Wednesday, 20 January 2021

Οι βαθμολογίες και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής στους 6 ομίλους της Γ' Εθνικής

Oct 19, 2020

Πρεμιέρα με αρκετές αναμετρήσεις έκανε χτες το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά πως διαμορφώθηκαν οι βαθμολογίες αλλά και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής.

 

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος

Παναχαϊκή 2

Εργοτέλης 2

Καλαμάτα 2

Αίολος Αγυάς 2

Διαγόρας Ρόδου 2

Σφήκα Αμαλιάδας 1

Τρίπολη 1

ΕΑΠ 1

Γλαύκος 1

Δίων Κυπαρισσίας 1

Ηφαιστος Αχιλλέας 1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 25/10)

ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας- Ήφαιστος Αχιλλέας ΣΦΑ

Εργοτέλης-Παναχαϊκή

Καλαμάτα-Τρίπολη

Αίολος Αγιάς-ΕΑΠ

Διαγόρας Ρόδου-Γλαύκος

Ρεπό: Δίων Κυπαρισσίας

 

2ος Όμιλος

ΑΠΣ Παπάδος Γέρας 2

ΑΟΦ Πορφύρας 2

ΑΕ Ίκαροι Καλλιθέας 2

ΑΟΝΣ Μίλων 2

ΓΣ Κορωπίου 2

ΑΟ Δάφνης 1

Τελεθριακός 1

Βούρειος ΑΟΛ 1

ΑΕ Έξω Παναγίτσας 1

ΦΟ Βροντάδου 1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 25/10)

ΦΟΒ-Πικέρμι

ΑΟ Δάφνης-Παπάδος Γέρας

ΑΕΕΠ-Πορφύρας

Μίλων-Ίκαρος Καλλιθέας

Τελεθριακός-ΒΑΟΛ

 

3ος Όμιλος

ΑΟ Μυκόνου 2

ΑΟΚ Χαλάνδρι 2

ΚΑΠ 2

ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου 2

ΑΟ Ερμιονίδας 2

ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 2

ΑΟ Πεύκης 1

ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων 1

ΑΕ Καρλοβάσου 1

ΑΣ Πέρα 1

ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 1

ΑΕ Δικαίου Κω 1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 25/10)

Τήρων Αγίων Θεοδώρων-Μύκονος

ΑΕ Καρλοβάσιου- ΚΑΠ

Νίκη Αμαρουσίου-Ελευθερία Μοσχάτου

ΑΕ Δικαίου-Ποσειδών Λουτρακίου

Χαλάνδρι-Ερμιονίδα

Πεύκη-Πέρα

 

4ος Όμιλος

ΓΣ Γόμφοι 2

ΓΣ Αλμυρού 2

Λέων Μεσολογγίου 1

Τιτάνες Παλαμά 1

Ολυμπιακός Βόλου 0

Σπάρτακος Ιωαννίνων 0

ΓΣ Αμπελώνα 0

Αναγέννηση Καρδίτσας 0

ΑΓΣ Ιωαννίνων 0

Αναγέννηση Λαμίας 0

Αχέρων Καναλακίου 0

*Ολυμπιακός Βόλου, Αναγέννηση Λαμίας, Αναγέννηση Καρδίτσας, ΓΣ Αμπελώνα, Αχέρων Καναλακίου, Σπάρτακος Ιωαννίνων και ΑΓΣ Ιωαννίνων έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Επόμενη αγωνιστική (2η, 24-25/10)

Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας

ΓΣ Αμπελώνα-Ολυμπιακός Βόλου

Αναγέννηση Λαμίας-Τιτάνες Παλαμά

ΓΣ Γόμφοι-ΓΣ Αλμυρού

Λέων Μεσολογγίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

 

5ος Όμιλος

Αριστοτέλης Φλώρινας 2

Αετοί Βέροιας 2

ΑΣ Καστοριάς 2

ΦΟ Αριδαίας 2

ΑΟΚ Βέροιας 2

ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης 1

Ναύαρχος Βότσης 1

Αργος Ορεστικό 1

Ικαροι Γιαννιτσών 1

ΔΕΚΑ 1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 24-25/10)

ΔΕΚΑ-Αετοί Βέροιας

Ικαροι Γιαννιτσών-ΑΣ Καστοριάς

Αργος Ορεστικό-ΜΑΣ Ε. Μαντουλίδης

ΑΟΚ Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης

ΦΟ Αριδαίας-Αριστοτέλης Φλώρινας

 

6ος Όμιλος

Αρίων Ξάνθης 2

Ιωνικός Ιωνίας 2

Ανατόλια 2

ΒΑΟ 2

Ασπίδα Ξάνθης 2

Απόλλων Καλαμαριάς 1

Ελπίδα Αμπελοκήπων 1

Σταυρούπολη 1

ΑΟ Γαλάτιστας 1

Ζέφυρος 1

ΚΑΟ Δράμας 0

*Ο ΚΑΟ Δράμας έκανε το ρεπό του.

Επόμενη αγωνιστική (2η, 24-25/10)

ΑΟ Γαλάτιστας-Σταυρούπολη

Ανατόλια-Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ασπίδα Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης

Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς

ΒΑΟ-ΚΑΟ Δράμας

Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

 

Άκης Γεωργαντάς

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr