Γ' Εθνική(Νότος): Αναλυτικά το πρόγραμμα των σημερινών αναμετρήσεων

Nov 01, 2020

Συνεχίζεται σήμερα η δράση στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής με αρκετές ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις αλλά και αρκετά παιχνίδια τα οποία αναβλήθηκαν... επ' αόριστον.

 

*Σε νεότερο άρθρο οι αναμετρήσεις με live streaming κάλυψη 

 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα στους 3 Ομίλους του Νότου:
1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αιγίου 14.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Εργοτέλης Σπυρλιδάκης-Βαγγάλης (Πίγκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΚ Καλαμάτα Παπαδόπουλος Χ.-Μαρτινάκος (Θεοδωρόπουλος)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Αίολος Αγυιάς Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Γιαλικάρης)

ΕΑΠ 14.00 ΕΑ Πατρών-Διαγόρας Ρόδου Κηπώσης-Αναστασόπουλος (Θεοδοσόπουλος)

Γλαύκος-ΓΑΕΤ Δίων Ο Κυπαρισσεύς ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Σφήκα Αμαλιάδας

Βαθμολογία (σε 2 παιχνίδι):

Παναχαϊκή 4 2-0
Αίολος Αγυάς 4 2-0
Καλαμάτα 4 2-0
Εργοτέλης 3 1-1
Σφήκα Αμαλιάδας 3 1-1
Διαγόρας Ρόδου 2 1-0*
Τρίπολη 2 0-2
ΕΑΠ 2 0-2
Γλαύκος 1 0-1*
Δίων Κυπαρισσίας 1 0-1*
Ήφαιστος Αχιλλέας 1 0-1 *

*έχει ένα παιχνίδι λιγότερο

2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραπτογιάννης-Κουλουμπαρίτσης (Αντερριώτης)

Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Έξω Παναγίτσα Δημουλάς-Εφραιμίδης (Τσεκούρας Ιωάν.)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ο Μίλων Κονταράτος-Γιαννακόπουλος Φ. (Τεφτίκης)

Εσπέρου 12.30 Ίκαροι Καλλιθέας-Τελεθριακός Αντωνίου-Καρανικόλα Ελ. (Γολεγού)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Κορωπί Μαρίγλη-Χουγιάζος (Μάρης)

Ρεπό: ΦΟ Βροντάδου

Βαθμολογία (σε 2 παιχνίδι):

ΑΟΝΣ Μίλων 4 2-0
ΑΠΣ Παπάδος Γέρας 3 1-1
ΑΟΦ Πορφύρας 3 1-1
ΑΕ Ίκαροι Καλλιθέας 3 1-1
Βούρειος ΑΟΛ 3 1-1
ΑΕ Έξω Παναγίτσας 3 1-1
ΑΟ Δάφνης 3 1-1
ΓΣ Κορωπίου 2 1-0*
Τελεθριακός 2 0-2
ΦΟ Βροντάδου 2 0-2
Πικέρμι 2 1-0*

*έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Παρασκευή 30 Οκτωβρίου

Μύκονος-Καρλόβασι 104-79

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Νίκη Αμαρουσίου Αδαμόπουλος Κ.-Ζαγούρης (Παππάς)

Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Δικαίου Κω Χατζημάρκος-Ροδίτης (Ευστρατίου)

Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Χαλάνδρι Ελ Ανύ-Λιόνας (Μαυραντζάς)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πέρα Μπακετέα-Ξηροκώστας (Πετρόπουλος)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων Καραμπιτσάκος-Χαϊνά (Κουλούρης)

Βαθμολογία (σε 2 παιχνίδι):
ΑΟ Μυκόνου 6 3-0*
ΑΟΚ Χαλάνδρι 4 2-0
ΚΑΠ 4 2-0
ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 4 2-0
ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου 3 1-1
ΑΟ Ερμιονίδας 3 1-1
ΑΟ Πεύκης 3 1-1
ΑΕ Δικαίου Κω 3 1-1
ΑΕ Καρλοβάσου 3 0-3 *
ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων 2 0-2
ΑΣ Πέρα 2 0-2
ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 2 0-2

*έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο

 

Άκης Γεωργαντάς

Αγγελόπουλος ΕΟΚ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr