Γ' Εθνική(2η): Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα και οι ζωντανές καλύψεις

Oct 25, 2020

Συνεχίζεται σήμερα με την δεύτερη αγωνιστική το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές των συναντήσεων.

 

ΦΟ Βροντάδου - Πικέρμι κάνοντας κλικ εδώ

Καλαμάτα BC - Δρομείς Τρίπολης κάνοντας κλικ εδώ

ΑΟ Δάφνης - Παπάδος Γέρας κάνοντας κλικ εδώ

 

Αναλυτικά:
1ος Όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Ήλιδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Ήφαιστος Αχιλλέα Μαρινάκης-Λιαρομάτης

Λίντο 16.30 Εργοτέλης-Παναχαϊκή Ντάνος-Κούλης Κ. (Μαχαιριανάκης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-ΣΔΥ Τρίπολης Μακρόπουλος-Λάμπος (Ηλιόπουλος)

Π. Αλεξιώτισσα 17.00 Διαγόρας Αγυιάς-ΕΑ Πατρών Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Πίγκας)

Πέμπτη 7 Ιανουαρίου

Βενετόκλειο 14.00 Διαγόρας Ρόδου-Γλαύκος Κονταράτος-Κιουλάφας (Ξάνθος)

(Ρεπό: ΓΑΕΤ Δίων Ο Κυπαρισσεύς)

2ος Όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Χίου 16.00 Βροντάδου-Πικέρμι Κανελλόπουλος-Κωστής (Μάρης)

Μ.Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Παπάδος Γέρας Μαρουδιάς-Καραμπιτσάκος (Ντίνος)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Έξω Παναγίτσα-Πορφύρας Ροδίτης-Αντωνίου (Κάλφα)

Α’ Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Ίκαρος Καλλιθέας Μπούκας-Γρίβα (Σταματόπουλος)

Ιστιαίας 13.15 Τελεθριακός-Βούρειος Τσάλλας-Λυτροσυγκούνης (Χαράτσης)

(Ρεπό: ΓΣ Κορωπίου)

3ος Όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Κρομμυώνιο 12.00 ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων-Μύκονος Ναστούλης-Ανδρεόπουλος (Τρίγκα)

Καρλοβασίου 12.00 Καρλόβασι-ΚΑΠ Κουτσοδήμος-Μπαβέλας

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ελευθερία Μοσχάτου Δημουλάς-Αναστασόπουλος (Ευστρατίου)

Κω 15.30 ΑΕ Δικαίου Κω-Ποσειδών Λουτρακίου Ραπτογιάννης-Χρόνης

Ν. Περκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ερμιονίδα Κωνσταντινίδου-Πετράκης Γιώργ. (Ελευθεριάδης)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Πέρα Γαραντζιώτης-Αδαμόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Μεσολογγίου 17.00 Λέων ΑΣ Μεσολογγίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λιότσιος-Ασημακάκη (Πατσαντζόπουλος)

Μουζακίου 17.00 ΓΣ Γόμφοι-Αλμυρός Ζαχαρής-Καρακώστας (Τέγα)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννησις Λαμίας-ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες Γιατρόπουλος-Αβραμίδου (Βαρνάς)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Ολυμπιακός Βόλου Κάννης-Διαμαντής (Σταμάτης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Σπάρτακος-Αναγέννηση Καρδίτσας Μελανίδης-Χατζηκώστας (Τσιγγέλης)

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 1η αγωνιστική)

Καναλακίου 17.00 Καναλάκι Αχέρων-Σπάρτακος Ιωαννίνων Διαμαντής-Βίννης (Τσιγγέλης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Αναγέννηση Καρδίτσας Μπουγλός Π.-Αβραμίδου (Αγορογιάννης)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννησις Λαμίας Ευφραιμίδης-Χατζηκώστας (Μηναρετζόπουλος)

(Ρεπό: ΑΕ Καναλακίου Αχέρων)

5ος Όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης Λυγούρας-Ιορδανίδης (Μελανίδης)

Αριδαίας 17.00 ΦΟ Αριδαίας-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Δέλλας-Φίλλιος (Τοζακίδης)

6ος Όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Απόλλων Καλαμαριάς Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές (Γκούμας)

Γαλάτιστα-Σταυρούπολη 62-81

(Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας)

 

Άκης Γεωργαντάς

Αγγελόπουλος ΕΟΚ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr