Γ' Εθνική: Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα και στους 6 ομίλους

Feb 13, 2022

Συνεχίζεται η δράση στα παρκέ της Γ' Εθνικής Ανδρών και παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα.

 

 

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Ήφαιστος Αχιλλέας Λιότσιος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Βενετόκλειο 14.00 Διαγόρας Ρόδου-Αίολος Αγυιάς Πατρών Καλογερόπουλος Φ.-Μαρτινάκος (Ξάνθος)

Κυπαρισσίας (κ.θ.) 17.00 Δίων Ο Κυπαρισσεύς-ΣΔΥ Τρίπολης Κωστής-Λιαρομάτης (Παπαδόπουλος Γ.)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Σφήκα Αμαλιάδας Μπούκας-Ραπτογιάννης (Ναλετάκης Μ.)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Καλαμάτα Τζιμινίδης-Περδετζόγλου (Θεοδοσόπουλος)

 

2ος Όμιλος (11η αγωνιστική)  Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Ιστιαίας 12.30 Τελεθριακός-Βούρειος ΑΟΛ Σπυρλιδάκης-Καψιώχας (Αλεξίου)

Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Δάφνη Δημουλάς-Αδαμόπουλος (Μάρης)

Εσπέρου 13.30 Ίκαρος Καλλιθέας-Κορωπί Ναστούλης-Ευφραιμίδης (Αναστασίου)

 

3ος Όμιλος (14η αγωνιστική) Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πέρα Σπυρόπουλος-Πετράκης Ιωάν. (Κυριόγλου)

Κω 14.00 ΑΕ Δικαίου Κω-Ερμιονίδα Παπαδόπουλος Ανδρ.-Παπαγεωργίου Δ. (Πλατέλλα)

Κρομμυώνιο 17.00 Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Πεύκη Λιόνας-Πλέγας (Ελένης)

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ελευθερία Μοσχάτου Κούλης Κ.-Κηπώσης (Ζερδεβάς)

 

4ος Όμιλος (11η αγωνιστική) Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Αγριάς 18.00 Αγριά-Νίκαια 2012 Αγραφιώτης Β.-Κλεπουσνιώτου (Γκουντέλιας)

Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Αλμυρός Σελεβός-Τσαρδούλιας (Τέγα)/ΑΝΑΒΟΛΗ 13/2, 18.00

ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αχέρων Καναλακίου Καντερές-Αθανασιάδης Αθ. (Τσιγγέλης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννησις Λαμίας-Αγρίνιο Χουγιάζος-Τσάλας (Κοτσίμπος)

 

5ος Όμιλος (11η αγωνιστική) Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Αριδαία Μπουγλός Ι.-Αβραμίδου (Τζιοπάνος)

Βικέλας 17.00 Βέροια-Αριστοτέλης Γερακίνης-Καννελίδης (Καλότσης)

Μίκρας Α’ 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Αετοί Βέροιας Γκέκας-Γιατρόπουλος (Παπαδόπουλος Ν.)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Καστοριά Καρακώστας-Χάνος (Σακελλαρίου)

11ο Δημ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ίκαροι Γιαννιτσιών Λυγούρας-Δημητρόπουλος (Σιμητόπουλος Ι.)

 

6ος Όμιλος (11η αγωνιστική) Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ελπίς Αμπελοκήπων Ζαχαριάδης-Ράπτης (Σαλικίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ιωνικός Ιωνίας Ντούρας-Καντζουρίδης (Μπρίγκος)

Μ. Γκράτιος 17.00 Βυζαντινός ΑΟ-Γαλάτιστα Τοπαλίδης-Καρυπίδης (Παπαδόπουλος Ι.)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίς Ξάνθης Ξέρας-Παπαδόπουλος Γρ. (Φωτιάδης)/ΑΝΑΒΟΛΗ 2/3, 17.00

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Σταυρούπολη Αθανασιάδης Βλ.-Μιχέλη (Λαδόπουλος)

1ος Όμιλος (11η αγωνιστική)
 
Κυριακή 13 Φεβρουαρίου
 
Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Ήφαιστος Αχιλλέας Λιότσιος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)
 
Βενετόκλειο 14.00 Διαγόρας Ρόδου-Αίολος Αγυιάς Πατρών Καλογερόπουλος Φ.-Μαρτινάκος (Ξάνθος)
 
Κυπαρισσίας (κ.θ.) 17.00 Δίων Ο Κυπαρισσεύς-ΣΔΥ Τρίπολης Κωστής-Λιαρομάτης (Παπαδόπουλος Γ.)
 
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Σφήκα Αμαλιάδας Μπούκας-Ραπτογιάννης (Ναλετάκης Μ.)
 
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Καλαμάτα Τζιμινίδης-Περδετζόγλου (Θεοδοσόπουλος)
 
2ος Όμιλος (11η αγωνιστική)
 
Σάββατο 12 Φεβρουαρίου
 
Π. Σαλπέας 16.30 Πορφύρας-Μίλων Κιουλάφας-Λαζόγκα (Βαμβακάς)
 
Κυριακή 13 Φεβρουαρίου
 
Ιστιαίας 12.30 Τελεθριακός-Βούρειος ΑΟΛ Σπυρλιδάκης-Καψιώχας (Αλεξίου)
 
Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Δάφνη Δημουλάς-Αδαμόπουλος (Μάρης)
 
Εσπέρου 13.30 Ίκαρος Καλλιθέας-Κορωπί Ναστούλης-Ευφραιμίδης (Αναστασίου)
 
3ος Όμιλος (14η αγωνιστική)
 
Σάββατο 12 Φεβρουαρίου
 
Π. Χανιώτη 19.00 Μύκονος-Ποσειδών Λ. Κουλουμπαρίτσης-Αυγουστόγλου (Κουνάνης)
 
Κυριακή 13 Φεβρουαρίου
 
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πέρα Σπυρόπουλος-Πετράκης Ιωάν. (Κυριόγλου)
 
Κω 14.00 ΑΕ Δικαίου Κω-Ερμιονίδα Παπαδόπουλος Ανδρ.-Παπαγεωργίου Δ. (Πλατέλλα)
 
Κρομμυώνιο 17.00 Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Πεύκη Λιόνας-Πλέγας (Ελένης)
 
Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ελευθερία Μοσχάτου Κούλης Κ.-Κηπώσης (Ζερδεβάς)
 
4ος Όμιλος (11η αγωνιστική)
 
Σάββατο 12 Φεβρουαρίου
 
Κατσιμήδου (κ.θ.) 19.30 Τρίκαλα-Αμπελώνας 1986 Καρακώστας-Χρυσάφης (Καρτζονίκας)
 
Κυριακή 13 Φεβρουαρίου
 
Αγριάς 18.00 Αγριά-Νίκαια 2012 Αγραφιώτης Β.-Κλεπουσνιώτου (Γκουντέλιας)
 
Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Αλμυρός Σελεβός-Τσαρδούλιας (Τέγα)/ΑΝΑΒΟΛΗ 13/2, 18.00
 
ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αχέρων Καναλακίου Καντερές-Αθανασιάδης Αθ. (Τσιγγέλης)
 
Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννησις Λαμίας-Αγρίνιο Χουγιάζος-Τσάλας (Κοτσίμπος)
 
5ος Όμιλος (11η αγωνιστική)
 
Κυριακή 13 Φεβρουαρίου
 
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Αριδαία Μπουγλός Ι.-Αβραμίδου (Τζιοπάνος)
 
Βικέλας 17.00 Βέροια-Αριστοτέλης Γερακίνης-Καννελίδης (Καλότσης)
 
Μίκρας Α’ 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Αετοί Βέροιας Γκέκας-Γιατρόπουλος (Παπαδόπουλος Ν.)
 
Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Καστοριά Καρακώστας-Χάνος (Σακελλαρίου)
 
11ο Δημ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ίκαροι Γιαννιτσιών Λυγούρας-Δημητρόπουλος (Σιμητόπουλος Ι.)
 
6ος Όμιλος (11η αγωνιστική)
 
Κυριακή 13 Φεβρουαρίου
 
Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ελπίς Αμπελοκήπων Ζαχαριάδης-Ράπτης (Σαλικίδης)
 
Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ιωνικός Ιωνίας Ντούρας-Καντζουρίδης (Μπρίγκος)
 
Μ. Γκράτιος 17.00 Βυζαντινός ΑΟ-Γαλάτιστα Τοπαλίδης-Καρυπίδης (Παπαδόπουλος Ι.)
 
Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίς Ξάνθης Ξέρας-Παπαδόπουλος Γρ. (Φωτιάδης)/ΑΝΑΒΟΛΗ 2/3, 17.00
 
Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Σταυρούπολη Αθανασιάδης Βλ.-Μιχέλη (Λαδόπουλος)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr