Γ' Εθνική(Βορράς): Το πρόγραμμα του -μόνου σε δράση- 4ου Ομίλου

Nov 01, 2020

Με... μοναδικές αναμετρήσεις για τον 4ο Όμιλο συνεχίζεται η δράση στον Βορρά για το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, καθώς οι αναμετρήσεις 5ου και 6ου Ομίλου αναβλήθηκαν λόγω ύποπτων κρουσμάτων κορωνοϊού.

 

*Σε νεότερο άρθρο οι αναμετρήσεις με live streaming κάλυψη

Αναλυτικά το πρόγραμμα των 3 Ομίλων του Βορρά:

4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Γόμφοι Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Β. (Καραδήμας)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αναγέννησις Λαμίας Ευφραιμίδης Στ.-Τοπαλίδης (Γκουντέλιας)

Παλαμά 17.00 ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες-Αμπελώνας 1986 Σταματόπουλος-Γιαννούλης Στ. (Μανάσης)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Σπάρτακος Ιωαννίνων Γιατρόπουλος-Ιορδανίδης (Μηναρετζόπουλος) (ΑΝΑΒΟΛΗ) (18/11)

Καναλακίου 17.00 ΑΕ Καναλακίου Αχέρων-Αναγέννηση Καρδίτσας Λυγούρας-Σταμπουλής (Τσιγγέλης)

Ρεπό: Λέων ΑΣ Μεσολογγίου

Βαθμολογία (σε 2 παιχνίδια):

ΓΣ Γόμφοι 4 2-0
Αναγέννηση Καρδίτσας 3 1-1
ΓΣ Αμπελώνα 3 1-1
ΓΣ Αλμυρού 3 1-1
Σπάρτακος Ιωαννίνων 3 1-1
Αναγέννηση Λαμίας 2 1-0
ΑΓΣ Ιωαννίνων 2 1-0*
Ολυμπιακός Βόλου 2 0-2
Αχέρων Καναλακίου 2 1-0
Ολυμπιακός Βόλου 2 0-2
Αχέρων Καναλακίου 2 1-0
Λέων Μεσολογγίου 2 0-2
Τιτάνες Παλαμά 1 0-1 *
* έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

5ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Μαντουλίδης-Ίκαροι Γιαννιτσών ΑΝΑΒΟΛΗ

Αετοί Βέροιας-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης ΑΝΑΒΟΛΗ

Αριδαία-ΑΟΚ Βέροιας ΑΝΑΒΟΛΗ

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Μίκρας Β 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Άργος Ορεστικό Γιαννούλης Αν.-Θεοδωρίδης Γ. (Δέλλας)

Καστοριάς 17.00 Καστοριά-ΔΕΚΑ Κάννης-Διαμαντής (Πλεξίδας)

Βαθμολογία (σε 2 παιχνίδια)
ΦΟ Αριδαίας 4 2-0
Αριστοτέλης Φλώρινας 3 1-1
Αετοί Βέροιας 2 1-0 *
ΑΣ Καστοριάς 2 1-0 *
ΑΟΚ Βέροιας 2 1-0 *
ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης 1 0-1*
Ναύαρχος Βότσης 1 0-1*
Αργος Ορεστικό 1 0-1 *
Ικαροι Γιαννιτσών 1 0-1 *
ΔΕΚΑ 1 0-1 *

*έχουν παιχνίδι λιγότερο

6ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Λ. Παπαδόπουλου 19.30 Σταυρούπολης ΕΚ-Ιωνικός Ιωνίας Τζιπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Μήτσιου)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Αλ Μπαλτατζής 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ανατόλια Σελεβός-Παπαθανασίου Κ. (Σαλικίδης)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς Παπαθανασίου Στ.-Κολοκυθάς (Σαλικίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ζέφυρος 02 Παπαδόπουλος Γρ.-Καρυπίδης (Μπακλατζής)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Μπούγλος Ιωάν.-Αβραμίδου (Τοζακίδης)

Ρεπό: Βυζαντινός ΑΟ

Bαθμολογία (σε 2 παιχνίδια):

Σταυρούπολη 3 1-1
Ζέφυρος 3 1-1
Αρίων Ξάνθης 2 1-0*
Ιωνικός Ιωνίας 2 1-0*
Ανατόλια 2 1-0*
ΒΑΟ 2 1-0*
Ασπίδα Ξάνθης 2 1-0*
ΑΟ Γαλάτιστας 2 0-2*
Απόλλων Καλαμαριάς 2 0-2
Ελπίδα Αμπελοκήπων 1 0-1*
ΚΑΟ Δράμας 0 *

* έχουν παιχνίδι λιγότερο

 

Άκης Γεωργαντάς

Αγγελόπουλος ΕΟΚ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr