Γ. (Φαλούκας)

4ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 20 Μαρτίου

Αγριάς 17.00 Αγριά-Αναγέννηση Λ. Καρακώστας-Αγραφιώτης Β. (Γκουντελιάς)

Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Τρίκαλα Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Μανάσης)

Αερογέφυρας 17.00 Αγρίνιο-Σπάρτακος Ιωαννίνων Τσακαλογιάννης-Καμήτσος (Καββαδάς)

Ι. Παττάκης 17.00 Νίκαια 2012-Αμπελώνας 1986 Γερακίνης-Γιατρόπουλος (Βαρνάς)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αχέρων Καναλακίου Ξέρας-Κώνης (Μηναρετζόπουλος)

5ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 20 Μαρτίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-ΔΕΚΑ Αγραφιώτης Ι.-Καντερές (Δροσόπουλος)

Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Γαλάζιοι ΚΟΘ Μπουγλός Ι.-Δημητρόπουλος (Καλότσης)

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Ναύαρχος Βότσης Λυγούρας-Αναστασιάδης Π. (Γκαντίδης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Καστοριά Τσαρδούλιας-Ηλιόπουλος (Αστρεινίδης)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αετοί Βέροιας Κοϊμτζόγλου-Τσάνταλη (Πλεξίδας)

6ος Όμιλος (15η αγωνιστική)

Κυριακή 20 Μαρτίου

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Ζέφυρος 02 Κανελλίδης-Μιχέλη Ευ. (Μπακλατζής)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Απόλλων Καλ. Δικταπανίδης-Τοπαλίδης (Στουπίδης)

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Βυζαντινός Ντόντης-Κλεπουσνιώτου (Τζιοπάνος Ι.)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπ.-Ασπίς Ξάνθης Γιαννούλης-Χάνος (Μήτσιου)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Γαλάτιστα Μελανίδης-Καντζουρίδης (Σακελλαρίου)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr