Tuesday, 17 September 2019

Η κλήρωση σε 1ο και 2ο όμιλο στη Γ' Εθνική

Aug 19, 2019

Ανακοινώθηκε το προγραμμα στον πρώτο και δεύτερο όμιλο της Γ' Εθνικής.

Αναλυτικά ο 1ος όμιλος:

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

2ος όμιλος:

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΠΕΡΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΠΕΡΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr