Γ' Εθνική: Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα με ντέρμπι και στους 6 ομίλους

Feb 06, 2022

Γεμάτο ντέρμπι το σημερινό πρόγραμμα της Γ' Εθνικής σε όλους τους ομίλους.

 

 

 

"Live από το Basket247.gr το μεγάλο ντέρμπι του 5ου ομίλου, Καστοριά arosis - Ακαδημία ΔΕΚΑ "

 

 


Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Παναχαϊκή Αδαμόπουλος-Μπαράκου (Πολιτόπουλος)

Αιγίου 14.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Διαγόρας Ρόδου Χρηστίδης Ηλ.-Παπαδόπουλος Ανδ. (Παπαδόπουλος Γ.)/ΑΝΑΒΟΛΗ, 16/2 14.00

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Αίολος Αγυιάς-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Ευφραιμίδης-Αντωνέλου (Θεοδοσόπουλος)/ΑΝΑΒΟΛΗ, 16/2 17.00

Τρίπολης 14.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Εργοτέλης Κούλης Κ.-Σίμα (Κουκάκης)

Αμαλιάδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Γλαύκος Τσιμπούρης-Τσουβάλης (Γιαλικάρης)

 

2ος Όμιλος Κυριακή 6/2

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Παπάδος Γέρας Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Τηγάνης)

Διώνης 14.00 Πικέρμι-Τελεθριακός Μαρίγλη-Χαϊνά (Φαλούκας)

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Βροντάδου Ροδίτης-Πουλάκης (Παντέλης)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Πορφύρας Χρηστίδης Π.-Ανδρεόπουλος (Σταματόπουλος)

Α’ Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Ίκαροι Καλλιθέας Χριστοδουλάκης-Γεράνιος (Ηπιώτης)

 

3ος Όμιλος (13η αγωνιστική) Κυριακή 6 Φεβρουαρίου

Γ. Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Χαλάνδρι Πλέγας-Τσουρή (Μαυραντζάς)/ΑΝΑΒΟΛΗ 16/2, 18.00

ΒΑΚ 13.00 Πέρα – Μύκονος Λιαρομμάτης-Λιόνας (Βαμβακάς)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-ΚΑΠ Χουγιάζος-Τσάλας (Τρίγκα)

Β’ Πεύκης 12.00 Πεύκη-ΑΕ Δικαίου Κω Τσαϊρίδης-Πετράκης Γεωρ. (Πετράκης Μιχ.)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Τήρων Αγ. Θεοδώρων Γεωργιλάκης-Τσικριτσάκη (Ορφανός)

 

4ος Όμιλος Κυριακή 6/2

Αερογέφυρας 17.00 ΓΕ Αγρινίου-Αγριά Ελ Ανύ-Κωστής (Πίγκας)

Ι. Πατάκης 17.00 Νίκαια 2012-Σοφάδες Μπουγλός Π.-Αβραμίδου (Χλωρός)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Σπάρτακος Ιωαννίνων Θεοδώρου-Δικταπανίδης (Τσιργούλας)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καν.-Τρίκαλα Καρακάσης-Καμήτσος (Τσιγγέλης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Αναγέννηση Λαμίας Καρακώστας-Δημητρόπουλος (Κουντέλιας)

 

5ος Όμιλος (10η αγωνιστική) Κυριακή 6/2

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Ανατόλια Ταρενίδης Στ.-Γιατρόπουλος (Καντίδης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Βέροια Καντερές-Διαμαντής (Παπαδόπουλος Θ.)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Ναύαρχος Βότσης Ευφραμίδης Στ.-Tαρενίδης Κ. (Πλεξίδας)

Ιβανώφειο 19.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Αετοί Βέροιας Ντίγκο-Σταμπουλής (Ανδρίτσος)

Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-ΔΕΚΑ Παπαγερίδης-Χατζηκώστας (Βόντζας)

 

6ος Όμιλος (10η αγωνιστική) Κυριακή 6/2

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Αρίων Ξάνθης Τζιοπάνος Ν.-Κόνης (Τοζακίδης)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς-ΚΑΟ Δράμας Συμεωνίδης-Φίλλιος (Παπαδόπουλος Νικ.)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Βυζαντινός Αγραφιώτης Βας.-Κανελλίδης (Πολυχρονίδης)

Πολυγύρου 16.00 Γαλάτιστα-Απόλλων Καλαμαριάς Ξενικάκης-Ζαχαριάδης (Μανιός)

Χρ. Χριστοδούλου 15.45 Ασπίς Ξάνθης-Ζέφυρος 02 Ράπτης-Καντζουρίδης (Σαλικίδης)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr