Tuesday, 19 February 2019

Γ Εθνική: Αποτελέσματα και βαθμολογίες στους 4 ομίλους

Jan 27, 2019

Tα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος - 13η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Καλαμάτα - Αχαγιά 84-91 (παρ.)

Μεγαρίδα - Κηφισιά 88-65

Κεραυνός Αιγίου - Ηλυσιακός 57-64

Ιωνικός ΝΦ - Ληξούρι 73-56

Λέοντας - Αιγάλεω 48-104

Πέρα - Ακράτα 67-58

Εσπερος Πατρών - Αρης Νικαίας 61-65

Φύλλα αγώνα

Λέοντας - Αιγάλεω 48-104

Δεκάλεπτα: 12-9, 25-33, 38-60, 48-104

Διαιτητές: Κρεσταινίτης, Νταβής

Λέοντας (Κόλλιας): Κατσαούνης 2, Μακρής 5(1), Πασπαλάς , Ποτήρης, Κούτουλας, Ντόρμπαρης 8(1), Μπαλτζής 11(3), Χρήστου, Κουρούπης , Κοντόγιωργας 6, Αμπαδιωτάκης 8, Σταυριανόπουλος 8, Ντιλής.

Αιγάλεω (Ζωντός): Μαυράκης, Κυριακόπουλος, Μπάρδας 12(2), Ντακούλιας 9(2), Καράβολας 22(4), Κούρτης, Γκαγκαλούδης 11(1), Αγγελόπουλος 12, Οικονόμου 16(1), Καλλινικίδης 17, Ναυπλιώτης 3(1), Ντόκος 2.

Ιωνικός ΝΦ - Ληξούρι 73-56

Δεκάλεπτα: 12-16, 38-26, 59-35, 73-56

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Πίπλιο

Ιωνικός ΝΦ (Δεσποτάκης): Παπανδρέου 2, Μαλτέζος 5, Παπαπέτρος 3(1), Γρύλλης 12(1), Κουμουνδούρος 6, Πέττας 3, Μουμπάρακ 18(3), Σταθόπουλος 2, Μακρίδης, Κουλούρης 1, Κατιάκος 9, Χριστόδουλος 12.

Ληξούρι (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 5(1), Σαρίκας 2, Ανδρικόπουλος 2, Λαμπρόπουλος 8, Συνοδινός 5(1), Μπέτι 3(1), Ιωακειμίδης 15, Μαρούλης 10, Τρυφωνόπουλος 4, Αναστασάκης 2.

Πέρα - Ακράτα 67-58

Δεκάλεπτα: 14-18, 30-28, 57-41, 67-58

Διαιτητές: Μαρίγλη, Ροδίτης

Πέρα (Γκαναβίας): Βαρδάλος 2, Θεολογίτης 19(4), Παπάδης 4, Τσιρόπουλος, Τσολάκης 8, Χολέβας, Πατσατζόπουλος, Πιτούλης 2, Σωτηράκης 14(2), Ντιφαντής 18.

Ακράτα (Βουρνάς): Σίνης 9, Μαλλής, Αμβράζης 2, Θανόπουλος 6(2), Ονάσογλου 14(3), Γκιζόγιαννης 16, Γκόβας 6(2), Βεσκούκης 5.

Καλαμάτα - Αχαγιά 84-91 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 22-20, 44-49, 61-73, 82-82 (κ.α.), 84-91

Διαιτητές: Λύρας, Καλογριάς

Καλαμάτα (Νώντας): Μιχόπουλος 3 (1), Γκοντόπουλος 20(3), Πέζος 2, Μαθιόπουλος 9(3), Γιαννουκάκης 4, Μπάκας 16, Καλογερόπουλος 10, Κοντόπουλος 5(1), Γιαννακόπουλος 15.

Αχαγιά (Σαράντης): Αναστασόπουλος 3(1), Βουρνάς 22(3), Κωνσταντινόπουλος 2, Νικολάου 15, Οικονομόπουλος 14(1), Κάλλης 2, Τσάμης 18(4), Λυμπέρης 8(2), Μακρής 7.

Μεγαρίδα - Κηφισιά 88-65

Δεκάλεπτα: 27-18, 45-32, 66-49, 88-65

Διαιτητές: Γρίβα, Μελισσάρης

Μεγαρίδα (Μάνταλος): Ντίμπας 2, Κοντόπουλος 8(2), Σπυρόπουλος 22(3), Παλαιοχωρίτης 4, Ζακυνθινός 7, Μπαλάφας, Παπασπύρος 3(1), Αβραμίδης 13, Βούρτσης, Μαλούκος 18, Θέος 8, Σιδέρης 3.

Κηφισιά (Κωλέτσης): Κρανιάς, Μακρυγιάννης 4, Χατζηνικόλας 16(2), Πρέκας 14, Φραγκούλης 4, Όουντε-Μπος 2, Δουβλής 16, Πρίσκος 9, Αντωνόπουλος.

Έσπερος Πατρών - Άρης Νικαίας 61-65

Δεκάλεπτα: 23-15, 38-31, 50-50, 61-65

Διαιτητές: Κοτσίμπος, Καββαδάς

Εσπερος Πατρών (Δεράος): Καλογιάννης, Φραντζής 18(2), Ζαφείρης 9(1), Ροκανάς 12(2), Τόμπρος, Σερέτης, Κατσαβόπουλος, Δούρος, Μπαρδάς 20, Βύρλας 2.

Αρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Αλεξανδρόπουλος 6(1), Βασιλαράκης 6, Γούνας 4, Πορτελάνος 7(1), Κρητικός 8, Κόλλιας 12, Κατζόγλου 2, Σιδέρης, Παπουτσής 19(1), Κριτσωτάκης 1.

Κεραυνός Αιγίου - Ηλυσιακός 57-64

Δεκάλεπτα: 9-12, 29-32, 42-48, 57-64

Διαιτητές: Λεκατσάς, Ασημακάκη

Κεραυνός Αιγίου (Λιόνας): Μπιτσάκος, Κουκουλομάτης 4, Ράπτης, Κάντας 8(2), Οικονομίδης, Μπεκρής 6, Μούκας 25(2), Αγγελόπουλος 5(1), Λυμπερέας 9. Απουσίαζε ο τραυματίας Τζελέπης.

Ηλυσιακός (Θωμόπουλος): Γραμματίκας 14(3), Κοψιάς 2, Καραμπάς 13(2), Αντωνόπουλος 17(5), Μπουργάνος 6, Ζαραϊδώνης, Αγγελόπουλος 9, Κουσιαμπάς 3.

Βαθμολογία

1. Αιγάλεω 26

2. Μεγαρίδα 24

3. Ιωνικός ΝΦ 24

4. Αχαγιά 23

5. Ηλυσιακός 20

6. Πέρα 19

7. Κηφισιά 19

8. Ακράτα 19

9. Ληξούρι 17

10. Κεραυνός Αιγίου 17

11. Άρης Νικαίας 17

12. Έσπερος Πατρών 17

13. Καλαμάτα 16

14. Λέοντας 15

Επόμενη αγωνιστική (14η, 3/2)

Μεγαρίδα - Καλαμάτα

Κεραυνός Αιγίου - Αχαγιά

Ιωνικός ΝΦ - Ηλυσιακός

Λέοντας - Ληξούρι

Πέρα - Αιγάλεω

Εσπερος Πατρών - Ακράτα

Κηφισιά -Αρης Νικαίας

2ος Όμιλος - 13η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΚΑΠ - ΟΦΗ 60-62

ΒΑΟΛ Χίου - Ερμής Σχηματαρίου 82-87

Καλλιθέα - Ικαρος Νέας Σμύρνης 81-80

Αρης Θήβας - Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 63-82

Λοκρός Αταλάντης - Μελίσσια 75-67

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC - ΕΦΑΟ Ζωγράφου 60-71

Δειλινό - Κορωπί 56-74

Φύλλα αγώνα

Καλλιθέα - Ικαρος Νέας Σμύρνης 81-80

Δεκάλεπτα: 16-23, 34-37, 58-61, 81-80

Καλλιθέα (Μπίλιας): Ματσαμάς 5 (1), Τσακίρης, Παναγιωταράκος 19, Γυφτάκης 3(1), Μπιλλιάς, Παρδακάς 29 (3), Κανύχης 2, Σκορδάλης 14(4), Εκινέ 9(1).

Ικαρος Νέας Σμύρνης (Γιαννακόπουλος): Χόρτσας 2, Σταμάτης 17(4), Ανέστης 21, Γιαννακόπουλος 6, Μόσορας 5(1), Μιχαλόπουλος 12, Διαμαντόπουλος 13(1), Μπάζιος 4.

Αρης Θήβας - Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 63-82

Δεκάλεπτα: 23-16, 36-45, 45-72, 62-83

Διαιτητές: Κανελλόπουλος, Μαρινάκης

Αρης Θήβας (Ματσαγγούρας, Τσάλεζας): Καδιγιαννόπουλος, Ματσαγκούρας, Γκόλιας 7(1), Μελετίου, Παναγιωτίδης 15(1), Καλεμτζάκης 13(1), Χαραλάμπης 3, Κουμπές 4, Δαχρετζής 2, Τριανταφύλλου 10, Ντέντα 8.

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 11(3), Χωματάς 18(3), Τσίρος 3(1), Σιγκούνας 22(2), Ζερβός 6(2), Τίρλας 11(1), Σιλιτζίρης 4, Κορομηλιάς, Μητσάκης, Σβαρνάς, Σταμέλος 5(1), Ζέρβας 2.

Δειλινό - Κορωπί 56-74

Δεκάλεπτα: 15-16, 28-40, 46-59, 56-74

Διαιτητές: Ντάνος, Χαϊνά

Δειλινό (Γωνιωτάκης): Γουμενάκης 9(1), Μπορμπίδης 5, Αντωνογιαννάκης 1, Γαϊτανάκης 3(1), Στέβοβιτς, Λεφής 3, Γρύλλης 10(2), Εκίζογλου 3(1), Κυρίτση 4, Γκουτσίδης 3, Σπηλιόπουλος 15.

Κορωπί (Κακιούζης): Καραχάλιας, Αγγελόπουλος 4, Καμαρινός 7, Τζαγισβίλι 3(1), Αγόρης 11(1), Καραδολάμης 22(2), Φίλα, Μερκούρης 2, Κατσαρής 5(1), Σβορώνος 4, Κουτουφάς 16(1), Χρονόπουλος.

ΚΑΠ - ΟΦΗ 60-62

Δεκάλεπτα: 14-17, 32-36, 48-47, 60-62

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Ελ Ανύ

ΚΑΠ (Χατζηπανηγύρης): Μόκας 14(2), Βενιτουράκης 11, Βαφιάς 9(1), Χρονόπουλος 9(1), Μαυροειδάκος 5, Παπανίκος, Τσιρίμπασης, Τσαμπής 1, Καρυπίδης 11.

ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας 2, Κριθινάκης, Πετράκης 4, Τσερκιτζόγλου 14(2), Καρλάφτης 2, Αγαπιάδης 7, Αντωνόπουλος 7(1), Μπουμπάρης 13, Καραλής 4, Πάλλης 9.

ΒΑΟΛ Χίου - Ερμής Σχηματαρίου 82-89

Δεκάλεπτα: 23-24, 43-48, 66-71, 82-89

Διαιτητές: Τσάτσης, Νερομυλιώτης

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας, Συμιακάκης): Σαμιώτης 20(1), Κουτσαντωνάκης, Ανδρουλάκης, Σουλίκας 12(1), Φουντουλάκος, Αγγελίδης 10, Καραφαντής, Τσουρής 6, Κουϊμτζής 8, Τροβάς 9(3), Σουλινάρης 4, Κωνσταντινάκος 13(3).

Ερμής Σχηματαρίου (Σολωμονίδης): Σπηλιόπουλος 12(2), Πανταζής 10, Κούτης, Γκρινιάρης 27, Κώνστας, Φλώτσιος 6(2), Μαράντος 12(1), Μαλισιόβας, Ετζιάκα 15, Γιανναλέτσος 7.

Λοκρός Αταλάντης - Μελίσσια 75-67

Δεκάλεπτα: 19-14, 36-30, 53-46, 75-67

Διαιτητές: Καρακάσης, Λογοθέτης

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Γκρέκος, Πρεφαντής, Φωτητζόγλου 9(3), Κετέμα, Κεχρής, Πάσσας 5, Παπαηλίου 3, Καλογερόπουλος, Μάτος Αν. 31(1), Μάτος Αγγ. 17(3), Δουρούκης 4, Ψάλτου 10.

Μελίσσια (Δάγλας): Κυπαρίσσης, Στεργίου 8(1), Γεραμάνης, Οικονομόπουλος 14(1), Λεπούρης, Κόντος 3, Σοφρωνάς 18(3), Ζήρος 2, Πολυτόπουλος, Καραχάλιος 8, Καραβανάς 8.

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑ BC - ΕΦΑΟ Ζωγράφου 60-71

Δεκάλεπτα: 17-22, 35-37, 50-54, 60-71

Διαιτητές: Καρακωνσταντινόπουλος, Πετράκης

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC (Μελέτης-Μιχαήλ): Κουτσογιάννης 6(2), Σέττος 11(2), Ξιούρας 14(2), Θεοδωράκος 12(1), Μπέλλος, Μανιάτης, Γκιζόγιαννης 12, Καραμπέκης 5, Γεωργουσόπουλος.

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Μάνος): Παλάντζας 3(1), Γκόντγουιν 1, Ζαρμακούπης 21(1), Δρίβας 17(5), Παπαφωτίου 3, Σπανός 10(1), Κανελλόπουλος 12(3), Βαρνάβας 2, Ιμαριάγκμπε, Σαρλής 2.

Βαθμολογία

1. ΟΦΗ 24

2. Λοκρός Αταλάντης 23

3. Μελίσσια 23

4. Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 23

5. ΕΦΑΟΖ 22

6. Κορωπί 21

7. Ερμής Σχηματαρίου 20

8. ΒΑΟΛ Χίου 19

9. Ίκαρος Νέας Σμύρνης 19

10. Άρης Θήβας 18

11. ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 16

12. Καλλιθέα 16

13. ΚΑΠ 16

14. Δειλινό 13

Επόμενη αγωνιστική (14η, 3/2)

ΒΑΟΛ Χίου - ΚΑΠ

Καλλιθέα - ΟΦΗ

Αρης Θήβας - Ικαρος Νέας Σμύρνης

Λοκρός Αταλάντης - Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC - Μελίσσια

Δειλινό - ΕΦΑΟ Ζωγράφου

Ερμής Σχηματαρίου – Κορωπί

3ος Όμιλος - 13η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΑΟΚ Βέροιας-ΑΟ Καλαμπάκας 73-79

Δόξα Λευκάδας-ΓΑΣ Μελίκης 85-62

Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΓΣ Ιωαννίνων 50-86

ΠΑΣ Γιάννινα-Τιτάνες Παλαμά 92-66

Εύαθλος Πολυκάστρου-Πρωτέας Γρεβενών 54-75

Μαντουλίδης-Ικαροι Τρικάλων 74-77

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

Φύλλα αγώνα

Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΓΣ Ιωαννίνων 50-86

Δεκάλεπτα: 15-20, 28-44, 40-67, 50-86

Διαιτητές: Καρακώστας, Μπούγλος

Νικοπόλη Πρέβεζας (Παπίρης, Πολίτης): Μίχος Σ., Κοντογιάννης 15, Σουλιώτης 4, Τζίμας, Καραστάθης, Κακιούζης 6(1), Παπαμιχαήλ, Παππάς, Δούβλης, Βαβέτσης, Ρέμπης, Πελίγκος 25(4).

AΓΣ Iωαννίνων (Τσουκανέλης): Καννης 2, Ζαμπέτης 8, Σαχπατζίδης 2, Καλφαλίδης 3(1), Αντωνίου 2, Πουρνάρας 8, Xρυσής 30(1), Mάκης 3, Παπανικολάου 8(1), Θυμνιός 8, Φίλιος 6, Θώδης 6.

Δόξα Λευκάδας-ΓΑΣ Μελίκη 85-62

Δεκάλεπτα: 25-12, 50-31, 68-45, 85-62

Διαιτητές: Γεωργούλης, Γκέκας

Δόξα Λευκάδας (Δημητριάδης): Νικολόπουλος 10(1), Αργυρός 12(2), Φέτσης, Αναγνωστόπουλος 18, Τσιαβές 10, Βαγενάς 16(2), Γεωργάκης 4, Μακρόπουλος 4, Βλαχάκης 1, Κόγκας, Ζαμπάκης 8, Κελάριου 2.

ΓΑΣ Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 21(1), Μαυρίδης Β. 21(2), Κυριακού, Καποδίστριας, Λέφας 7, Μαγαλιός, Καρατζάς 2, Πεϊμανίδης, Σταυρουλάκης 2, Κοτζαμπάσης 2, Λαπατούρας 4, Ρογγότης 3(1).

Μαντουλίδης-Ικαροι Τρικάλων 74-77

Δεκάλεπτα: 15-20, 31-47, 58-61, 74-77

Διαιτητές: Χρυσάφης, Χατζημπαλίδης

Μαντουλίδης(Νικολαϊδης Ι., Καραμανώλης): Νικολαϊδης 18(2), Τάκης 10(1), Μπέλλος 4, Ρεφατλλάρι, Καλόγηρος 12(1), Φόρογλου 4, Μαλανδρής 6, Σίμογλου 20(1), Ψαθάς.

Ικαροι Τρικάλων (Σδράκας): Κολότσιος Α. 11(1), Μέξης 11, Βλάχος 2, Κολότσιος Β. 3(1), Αργύρης 7(2), Χατζής 1, Ντούρβας 2, Τζιοβάρας 6(2), Φούντας 29(4), Στάνκοβιτς 5.

Εύαθλος Πολυκάστρου-Πρωτέας Γρεβενών 54-75

Δεκάλεπτα: 12-17, 21-49, 35-63, 54-75

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Δέλλας

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 6(1), Ημερίδης 13(1), Μαρκόπουλος, Αθανασίου 7(2), Γιαμπατζίδης, Γκαντίδης 5, Ζωιτσούδης 2, Τσελέκης 6, Σιδηρόπουλος 13(1), Κουτούλας 4.

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Κλωνάρας 6, Γρούδος 6, Μαλούτας 12(2), Μιχαηλίδης 24(7), Κολοβός, Συλλάκος, Τζουβάρας, Τακίδης 4, Μπόζιαρης 5(1), Μακρής 10(2), Μητρόπουλος, Μαλιούρας 8.

ΠΑΣ Γιάννινα-Τιτάνες Παλαμά 92-66

Δεκάλεπτα: 24-18, 45-37, 70-53, 92-66

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χατζηκώστας

ΠAΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Γεωργίου 9, Πανάρας 2, Mουζακίτης, Tσίρμπας, Πρέντζας 11(1), Kαραγκιολίδης 13(3), Mάντζιος Π., Mάντζιος Δ. 6, Πάτρας 35(2), Πανταζής 14(3), Πιστιόλης 2, Γιωτάκης.

Τιτάνες Παλαμά (Ζαχαρέλης): Χανέλι 4, Ζωιτσάκος 15(2), Γκογκίδης 19(2), Κατσαδούρος 6, ΚαραΪσκάκης 7(1), Θαλιάκης, Μακρής 8(2), Γκαγκανάσιος 5, Καραδήμας 2.

Βαθμολογία

1. Πρωτέας Γρεβενών 23

2. Δόξα Λευκάδας 22

3. ΠΑΣ Γιάννινα 22

4. ΑΓΣ Ιωαννίνων 21

5. Μαντουλίδης 18

6. Ικαροι Τρικάλων 18

7. Τιτάνες Παλαμά 18

8. Εύαθλος Πολυκάστρου 17

9. Ολυμπιακός Βόλου 16

10. ΓΑΣ Μελίκης 16

11. ΑΟ Καλαμπάκας 15

12. ΑΟΚ Βέροιας 15

13. Νικόπολη Πρέβεζας 13

Επόμενη αγωνιστική (14η, 3/2)

Δόξα Λευκάδας-ΑΟ Καλαμπάκας

Νικόπολη Πρέβεζας-ΓΑΣ Μελίκης

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΓΣ Ιωαννίνων

Εύαθλος Πολυκάστρου-Τιτάνες Παλαμά

Μαντουλίδης-Πρωτέας Γρεβενών

Ολυμπιακός Βόλου-Ικαροι Τρικάλων

Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας

4ος Όμιλος - 13η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΜΕΝΤ-Αστέρας Σίνδου 82-65

Ζέφυρος-ΔΕΚΑ 57-59

ΠΣ Ευκαρπίας-ΑΟ Πολυγύρου 95-88

Λεύκιππος Ξάνθης-ΒΑΟ 77-70

Απόλλων Καλαμαριάς-ΓΑΣ Κομοτηνή 78-79 (παρ.)

Μακαμπή-Αίας Ευόσμου 54-67

Ασπίδα Ξάνθης-ΠΟ Νέων Μουδανιών 99-57

Φύλλα αγώνα

Απόλλων Καλαμαριάς-ΓΑΣ Κομοτηνή 78-79 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 17-18, 30-34, 52-52, 70-70 (κ.α.), 78-79

Διαιτητές: Δολγύρας, Κοντογιάννης

Απόλλων Καλαμαριάς (Τσεσμετζής): Κουκουλίδης 3, Μαχαιριανάκης 26 (3), Μύθιλλος 9 (1), Τσιμπής 8 (1), Αγραφιώτης 5 (1), Μόρας 4, Ακριτίδης 10, Αθαναηλίδης 13 (1).

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Ιορδάνογλου 8, Μαστροδημήτρης 6 (2), Λεχούδης 11 (1), Κουτσοβασίλης 9 (2), Μαγουλάς 11 (1), Ζολώτας 6, Σπέντζος 11, Χαλίλ 17.

Μακαμπή-Αίας Ευόσμου 54-67

Δεκάλεπτα: 13-21, 22-36, 43-54, 54-67

Διαιτητές: Σελεβος, Κολοκυθάς

Μακαμπή (Kοντός, Ξανθόπουλος): Παπαμαστοράκης 1, Κλουντζός, Σκουφεζής 8, Σαμαράς 12(4), Πετράκης 8(2), Μπαδής 6(1), Σαββίδης 6, Αρούχ 9(1), Μυζίου 2, Αργυρίου 2, Βαρδαβάς.

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος, Κόρκας): Βάρδης 2, Σκεμπής 4, Λαζαρίδης 6, Γαϊτάνης, Ροπούτης 18(2), Καρασίμος, Παντόπουλος, Σεκαδάκης 7(1), Νέσης 29(2), Σαββίδης.

Βαθμολογία

1. ΠΣ Ευκαρπίας 24

2. ΓΑΣ Κομοτηνή 22

3. ΔΕΚΑ 21

4. ΑΟ Πολυγύρου 21

5. Λεύκιππος Ξάνθης 21

6. ΜΕΝΤ 21

7. Ζέφυρος 20

8. Αίας Ευόσμου 20

9. Απόλλων Καλαμαριάς 20

10. Ασπίδα Ξάνθης 19

11. Αστέρας Σίνδου 18

12. Μακαμπή 17

13. ΒΑΟ 16

14. ΠΟ Νέων Μουδανιών 13

Επόμενη αγωνιστική (14η, 3/2)

Ζέφυρος-ΜΕΝΤ

ΠΣ Ευκαρπίας-Αστέρας Σίνδου

Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΟ Πολυγύρου

Απόλλων Καλαμαριάς-ΒΑΟ

Μακαμπή-ΓΑΣ Κομοτηνή

Ασπίδα Ξάνθης-Αίας Ευόσμου

ΔΕΚΑ-ΠΟ Νέων Μουδανιών

Μιχάλης Σταμουλάκης

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr