Tuesday, 23 April 2019

Γ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων των 4 ομίλων

Feb 06, 2019

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Κεραυνός Αιγίου Σπυρόπουλος-Αργυρούδης (Ηλιόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Ιωνικός ΝΦ Κουτσουμπός-Ντάνος (Κωστής)

Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Λέοντας 2014 Μαρινάκης-Λάμπος (Κώτσης)

Ληξουρίου 17.00 Νέο Ληξούρι-Πέρα Ρίζος-Ντάσης (Μάρκου)

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Έσπερος ΑΟΠΑ Καρανικόλα Αλ.-Κοντογιαννόπουλος (Ευστρατίου)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μακρής-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17.00 Άρης Νίκαιας-Μεγαρίδα Ραχιώτης-Λαζόγκα (Παπαγιαννόπουλος)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 12.00 ΚΑΠ-Καλλιθέα Ρόδου Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης (Φαλούκας)

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Άρης Θήβας Παυλόπουλος-Μελισσάρης (Ναλετάκης)

Βοηθητικό ΣΕΦ 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Λοκρός Αταλάντης Σοφιανόπουλος-Μαρίγλη (Σταματόπουλος)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Κρεσταινίτης-Μαρουδιάς (Ορφανός)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Δειλινό Καρακωνσταντόπουλος-Λεβεντάκος (Ζερβούδης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου Καμήτσος-Κανελλόπουλος (Σταύρου)

Γ. Παπασιδέρης 15.00 Κορωπί-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ροδίτης-Παπαδημητρόπουλος (Τεφτίκης)

3ος Όμιλος

Βικέλας 17.00 Βέροια-Δόξα Λευκάδας Παζώλης-Γκέκας (Καλότσης)

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Νικόπολη Πρέβεζας Τσιαπλής-Λυγούρας (Κουσαϊτης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΠΑΣ Γιάννινα Βασιλόπουλος-Κόννης (Σαμάλης)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Εύαθλος Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Καραδήμας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Μαντουλίδης Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μανάσης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Ολυμπιακός Βόλου Κουκουλεκίδης-Τσάνταλη (Μπαταούλα)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ευκαρπία Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Παπαδόπουλος Ν.)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Λεύκιππος Ξάνθης Καλέσης-Λαδάς (Αστρεινίδης)

Πολυγυρου 17.00 Πολύγυρος-Απόλλων Καλ. Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Σακελλαρίου)

Μ.Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Μακάμπη Δέλλας-Αναστασιάδης (Μήτσιου)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ασπίς Ξάνθης Δημάδης-Γιαννούλης Α. (Γκουρτζελίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Δέκα Γραικός-Αγραφιώτης Γρ. (Κασαπίδης)

Ν. Μουδανίων 18.00 Ν. Μουδανιά-Ζέφυρος 02 Καντερές-Τοπαλίδης (Θωμόπουλος)

Μιχάλης Σταμουλάκης

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr