Wednesday, 20 November 2019

Γ Εθνική: Αποτελέσματα, βαθμολογιες

Nov 11, 2019

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΓΣ Κορωπίου - ΑΕ Νέας Κηφισιάς 106-94

ΑΟ Ερμιόνης - Ηλυσιακός ΑΟ 83-86

ΝΕΟ Ληξουρίου - ΑΟ Αχαγιά 82 84-58

ΣΔΥ Τρίπολης - Παναχαϊκή ΓΕ 55-68

ΑΟ Π. Φαλήρου - Άρης Νίκαιας ΓΝΟ 79-66

ΑΟ Γλαύκος - ΑΟΚ Χαλάνδρι 51-50

ΑΟ Ακράτα - ΚΑΟ Κορίνθου 65-77

Φύλλα αγώνα

ΓΣ Κορωπίου - ΑΕ Νέας Κηφισιάς 106-94

Δεκάλεπτα: 30-23, 53-48, 75-74, 106-94

Διαιτητές: Χρηστίδης, Αγγελής

Κορωπί (Δρακόπουλος): Ιωάννου 25(3), Ντέλλας, Κατωπόδης 11(1), Κεχρής 3, Κοκκορόγιαννης 12(2), Κούτρας 4, Τετζεράκης, Αργυρόπουλος 3, Κλασίδης 2, Κουτουφάς 24(2), Σταμάτης 9, Μερκεβίτσιους 12.

Κηφισιά (Λαδίκος): Δούβλης 14, Μοσχοβίτης 10(1), Μακρυγιάννης 15(3), Οικονόμου 24(1), Γιαννούτσος, Πρέκας, Μανούσος 18, Γούνης, Σπαχιγάι, Γιακουμής, Μιχαλάκης 3(1), Φασιανός 10(1).

ΑΟ Γλαύκος - ΑΟΚ Χαλάνδρι 51-50

Δεκάλεπτα: 9-15, 21-28, 35-43, 51-50

Διαιτητές: Μαντηλάς Ασημακάκη

Γλαύκος (Δεράος): Παπαβασιλόπουλος 14 (1), Βουρνάς 16, Τριπολίτης, Κουκουλομάτης 7 (2), Σπύρου, Θανόπουλος 7, Αναστασόπουλος, Σουντρής, Λαμπρόπουλος, Χατζηκαλφας 3, Γαλάνης, Δημάκος 4.

Χαλανδρι (Στεφανάκης): Κονδύλης 11 (2), Σταθάκης 7, Ανδρουλάκης 2, Δεμέναγας, Αυγουλάς, Αυδής 3, Μωραϊτης 12, Μορφονιός 4 (1), Βουλγαράκης 2, Θεοδωράκης 9 (1), Τσαμπάσης, Βαρσάμος.

ΑΟ Ερμιόνης - Ηλυσιακός ΑΟ 83-86

Δεκάλεπτα: 18-17, 38-42, 57-67, 83-86

Διαιτητές: Σοφιανόπουλος, Λάμπος

Ερμιόνη (Ζωντός): Πουλής Αν., Ευστρατίου Λ., Σαρικάς 23(3), Αγγελής 22(5), Θωμάς, Χασά 15, Γκολέμης 1, Προσίλης 3(1), Ευστρατίου Π. 17, Κατσαβέλας 2.

Ηλυσιακός (Καυκής): Γραμματικάς 4, Κελαϊδής 37(8), Μπινιάκου, Μαραγκουδάκης 2, Κωτσόπουλος 13(3), Κολτήρης, Πλευράκης, Ετζιάκα 9, Ουαντίτζο 6, Μπάτζιος 10, Ταταράκης 2, Παντούρης 3.

ΝΕΟ Ληξουρίου - ΑΟ Αχαγιά 82 84-58

Δεκάλεπτα: 25-15, 53-34, 70-44, 84-58

Διαιτητές: Χριστοδουλάκης, Κοτσώνης

ΝΕΟ Ληξουρίου (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 7(1), Ιωάννου 8(2), Συνοδινός 3(1), Τρυφωνόπουλος 16, Ρεκουνιώτης; 18, Πολίτης 15(2), Θεοδωράκος 19(5), Λαμπρόπουλος5(1), Πυλαρινός, Μπέτι.

Αχαγιά (Γκοργκόλης): Τασσόπουλος16, Μπουρδάνος 8(1), Σερέτης 13(1), Κωνσταντινόπουλος 4, Καλογιάννης 4 (1), Γούτης 2, Χριστοδουλόπουλος, Φρατζής 11(2) , Λυμπέρης, Ταρνάρης.

ΑΟ Ακράτα - ΚΑΟ Κορίνθου 65-77

Δεκάλεπτα: 17-20, 36-42, 49-57, 65-77

Διαιτητές: Κοτσίμπος, Χουγιάζος

Ακράτα (Βαρβιτσιώτης): Δορλής 5(1), Μουρατίδης 21(2), Κατωπόδης 17(1), Πολυδεράς, Κώστα 3(1), Γιαννούλης 13, Μαλλάς 4(1), Κυρίτσης, Γιόβας 2.

Κόρινθος (Ρουμελιώτης): Μπούτρης 2, Δανίκας, Αναγνωστάκης 2, Κόης 13(2), Τζαϊδάς 6, Αυγενικός 7, Περρωτής 19, Μίτσου, Αδαμόπουλος 12, Κωνσταντίνου 15(4).

ΑΟ Π. Φαλήρου - Άρης Νίκαιας ΓΝΟ 79-66

Δεκάλεπτα: 21-14, 41-30, 54-50, 79-66

Διαιτητές: Λαζαρίδης, Πετράκης

Π. Φάληρο (Παπαδάτος): Βαλιώτης 5(1), Βαϊδάκης 13, Πρόγκας 4, Γραμματικός 8(1), Βούζας 9(3), Αγγελόπουλος 9, Τσαπρούνης 15(1), Σολωμός 13, Ανδρεάτος 3.

Άρης Νίκαιας (Καράμπελας): Σκάνδαλος 19,Τζώρτζης, Παπαγεωργίου, Καραβανάς, Θεοδωράκος 2, Αλτσαντζής 2, Πρίτσος 18, Κόλλιας 10, Χαντζόγλου 8(2), Λαζαρίδης 3(1), Πεταλάς 4.

ΣΔΥ Τρίπολης - Παναχαϊκή ΓΕ 55-68

Δεκάλεπτα: 11-27, 20-38, 36-56, 55-68

Διαιτητές: Μαρτινάκος, Αναστασόπουλος

ΣΔΥ Τρίπολης (Αλικάκος): Σακελλαράκος 3, Χατζόπουλος 9, Χρονόπουλος 2, Καλούλι 5, Παππάς, Νταγιάντης , Μπαλλής 15, Σινανάι 2, Σπυράκος 4, Καρλής 10, Καραγιάννης , Αγγουράς 1.

Παναχαϊκή (Λιόνας): Μοσχοβάκης 22(3), Νικολάου , Τσουλέας, Χρυσανθόπουλος 4(1), Κουμανιώτης, Λυμπερέας 2, Γκόβας 13(3), Καραγιάννης 4, Μπαρδάκης 18, Βανδώρος 4.

Βαθμολογία

1. ΝEO Ληξουρίου 9

2. Κορωπί 9

3. ΚΑΟ Κορίνθου 9

4. Ηλυσιακός 9

5. Γλαύκος 8

6. ΑΕΝΚ 7

7. Παναχαϊκή 7

8. ΑΟ Π. Φαλήρου 7

9. Χαλάνδρι 6

10. Άρης Νίκαιας 6

11. ΑΟ Ερμιόνης 6

12. Ακράτα 6

13. Αχαγιά ’82 5

14. Τρίπολη 5

* Δύο αγώνες λιγότερους έχει η Αχαγιά. Από έναν αγώνα λιγότερο έχουν Άρης Νικαίας και Π. Φάληρο.

Επόμενη αγωνιστική (6η, 24/11)

Ηλυσιακός - Κορωπί

Αχαγιά 82 - ΑΟ Ερμιόνης

Παναχαϊκή - ΝΕΟ Ληξουρίου

Άρης Νικαίας - ΣΔΥ Τρίπολης

ΑΟ Π. Φαλήρου - Γλαύκος

ΑΕ Ν. Κηφισιάς - Ακράτα

ΚΑΟ Κορίνθου - Χαλάνδρι

2ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΑΠΑΣ Τα Φανάρια - ΑΣ Πέρα 74-65

ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 77-69

ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου - Βούρειος ΑΟΛ Χίου 52-46

ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας - ΑΚ Χαλκίδας 70-65

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 57-61

Αίαντας Αυλίδας - ΑΟΚ Χανιά 60-82

ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Άρης Θήβας 94-92 (παρ.)

Φύλλα αγώνα

ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Άρης Θήβας 94-92 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 17-18, 41-45, 67-63, 85-85 (κ.α.), 94-92

Διαιτητές: Καρακωνσταντακόπουλος, Ροδίτης

Μίλων ( ): Χωματάς 5(1), Σουληνάρης 5, Καραγιαννίδης 7, Παπαδάκης 13(2), Παπανικολόπουλος 10(2), Γαλάνης, Εξηνταβελώνης, Ζούκας 14 (1), Ανδρεόπουλος 11, Ψυλέας 26(2), Μόσορας 3 (1) Τζανικιάν.

Άρης Θήβας ( ): Πανταζής 13(2), Ματσαγγούρας, Γκρινιάρης 19, Ανέστης 3(1), Παρδακάς 21(2), Χαρατσής, Ντέντα 16, Γκιζογιάννης 20, Τριανταφύλου.

ΑΠΑΣ Τα Φανάρια - ΑΣ Πέρα 74-65

Δεκάλεπτα: 14-18, 41-37, 60-56, 74-65

Διαιτητές: Ντάνος, Καραμπιτσάκος

Τα Φανάρια (Αλμπάνης): Καραγιάννης, Κοντσές 4(1), Δίπλαρος 3, Χονδρόπουλος 14(3), Πολίτης, Προδρόμου 21(4), Μάκαρης 7(1), Ονάσογλου, Χάρος, Ζαφειρούδης 16(3), Ναυπλιώτης, Μυλωνάς 9.

Πέρα (Γκαναβίας): Βλάχος 17(3), Καβαλαράκης 4, Δρόσος 6(2), Βαρδάλος, Ζακυνθινός 12(3), Τσολάκης 8, Πεφάνης, Κεφαλάς 7(2), Μαντάς 4, Γονίδης, Βαρσαμούλης 7, Γελαδάς.

ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου - Βούρειος ΑΟΛ Χίου 52-46

Δεκάλεπτα: 15-10, 22-24, 39-34, 52-46

Διαιτητές: Ορφανός Εμ., Βελέντζας

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Καρακωνσταντάκης 8(1), Γκοντόπουλος, Σακελλαράκης 6, Δέδες 9(1), Μιχαήλ 10(2), Γεωργίου, Κοπακάκης 4, Χάλιος 2, Κουλούρης 6(1), Σίδερης 2, Δημητριάδης 5.

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Τσιριγώτης, Σιμιτσάκης, Ανδρουλάκης 7(1), Σουλίκας 7(1), Φουντουλάκος, Παπαδόπουλος 5, Κουτσαντωνάκης, Τσουρής 10, Μαρούλης 6, Τροβάς 11(3), Κουϊμτζής, Κωνσταντινάκος.

Αίαντας Αυλίδας - ΑΟΚ Χανιά 60-82

Δεκάλεπτα: 19-18, 37-50, 48-61, 60-82

Διαιτητές: Κηπώσης, Ναστούλης

Αίαντας (Σάλιαρης): Ανδρικόπουλος 11(1), Μούντριχας 3(1), Αργυρίου 3(1), Ζυγούρης, Παπαχαραλάμπους, Κωνσταντόπουλος 2, Τσιώλης 9, Σταμέλος 9, Κωνσταντούρας 14(2), Λαφτσίδης, Δάβρης 9.

Χανιά (Παπανικολάου): Κελεσίδης 10, Ιωακειμίδης 21(2), Αλεξίου, Πνευματικός, Ζανιδάκης 11(1), Βρεττός, Κατράνας 4(1), Μηντζαρίδης 9, Κιγμέτογλου 12, Αδοντάκης 7, Σκαμνάκης 8(1), Κουρουμούσης.

ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας - ΑΚ Χαλκίδας 70-65

Δεκάλεπτα:19-13, 33-25, 56-45, 70-65

Διαιτητές: Φάκαρος, Παπαδημητρόπουλος

Αργοναύτης (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 11(1), Παπακώστας 4, Λίτσο 13(1), Παπαδημητρίου, Κορομηλιάς 8(2), Τύρλας 6, Παπουτσής 11(2), Σταμέλος 11(1), Πέζος, Γαλιατσάτος 3, Μητσάκης, Σβάρνας 3.

Xαλκίδα (Καλογήρου): Ντουζίδης, Μπρατσιάκος 7(1), Παπάδης 17(2), Στεφάνου 2, Κατσούλας 6, Βογιατζής, Σταθόπουλος 2, Μητσιμπόνας 2, Γεωργιάδης 11, Λουκάς, Φραγκούλης, Σιδερής 18.

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 57-61

Δεκάλεπτα: 14-17, 29-31, 42-40, 57-61

Διαιτητές: Σκουλαρίκης, Κούλης Χαρ.

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Μάνος): Μπαλαμώτης 10(1), Δήμου 1, Ζαρμακούπης 23, Δρίβας, Αμβραζής 6, Κανελλόπουλος 2, Πιτούλης 7, Κριζέας 2, Μπένος 6.

Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Δεγαΐτας): Τσάτας 5(1), Ρετσίνας 4, Νάτσος 16(2), Ξιούρας 3(1), Αλεξανδρόπουλος, Πουρνάρας 9, Αρμάος 2, Καράμπελας 7(1), Μαράκης 4, Κοψιάς, Σαρλής 1, Τσάβος 10.

ΑΟ Ένωση Ιλίου - ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 77-69

Δεκάλεπτα: 20-19, 39-36, 62-54, 77-69

Διαιτητές: Γεράνιος, Τεφτίκης Σωτ.

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Ραγιάς, Μπέλλας Γ. 13(1), Γεροκώστας 6, Φούντας 6(2), Μπολατόγλου 16(1), Κατσαρός, Μπελλάς Οδ. 10(3), Ραλλάκης 7(1), Μανταλβάνος 8, Τσιουμπρής 8, Δαρμής 3(1).

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ (Καρατζάς): Καστανιώτης 22, Μπάρδας, Ρωμόσιος, Στεργιάκης 22(1), Λίτσος 8(1),Τρικαλιωτης 12(2), Πανουσοπουλος, Ρωμμόσος, Καραλευθέρης 2, Τρικαλλιώτης 3, Δρακάκης.

Βαθμολογία

1. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 10

2. Αργοναύτης Τριγλίας 9

3. Χαλκίδα 8

4. Ένωση Ιλίου 8

5. Ερμής Σχηματαρίου 8

6. ΑΟΚ Χανιά 8

7. Μίλων 8

8. Τα Φανάρια 8

9. ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 7

10. ΕΦΑΟΖ 7

11. Άρης Θήβας 7

12. Πέρα 6

13. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 6

14. Αίαντας Αυλίδας 5

Επόμενη αγωνιστική (6η, 24/11)

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΠΑΣ Τα Φανάρια

ΒΑΟΛ Χίου - Ένωση Ιλίου

ΧΚ Χαλκίδας - Ερμής Σχηματαρίου

Κρόνος Αγίου Δημητρίου - Αργοναύτης Ραφήνας

ΕΦΑΟ Ζωγράφου - Αίαντας Αυλίδας

Πέρα - Μίλων

Άρης Θήβας - ΑΟΚ Χανιά

3ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 78-65

Τιτάνες Παλαμά-Νίκη Βόλου 76-80

ΣΚ Ιωάννινα-Αριστοτέλης Φλώρινας 82-51

Φαίακας Κέρκυρας-Αετοί Βέροιας 67-103

Αίολος Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας 77-66

ΦΟ Αριδαίας-ΓΑΣ Μελίκης 55-70

Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

Φύλλα αγώνα

Φαίακας Κέρκυρας-Αετοί Βέροιας 67-103

Δεκάλεπτα: 20-28, 36-55, 55-77, 67-103

Διαιτητές: Κάννης, Βιννής

Φαίακας Κέρκυρας (Τσάμης): Τσιτσές 5, Ψαρράς 2, Παπαγκίκας 31(2), Αυγερινός 21(3), Φουσέκης 2, Αγιους 5(1), Αθανασιάδης 2.

Αετοί Βέροιας (Τυριακίδης): Αναστασιάδης 15(2), Σιδηρόπουλος 7(1), Γιαννουζάκος 6(2), Γαβριηλίδης, Σταυρουλάκης 9(3), Ζήσιος 3, Μαραπίδης 3(1), Αλευρίδης 17, Ιωσηφίδης 17(3), Γκανάς 8(2), Γκεκόπουλος 18.

Αίολος Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας 77-66

Δεκάλεπτα: 28-18, 47-28, 66-46, 77-66

Διαιτητές: Μπουγλ;oς Π., Τσάλλας

Αίολος Τρικάλων (Παπαδημητρίου): Ρούζιος 8, Πανάρας 18(4), Πρεμέτης 3, Αργύρης 10(1), Χατζής, Σούλκο 7, Τσιούλκας 5(1), Κολότσιος 3, Γοργότσης, Σπηλιόπουλος 5(1), Κατσαδούρος 4, Τσότσος 14.

Αναγέννηση Καρδίτσας (Νότος-Κρομμύδας): Μπιρνάρας, Ψυχογιός, Πανταζής, Γεωργαντζάς 10, Δίκαρος 2, Ντούρλιας, Αργύρης 15(2), Αντωνίου 9(1), Καλλιάρας 12, Νότος 4.

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 78-65

Δεκάλεπτα: 18-21, 30-30, 52-44, 78-65

Διαιτητές: Δέλλας, Κωνής

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Χροναίος, Μπεκρής 12(1), Μπούρας, Ίλτσογλου 18(3), Καραμήτσος 3, Μπόγδανος 19(2), Μπουζκολίτης 6, Σκαμαγκάς, Ευτυχίδης 13(2), Μούμογλου 7(1)

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Τερζόπουλος, Γυφτάκης 11(1), Σαχπατζίδης, Καλογεράτος 14(3), Χρήστου, Σβώλης, Παπανικολάου 10(1), Μάκης 8, Παπαδόπουλος 2, Δαβάνης 17(1), Φίλιος 3(1).

ΦΟ Αριδαίας-ΓΑΣ Μελίκης 55-70

Δεκάλεπτα: 10-22, 26-38, 37-57, 55-70

Διαιτητές: Εκίζογλου, Χατζηχαρίσης

ΦΟ Αριδαίας (Βάτσης): Παπαδόπουλος 1, Κανονίδης, Πέτκος, Τοπαλίδης, Βασίλογλου, Πονόπουλος 8(2), Παπαβράαμ, Αβραμίδης 8(2), Γεωργάκης 15(1), Μακρόπουλος 7, Παουλεάνου 14(1), Αμπάρης 2.

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 7, Μαυρίδης 17(3), Στοϊτσης 11(1), Παπαδόπουλος, Ρογγότης 5, Καποδίστριας, Εσερπόγλου, Λαπατούρας 8, Ασπροπούλης, Λέφας 4, Ημερίδης 18(1).

Τιτάνες Παλαμά-Νίκη Βόλου 76-80

Δεκάλεπτα: 14-22, 38-41, 61-53, 76-80

Διαιτητές: Μαραμής, Κοντογιάννης

Τιτάνες Παλαμά (Γκουγκουτούδης): Γκογκίδης 23, Τσατάλας 22, Σφακιανός 3(1), Ξένος 2, Τσούμας 1, Φαλιάκης, Μακρής 12(4), Σκουφεζής 13(1), Αρχοντούλης.

Νίκη Βόλου (Κοσμάτος): Καραγεώργος 8(2), Βερτζάγιας, Σαριμπαλίδης 8(2), Σιμάκης 2, Κουτίνας 18(1), Παρασκευάς 12, Τσιώλης 19(3), Τάσσος 13, Σταυροθεόδωρος, Αναγνωστίδης, Κουτσούκης.

ΣΚ Ιωάννινα-Αριστοτέλης Φλώρινας 82-51

Δεκάλεπτα: 28-10, 45-27, 64-35, 82-51

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Λαδάς

ΣΚ Ιωάννινα (Παπαδόπουλος): Ζαμπέτης 4, Ματσάγγας 5(1), Δουρούκης 20(4), Τσιτσώνης 6(1), Βάσης, Καραμπίνης 3, Πατραμάνης, Ξιούρας 9, Ψιλοδημητρακόπουλος, Σωτηρακης 20(1), Τσιρώνης, Μπάλλας 15.

Αριστοτέλης Φλώρινας (Χαλκιάς): Τσιώγκας 10(2), Τσιάμης 4, Παπαγρηγορίου 2, Γκόνος, Γκουτζιομήτρος 15(2), Μαυρίδης, Σαββίδης 7(1), Βίτκας 3, Παπαδόπουλος, Καραδήσογλου 4, Μαρμαρινός 6.

Βαθμολογία

1. Αίολος Τρικάλων 10

2. Νίκη Βόλου 9

3. ΣΚ Ιωάννινα 9

4. ΓΑΣ Μελίκης 8

5. Τιτάνες Παλαμά 8

6. Ικαροι Τρικάλων 7

7. Αετοί Βέροιας 6

8. Αναγέννηση Καρδίτσας 6

9. ΑΓΣ Ιωαννίνων 6

10. Αριστοτέλης Φλώρινας 6

11. Ολυμπιακός Βόλου 5

12. ΦΟ Αριδαίας 5

13. Φαίακας Κέρκυρας 5

*Ικαροι Τρικάλων, Αναγέννηση Καρδίτσας, ΦΟ Αριδαίας, Αετοί Βέροιας και Ολυμπιακός Βόλου έκαναν το ρεπό τους.

Επόμενη αγωνιστική (6η, 24/11)

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου

Αριστοτέλης Φλώρινας-Τιτάνες Παλαμά

Αετοί Βέροιας-ΣΚ Ιωάννινα

Αναγέννηση Καρδίτσας-Φαίακας Κέρκυρας

ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΦΟ Αριδαίας

ΓΑΣ Μελίκης-Ικαροι Τρικάλων

Ρεπό: Αίολος Τρικάλων

4ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Ασπίδα Ξάνθης-ΜΕΝΤ 70-62

Απόλλων Καλαμαριάς-Λεύκιππος Ξάνθης 57-64

Πανσερραϊκός-ΔΕΚΑ 69-64

Κένταυρος Καλικράτειας-Μαντουλίδης 81-75

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Μακεδονικός 71-79

Ζέφυρος-Ικαροι Σερρών 66-76

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος

Φύλλα αγώνα

Πανσερραϊκός-ΔΕΚΑ 69-64

Δεκάλεπτα: 28-19, 35-38, 55-43, 69-64

Διαιτητές: Τούσης, Λαζαρίδης

Πανσερραϊκός (Θεοδωρίδης): Κάτος 7, Γρίψιος 4, Γεωργιανός 21(2), Χορτομάρης 2, Συμεωνίδης 12, Δατσιάδης 2, Χατζηανδρέου, Ντίνος 2, Θολιώτης 2, Σταματόπουλος 4, Τράκας 13(1).

ΔΕΚΑ (Κυριαζής): Δημητριάδης 14, Κριτσικάς, Παπασαβόγλου Αρ., Καρανώτας Ταν. 5 (1), Χρήστου 9, Τσιροπούλης Γ., Τσιροπούλης Μ. 16(3), Παπασαβόγλου Αν. 12(1), Θεογιάννης 6 (2), Καρανώτας Τηλ.

Κένταυρος Καλλικράτειας-Μαντουλίδης 85-81

Δεκάλεπτα: 22-27, 48-46, 64-63, 85-81

Διαιτητές: Γιαννούλης Στ., Μπουγλός Ι.

Κένταυρος Καλλικράτειας (Γιοβάννης): Κωνσταντινίδης 23, Βελισσαρίου 7, Μιχαηλίδης, Φλετούρης 4, Χασάπης, Φουρκιώτης, Βούκα 4, Δασκαλάκης 18(2), Χατζηλάμπρου 4, Κιτσούλης 25(1).

Μαντουλίδης (Καραμανώλης): Τάκης 16(2), Φόρογλου 12(3), Λαγός 2, Κεραμάρης 10(2), Ρίτσερ, Καναγκίνης 3(1), Μαλανδρής 2, Ντίαθ 13, Ψαθάς 4, Σίμογλου 17, Παπαϊωάννου 2.

Ζέφυρος-Ικαροι Σερρών 66-76

Δεκάλεπτα: 8-14, 23-35, 40-54, 66-76

Διαιτητές: Λυγούρας, Κουφούδης

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Πετρίδης 2, Αποστόλου 11(3), Κουλαξής 16(2), Ματενίδης 11(2), Γιαννάκης 3(1), Παγωνίδης 7(2), Μόρας 12, Κατιρτζίδης, Ζωγράφος, Καραγιαννάκης 4.

Ίκαροι Σερρών (Ρούλης Π.- Αθανασίου): Γεωργόπουλος, Φραγκούλης 3, Σιδερίδης 10(2), Καμπέρης 7(1), Δαλαγκόζης 11(2), Κουτσοκώστας 6, Γκούτζιας 2, Καμανετζής, Μπίλιος 8(1), Κακιούζης 29.

Ασπίδα Ξάνθης-ΜΕΝΤ 70-62

Δεκάλεπτα: 21-15, 42-39, 59-52, 70-62

Διαιτητές: Δημάδης, Νέδογλου

Ασπίδα Ξάνθης (Στεφανίδης): Παυλάκης, Παπαδάκης 8, Δώδος 12, Τεργάκης , Παναγιωτόπουλος, Τιτόπουλος, Μπόζης 8(1), Παπαϊωάννου, Κουτσογιάννης 22, Μανδαλάκης 13, Μπουραζάνης 2, Κάλφας 3(1), Καναράς 2.

ΜΕΝΤ (Ντολόπουλος): Φόρογλου 2, Παπαπασχάλης 1, Ζεϊμπέκης, Ρόπουτης 10(2), Γκύζης , Μιχαηλίδης 25(2), Μπέλλος 6(2), Πασχαλίδης 2, Μανδράς, Σιόλογκας 16.

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Μακεδονικός 71-79

Δεκάλεπτα: 23-13, 37-43, 63-60, 71-79

Διαιτητές: Πράττος, Τσάνταλη

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας-Γουλτίδης): Φωτόπουλος 13(1), Μπόζιτς 1, Σαμαράς 9(3), Μύθιλλος 9, Δημάκης 14(2), Βουλγαράκης, Μητρόπουλος 10(3), Μαρκόπουλος 5(1), Ξηρόπουλος 10, Σπουργίτης, Συμεών.

Μακεδονικός (Γεροφώτης): Βαρδής 10(1), Τσαούσης, Καραθανάσης 7(1), Παλιαχάνης 2, Καραμπέκης 14(2), Κομμάτας, Φλιάτης 8, Λυχριδάς, Τσιόγκας 14, Αζίζης 15(3), Πρωτούλης 9(1).

Απόλλων Καλαμαριάς-Λεύκιππος Ξάνθης 57-64

Δεκάλεπτα: 11-16, 27-25, 43-51, 57-64

Διαιτητές: Ζαχαριάδης, Λάλλα

Απόλλων Καλαμαριάς (Καραμουσαλίδης): Βογιατζής Δ. 12(2), Σκέμπης 3(1), Κυφωνίδης 19(1), Καρασίμος 5(1), Κεραμάρης 7(1), Μακρής 2, Γιαννακός 6, Τσίγκας 3.

Λεύκιππος Ξάνθης (Βαχαρίδης): Νταβουλτζόπουλος 4, Ιορδάνογλου 14(4), Στεργίου 3(1), Ιωαννίδης, Παϊτάρης, Ζαμπάκης 7, Βοϊβατόπουλος 8, Νικολόπουλος 3(1), Χρήστου 4, Μακαρατζής, Γρούδος 6, Παλλάκης 15.

Βαθμολογία

1. Λεύκιππος Ξάνθης 10

2. Ικαροι Σερρών 8

3. Μακεδονικός 8

4. Ελπίδα Αμπελοκήπων 8

5. ΜΕΝΤ 7

6. Πανσερραϊκός 7

7. ΔΕΚΑ 7

8. Μέγας Αλέξανδρος 7

9. Κένταυρος Καλικράτειας 7

10. Ασπίδα Ξάνθης 6

11. Ζέφυρος 5

12. Μαντουλίδης 5

13. Απόλλων Καλαμαριάς 5

*Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ικαροι Σερρών, Μακεδονικός και Ζέφυρος έκαναν το ρεπό τους.

Επόμενη αγωνιστική (6η, 24/11)

Μέγας Αλέξανδρος-Ασπίδα Ξάνθης

ΔΕΚΑ-Απόλλων Καλαμαριάς

Μαντουλίδης-Πανσερραϊκός

Κένταυρος Καλικράτειας-Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΜΕΝΤ-Ζέφυρος

Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

Μιχάλης Σταμουλάκης

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr