Sunday, 26 May 2019

Γ Εθνική: Αποτελέσματα και βαθμολογίες στους 4 ομίλους

Apr 22, 2019

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Ληξούρι - Καλαμάτα 70-62

Ηλυσιακός - Αχαγιά 83-88

Έσπερος Πατρών - Μεγαρίδα 62-78

Αιγάλεω - Κεραυνός Αιγίου 138-81

Ακράτα - Ιωνικός ΝΦ 70-75

Άρης Νικαίας - Λέοντας 96-47

Κηφισιά - Πέρα 81-74

Φύλλα αγώνα

Έσπερος Πατρών - Μεγαρίδα 62-78

Δεκάλεπτα: 17-21, 32-45, 51-62, 62-78

Διαιτητές: Σταθόπουλος, Ασημακάκη

Έσπερος ΑΟΠΑ (Δεράος): Φραντζής 14(1), Ζαφείρης 12(1), Ροκανάς 6(1), Σερέτης 1, Τόμπρος, Θωμόπουλος, Κατσαβόπουλος 2, Δούρος 5, Μπαρδάκας 22, Αργυρόπουλος.

Μεγαρίδα (Μάνταλος): Πέτρουλας 3, Κοντόπουλος 2, Σπυρόπουλος 12, Παλαιοχωρίτης 15(3), Ζακυνθινός 10(2), Μπαλάφας 3(1), Αβραμίδης 4, Μαλούκος 21, Θέος 6, Σιδέρης 2, Βούρτσης.

Ληξούρι - Καλαμάτα 70-62

Δεκάλεπτα: 20-17, 37-27, 50-42, 70-62

Διαιτητές: Ζακεστίδης, Καραβίτης

Ληξούρι (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 15(1), Σαρικάς 10, Ανδρικόπουλος 4, Συνοδινός, Λαμπρόπουλος 21(2), Μαρούλης 5, Τρυφωνόπουλος 5, Αναστασάκης 10.

Καλαμάτα (Νώντας): Μιχόπουλος 6(2), Γκοντόπουλος 26(5), Πέζος, Μπάκας 15, Μαθιόπουλος, Καλογερόπουλος 8, Κοντόπουλος, Γεωργανάς, Γιαννακόπουλος 7.

Ηλυσιακός - Αχαγιά 83-88

Δεκάλεπτα: 9-19, 31-43, 54-64, 83-88

Διαιτητές: Μαραγκάκης, Καρανικόλα Ελ.

Ηλυσιακός (Θωμόπουλος): Γραμματίκας 9(2), Φώτσης 17(1), Κοψιάς 3, Ζαλαιδόνης, Προύντζος 5(1), Αντωνόπουλος 18(6), Μπουργάνος 17(3), Φουστέρης 10, Αγγελόπουλος, Κουσιάντζας 4.

Αχαγιά (Σαράντης): Αναστασόπουλος, Βουρνάς 7, Κωνσταντινόπουλος, Νικολάου 14, Ταρνάρης 3(1), Οικονομόπουλος 18(1), Κάλλης, Τσάμης 24(2), Λυμπέρης 16(4), Μακρής 6.

Κηφισιά - Πέρα 81-74

Δεκάλεπτα: 23-11, 45-28, 63-47, 81-74

Διαιτητές: Κοτσώνης, Μαυρέλης

Κηφισιά (Κωλέτσης): Κρανιάς 3(1), Μοσχοβίτης 14(1), Μακρυγιάννης 13, Χατζηνικόλας 15(1), Πρέκας, Μανούσος 12, Σιούτης 2, Σκούταρης 6(2), Δουβλής 12(2), Προίσκος 4(1).

Πέρα (Γκαναβίας): Βαρδάλος 6(2), Θεολογίτης 7(1), Παπάδης, Τσιρόπουλος, Τσολάκης 25 (3), Πατσατζόπουλος 4, Πιτούλης 9, Σωτηράκης 14, Ντιφαντής 9.

Άρης Νικαίας - Λέοντας 96-47

Δεκάλεπτα: 17-15, 45-20, 75-31, 96-47

Διαιτητές: Μπιτσιντζάνος, Λάμπος

Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Γαλίτης, Αλεξανδρόπουλος 25(4), Βασιλακάκης 7(1), Γούνης, Πορτελάνος 6, Κρητικός 18 (1), Κόλλιας 6, Χατζόγλου 16 (2), Χατζόβουλος 7, Σιδερής, Παπουτσής 11(2).

Λέοντας (Κόλλιας): Μακρής 9(1), Ράπτης, Ποτήρης 6(1), Κούτουλας 6(1), Κατσαούνης, Μπαλτζής 9, Χρήστου 1, Κοντόγιωργας 4, Ντόρμπαρης 6(2), Σταυριανόπουλος 6.

Αιγάλεω - Κεραυνός Αιγίου 138-81

Δεκάλεπτα: 39-12, 69-25, 99-49, 138-81

Διαιτητές: Μακρής, Χαϊνά

Αιγάλεω (Ιμπραημάκης): Μπάρδας 29(7), Φακοπουλίδης 2, Καράβολας 36(11), Κούρτης 12(4), Ντακούλιας 15 (2), Γκαγκαλούδης 16 (4), Οικονόμου 10, Καλλινικίδης 11, Ναυπλιώτης 3(1), Κυριακόπουλος 4.

Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Κουκουλομάρης 6, Καντάς 5, Οικονομίδης 18(3), Μπεκρής 8(2), Σταματόπουλος 7, Αγγελόπουλος 17(2), Λυμπερέας 25(1).

Ακράτα - Ιωνικός ΝΦ 70-75

Δεκάλεπτα: 8-20, 29-39, 49-51, 70-75

Διαιτητές: Ντάνος, Καββαδάς

Ακράτα (Ζίζηλας): Τσιακμάς 8, Ονάσογλου 9, Αμβραζής 4, Θανόπουλος 8(2), Γκιζόγιαννης 23(3), Γκόβας, Σίνης 9(1), Βεσκούκης 9(1).

Ιωνικός ΝΦ (Σορώτος): Παπανδρέου 12(1), Άρχος 3(1), Γρύλλης 6, Κουμουνδούρος, Πέττας 14(1), Μουμπάρακ 13, Γκίνης 6(2), Κατιάκος 20(1), Χριστόδουλος 1.

Βαθμολογία

1. Αιγάλεω 47

2. Ιωνικός ΝΦ 46

----------------------------

3. Μεγαρίδα 44

4. Αχαγιά 42

5. Κηφισιά 36

6. Άρης Νικαίας 35

7. Πέρα 35

8. Ηλυσιακός 34

9. Ακράτα 34

-----------------------

10. Ληξούρι 33

------------------------

11. Καλαμάτα 31

12. Έσπερος Πατρών 31

13. Κεραυνός Αιγίου 29

14. Λέοντας 26

Επόμενη αγωνιστική (25η, 5/5)

Καλαμάτα - Ηλυσιακός

Μεγάριδα - Αχαγιά

Κεραυνός Αιγίου - Ληξούρι

Ιωνικός ΝΦ - Αιγάλεω

Λέοντας - Ακράτα

Πέρα - Άρης Νικαίας

Έσπερος Πατρών - Κηφισιά

2ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας - ΚΑΠ 76-69

Ίκαρος Νέας Σμύρνης - ΟΦΗ 54-58

Μελίσσια - Καλλιθέα 76-62

ΕΦΑΟ Ζωγράφου - Άρης Θήβας 79-70

Κορωπί - Λοκρός Αταλάντης 74-83

Ερμής Σχηματαρίου - ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 91-74 (20/4)

ΒΑΟΛ Χίου - Δειλινό 20-0 (α.α.)

Φύλλα αγώνα

Μελίσσια - Καλλιθέα 76-62

Δεκάλεπτα: 15-10, 42-31, 62-44, 76-62

Διαιτητές: Κατσαμπρακάκης, Σκανδαλάκης

Μελίσσια (Δάγλας, Μπάρτζος): Κυπαρίσης 5(1), Στεργίου 8(2), Γεραμάνης 1, Οικονομόπουλος 15(1), Λέπουρης 2, Κοντός 6, Σωφρονάς 13(3), Ζήρος, Ηλιόπουλος Δ 2, Τρίχας 4, Καραχάλιος 8(1), Καραβανάς 12.

Καλλιθέα Ρόδου (Θεοδοσίου): Ματσαμάς 3, Κανύχης 9, Παναγιωταράκος 9, Γυφτάκης 3(1), Μπίλλιας, Παρδάκας 20, Σκορδάλης 12(2), Εκκινέ 6.

ΕΦΑΟ Ζωγράφου - Άρης Θήβας 79-70

Δεκάλεπτα: 8-19, 36-35, 64-49, 79-70

Διαιτητές: Ασλανίδης, Αντωνίου

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Μάνος): Αργυρόπουλος 10(3), Γκόντγουιν 4, Πρόφκα, Ζαρμακούπης 37(5), Δρίβας 2, Σταύρου, Μπαφοέ, Κανελλόπουλος 16(2), Βαρνάβας, Σαρλής 4, Ιμαριάγκμπε, Δημοτ 6.

Άρης Θήβας (Ματσαγούρας): Γεωργούτσος 14, Τζαβίδας, Ματσαγούρας 2, Γκόλιας 6(1), Μελετίου Ι., Ντέντας 2, Καλεμτζάκης 17(2), Μελετίου Κ., Κουμπές, Δαχρετζής 15(3), Τριανταφύλλου 10, Καδηγιαννόπουλος 4.

Κορωπί - Λοκρός Αταλάντης 74-83

Δεκάλεπτα: 25-24, 43-47, 51-64, 74-83

Διαιτητές: Καμίτσος, Λογοθέτης

Κορωπί (Κακιούζης): Καραχάλιας, Αγγελόπουλος 4, Καμαρινός, Τζαγισβίλι, Αγόρης 19(3), Καραδολάμης 30(1), Φίλα, Μαγαλιός, Σβορώνος 6(1), Κουτουφάς 15(1), Χρονόπουλος.

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Μάτος Αν. 19(2), Μάτος Αγγ. 17, Φωτητζόγλου 11(1), Πάσσας 2, Ψάλτου 12, Δουρούκης 11(3), Κεχρής 9(2), Παπαηλίου 2, Κετέμα, Πρεφαντζής, Γεωργίου, Ανδρέου.

Ίκαρος Νέας Σμύρνης - ΟΦΗ 54-58

Δεκάλεπτα: 22-15, 27-27, 42-43, 54-58

Διαιτητές: Κρεσταινίτης, Καραμπιτσάκος

Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Μεγαγιάννης): Χόρτσας, Μπάζιος, Σταμάτης 15(3),Γιαννακόδημος 3, Μόσορας, Μούκας 3(1), Μιχαλόπουλος 7, Διαμαντόπουλος 8, Ανέστης 18(1).

ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας 3(1), Κριθινάκης 10(2), Αντωνόπουλος 9(1), Τσερκιτζόγλου, Καραλής, Αγαπιάδης 17(2), Πετράκης 13(1), Μπουμπάρης 4, Πάλλης 2.

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας - ΚΑΠ 76-69

Δεκάλεπτα: 26-21, 44-42, 63-53, 76-69

Διαιτητές: Παπαφωτίου, Λαζαριδης

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 3(1), Χωματάς 6(2), Τσίρος 9(1), Συγγούνας 18(2), Κορομηλιάς, Τύρλας 11, Ζερβός 7(1), Σιλιτζήρης 10(2), Σταμέλος 4, Γαλιατσάτος 2, Μητσάκης, Σβαρνάς 6(2).

ΚΑΠ (Χατζηπανηγύρης): Γαρδέλης 2, Βενιτουράκης 6(1), Χανιάς 5(1), Χρονόπουλος 20(3), Καρυπίδης 12(1), Μαυροειδάκος 21, Παπανίκος, Φασιανός 3.

Ερμής Σχηματαρίου - ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 91-74

Δεκάλεπτα: 20-24, 46-33, 66-50, 91-74

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Τηγάνης

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Πανταζής 8, Κουτής 3(1), Γκρινιάρης 23(5), Μεϊντάνης, Κώνστας, Φλώτσιος, Μαράντος 25(4), Τσαπρούνης 6, Ετζιάκα 10, Γιανναλέτσος 16(1).

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC (Κουτσογιάννης): Γυφτονικολός 4, Μπάλας, Θεοδωράκος 12(1), Κουτσογιάννης 10(2), Πατσαλός 2, Μανιάτης 13(2), Γκιζογιάννης 25(3), Λούκας 2, Μπέλλος 6, Βάκος.

Βαθμολογία

1. Λοκρός Αταλάντης 44

2. Μελίσσια 44

------------------------

3. ΟΦΗ 44

4. Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 42

5. ΕΦΑΟΖ 39

6. Άρης Θήβας 37

7. Κορωπί 36

8. Ερμής Σχηματαρίου 35

9. ΒΑΟΛ Χίου 34

-----------------------------

10. Ίκαρος Νέας Σμύρνης 34

------------------------------

11. ΚΑΠ 32

12. Καλλιθέα 31

13. ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 26

14. Δειλινό 23

Επόμενη αγωνιστική (25η, 5/5)

ΚΑΠ - Ίκαρος Νέας Σμύρνης

ΒΑΟΛ Χίου - ΟΦΗ

Καλλιθέα - Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας

Άρης Θήβας - Μελίσσια

Λοκρός Αταλάντης - ΕΦΑΟ Ζωγράφου

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC - Κορωπί

Δειλινό - Ερμής Σχηματαρίου

3ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΟΚ Βέροιας 90-61

Μελίκη-Καλαμπάκα 55-48

Τιτάνες Παλαμά-Δόξα Λευκάδας 64-72

Ικαροι Τρικάλων-Βίκος ΠΑΣ Γιάννινα 58-84

Ολυμπιακός Βόλου-Εύαθλος Πολυκάστρου 75-59

Πρωτέας Γρεβενών-Νικόπολη Πρέβεζας 83-43 (17/4)

Ρεπό: Μαντουλίδης

Φύλλα αγώνα

ΓΑΣ Μελίκη-ΑΟ Καλαμπάκα 55-46

Δεκάλεπτα: 13-12, 27-22, 45-37, 55-46

Διαιτητές: Γαζέτας, Βασιλόπουλος

ΓΑΣ Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 16(3), Μαυρίδης Β. 8(1), Κυριακού, Σαζακλίδης 11(1), Λέφας 4, Καρατζάς, Πεϊμανίδης, Σταυρουλάκης 5(1), Κοτζαμπάσης 11(1), Εσερπόγλου, Λαπατούρας, Ρογγότης.

ΑΟ Καλαμπάκα (Κωνσταντινίδης): Μασάδης 5, Μπαλωμένος, Τούλας, Σπανός, Γαϊτανίδης 6, Παουλεάνου, Σούλκο 10(2), Γκάτζιας 9, Οικονόμου, Παπακώστας 7, Κιουρτζίδης 9.

Τιτάνες Παλαμά-Δόξα Λευκάδας 64-71

Δεκάλεπτα: 17-17, 33-36, 43-52, 64-71

Διαιτητές: Κατωτικίδης, Παπανικολάου

Τιτάνες Παλαμά (Ζαχαρέλης): Τσιαμπάς 7, Τσούμας 4, Χανέλι , Ζωιτσάκος, Γκογκίδης 14(1), Κατσαδούρος 9, Καραϊσκάκης 6(2), Φαλιάκης 3(1), Μακρής 16(4), Αρχοντούλης 2, Μπακαβέλος 3(1).

Δόξα Λευκάδας (Δημητριάδης): Νικολόπουλος 16(2), Αργυρός 2, Αναγνωστόπουλος 16, Τσιαβές 12(2), Βαγενάς 18, Γεωργάκης 4, Μακρόπουλος 3, Κόγκας, Κελάριου, Γερονάτσιος, Βλαχάκης 4.

ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΟΚ Βέροιας 90-61

Δεκάλεπτα: 20-11, 42-27, 72-40, 90-61

Διαιτητές: Σελεβός, Παπαθανασίου

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης, Τσαμπαλάς): Καννής 9, Ζαμπέτης 9(1), Σαχπατζίδης 2, Πρεμέτης 2, Αντωνίου 19(1), Πουρνάρας 14, Χρύσης 11(1), Μάκης 5 Παπανικολάου, Θυμνιός, Φίλιος 7(1), Θώδης 12.

ΑΟΚ Βέροιας (Κελεπούρης): Τρομπούκης, Καραθανάσης 2, Γιοβανόπουλος, Γκανάς 11(3), Καραϊσαρίδης, Αβραμίδης 13(4), Ιωαννίδης 7(1), Κασάμπαλης, Στογιαννόπουλος, Στοΐτσης 12(1), Ντουλαβέρης 6, Χαραλαμπάκης 10.

Ικαροι Τρικάλων-ΠΑΣ Γιάννινα 58-84

Δεκάλεπτα: 15-20, 33-43, 50-64, 58-84

Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν., Αγραφιώτης Γρ.

Ίκαροι Τρικάλων (Σδράκας): Μέξης 13, Μπαρμπαρούσης, Κολότσιος Α. 14(3), Βλάχος 3, Κολότσιος Β. 6(1), Αργύρης, Χατζής, Θεοδώρου, Τζιοβάρας, Φούντας 19(1), Στάνκοβιτς 3(1).

ΠΑΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Γεωργίου 10, Πανάρας 22(3), Μουζακίτης, Τσίρμπας-Αναγνώστου, Πρέντζας 7, Καραγκιολίδης 14, Μάντζιος Π., Μάντζιος Δ. 21, Πάτρας 7, Πανταζής 3(1), Πιστιόλης, Γιωτάκης.

Ολυμπιακός Βόλου-Εύαθλος Πολυκάστρου 75-59

Δεκάλεπτα: 21-10, 47-25, 56-43, 75-59

Διαιτητές: Φακίτσας, Κοντογιάννης

Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης): Στύλας 5(1), Ιλτσόγλου 11(1), Μπράμι, Μπόγδανος 22, Κωστούλας 3, Μπουσκολίτης 12(2), Σκαμάγκας 5(1), Αναστασόπουλος 5(1), Χαρχαρής 6, Λουλούδης 6.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 1, Ημερίδης 10(2), Μαρκόπουλος 5(1), Αθανασίου 4(1), Γιαμπατζίδης 2, Τσελέκης 17, Σιδηρόπουλος 20(1), Κώστας, Κουτούλας.

Πρωτέας Γρεβενών-Νικόπολη Πρέβεζας 83-43

Δεκάλεπτα: 17-11, 46-29, 67-31, 83-43

Διαιτητές: Παπανικολάου, Λυγούρας

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Τζήμας 4, Γρούδος 12, Μαλούτας 12, Μιχαηλίδης 14(4), Κολοβός 2, Συλλάκος 2, Τακίδης 11, Μπόζιαρης 11(1), Μακρής 7, Μαλιούρας 8.

Νικοπόλη Πρέβεζας (Παπίρης, Πολίτης): Παππάς, Τζίμας 4, Τζέμας, Καραστάθης 9(1), Μήχος Σ. 16, Ζήκας 4, Κακιούζης 10(1), Παπαμιχαήλ.

Βαθμολογία

1. Βίκος ΠΑΣ Γιάννινα 41

2. Πρωτέας Γρεβενών 41

----------------------------

3. ΑΓΣ Ιωαννίνων 40

4. ΑΓΣ Ιωαννίνων 38

5. Ολυμπιακός Βόλου 33

6. Ίκαροι Τρικάλων 33

7. Τιτάνες Παλαμά 32

8. Μαντουλίδης 30

9. Εύαθλος 30

------------------------

10. Μελίκη 30

11. Καλαμπάκα 30

12. ΑΟΚ Βέροιας 27

13. Νικόπολη Πρεβέζας 24

*Ολυμπιακός Βόλου και ΑΟ Καλαμπάκας έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο, ενώ ο Μαντουλίδης και ο Εύαθλος Πολυκάστρου ένα λιγότερο.

Επόμενη αγωνιστική (25η, 5/5)

ΑΟΚ Βέροιας - ΓΑΣ Μελίκης

Δόξα Λευκάδας - ΑΓΣ Ιωαννίνων

Νικόπολη Πρέβεζας - Τιτάνες Παλαμά

ΠΑΣ Γιάννινα - Πρωτέας Γρεβενών

Εύαθλος Πολυκάστρου - Ίκαροι Τρικάλων

Μαντουλίδης - Ολυμπιακός Βόλου

Ρεπό: ΑΟ Καλαμπάκας

4ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΒΑΟ-ΜΕΝΤ 94-80

Πολύγυρος-Αστέρας Σίνδου 81-67

Ασπίδα Ξάνθης-Ζέφυρος 74-62

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΠΣ Ευκαρπίας 81-87

Αίας Ευόσμου-Λεύκιππος Ξάνθης 60-77

ΔΕΚΑ-Μακαμπή 87-59

Νέα Μουδανιά-Απόλλων Καλαμαριάς 60-87 (18/04)

Φύλλα αγώνα

ΔΕΚΑ-Μακαμπή 87-59

Δεκάλεπτα:14-15, 43-31, 56-44, 87-59

Διαιτητές: Κολοκυθάς, Αναστασιάδης

ΔΕΚΑ (Κυριαζής): Δημητριάδης 15, Bογιατζής 6 (2), Bενετίδης 7 (1), Nούσκαλης, Xαρταβέλλας, Pοϊδης, Kοϊμτζόγλου 12 (3), Παπασάβογλου Αν. 20 (2), Mπάκος 9 (2), Παπασάβογλου Aρ. Kρίτσικας 11, Πρωτούλης 4 (1).

Mακαμπή (Κόντος, Ξανθόπουλος): Παπαμαστοράκης 3, Θεολόγης 18 (3), Σκουφεζής 11, Σαμαράς, Πετράκης 12 (3), Mπαδής 8 (2), Σαββίδης 4, Aργυρίου, Bαρδάβας.

ΒΑΟ-ΜΕΝΤ 94-80

Δεκάλεπτα: 25-19, 50-41, 69-62, 94-80

Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ., Θρασυβουλίδης

ΒΑΟ (Νομικός, Κατσής): Λεπτοκαρίδης 18(2), Μπαγκντασαριάν 2, Πετρίδης 20(1), Τζουβάρας 12(4), Ταζόπουλος 9(1), Χότζα 4, Μαδεμλής 8, Πισιώτης 2, Βουνάκης 19(5), Γιαννούλης, Ζαχαρίας, Πυδαράκης.

ΜΕΝΤ (Κουγιουμτζίδης, Βαρυτιμίδης): Ζεϊμπέκης 1, Μιχαηλίδης 38(3), Νικολούδης 7(2), Μουταρέλος, Τσίκος, Χατζηλάμπρου, Ακσεχέρογλου 13(1), Καρανώτας 21(2), Βελέντζας, Καρατόλιος, Μάνδρας.

Ασπίδα Ξάνθης-Ζέφυρος 74-62

Δεκάλεπτα: 17-13, 32-30, 53-45, 74-62

Διαιτητές: Ντόγκας, Χατζηχαρίσης

Ασπίδα Ξάνθης (Στεφανίδης): Ανθής 9 (3), Παπαδάκης 11 (3), Πενλίδης, Φαρχάτ, Καραμανώλης 8, Θεοδωρίδης 7 (1), Κουτσογιάννης 5 (1), Μανδαλάκης 22 (1), Τσέλλος 10 (2), Κάσουρας, Μασμανίδης 2.

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Μπάμπος, Καλπαξίδης 10, Μάρκου 17 (3), Ματενίδης 2, Γιαννάκης 4, Τσάκογλου, Κανάρας 2, Ζωγράφος, Βούλγαρης 7, Τσιόγκας 13, Τσιούντος 8 (1).

Νέα Μουδανιά-Απόλλων Καλαμαριάς 60-87

Δεκάλεπτα: 10-25, 28-48, 41-69, 60-87

Διαιτητές: Γιαννούλης Α., Νέδογλου

Νέα Μουδανιά (Παναγιωτόπουλος): Σερέτης 3, Μπέτσος 3, Φιλοξενίδης 20(1), Τσιγγελίδης 4, Μπακρατσάς 5(1), Τσιτσιντάς, Τεζετζίδης 7, Σουρλάς 6, Ζάχαρης, Τογανίδης 4, Τσότικας 3, Τσατσαρής 5.

Απόλλων Καλαμαριάς (Χατζούλης, Μιχαηλίδης): Κουκουλίδης 2, Παϊτάρης 1, Μαχαιριανάκης 24(2), Μύθιλλος 6, Τσιμπής 4, Γουναρόπουλος 4, Σαμαράς 8(2), Αγραφιώτης 10(2), Μόρας 4, Κατηρτζίδης 3(1), Ακριτίδης 7, Αθαναηλίδης 14.

Βαθμολογία

1. ΠΣ Ευκαρπίας 45

2. ΓΑΣ Κομοτηνή 41

------------------------------

3. Πολύγυρος 39

4. Λεύκιππος Ξάνθης 38

5. Αίας Ευόσμου 38

6. Ασπίς Ξάνθης 37

7. Ζέφυρος 37

8. ΔΕΚΑ 36

9. ΜΕΝΤ 36

10. Απόλλων Καλαμαριάς 35

----------------------------------

11. ΒΑΟ 34

12. Αστέρας Σίνδου 33

13. Μακαμπή 31

14. Νέα Μουδανιά 24

Επόμενη αγωνιστική (25η, 5/5)

ΜΕΝΤ-ΑΟ Πολυγύρου

Ζέφυρος-Αστέρας Σίνδου

ΠΣ Ευκαρπίας-ΒΑΟ

Λεύκιππος Ξάνθης-ΓΑΣ Κομοτηνή

Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου

Μακαμπή-ΠΟ Νέων Μουδανιών

Ασπίδα Ξάνθης-ΔΕΚΑ

Μιχάλης Σταμουλάκης

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr