Tuesday, 23 April 2019

Γ Εθνική: Οι διαιτητές των 4 ομίλων

Jan 24, 2019

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 27 Ιανουαρίου

Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα-ΑΟ Αχαγιά Λύρας-Καλογριάς (Γιαλικάρης)

Αλ. Σάλτας 17.00 ΝΕ Μεγαρίδας-ΑΕΝ Κηφισιάς Γρίβα-Μελισσάρης (Κώτσης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ηλυσιακός Λεκατσάς-Ασημακάκη (Κωστής)

Ζ. Αλεξάνδρου 12.00 Ιωνικός Ν. Φ.-Νέο Ληξούριο Κουτσοδήμος-Πίπλιος (Ευστρατίου)

ΚΓ Κορίνθου 17.00 Λέοντας 2014-Αιγάλεω Κρεσταινίτης-Ντάσης (Πετρόπουλος)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΟ Ακράτα Μαρίγλη-Ροδίτης (Τηγάνης)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Άρης Νίκαιας Κοτσιμπος-Καββαδάς (Μάρκου)

2ος Όμιλος

Κυριακή 27 Ιανουαρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΟΦΗ Τσακαλογιάννης-Ελ Ανύ (Φαλούκας)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ερμής Σχηματαρίου Τσάτσης-Νερομυλιώτης (Τσαρδάκας)

Καλλιθέας Ρόδου 17.00 Καλλιθέα Ρόδου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μακρόπουλος-Ασλανίδης (Ξάνθος)

Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-Αργοναύτης Τριγλ. Ραφ. Κανελλόπουλος-Μαρινάκης (Κάλφα)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-ΚΑΟ Μελισσίων Καρακάσης-Λογοθέτης (Δεσάρτης)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καρακωνσταντόπουλος-Πετράκης Γ. (Σταμάτης Φ.)

Λίντο 17.00 Δειλινό ΑΟ-ΓΣ Κορωπίου Ντάνος-Χαϊνά (Τζωρτζάκης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 27 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-ΑΟ Καλαμπάκας Ηλιόπουλος-Τσάνταλη (Καλότσης)

ΔΑΚ Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΓΑΣ Μελίκης Γεωργούλης-Γκέκας (Κανελλόπουλος)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Καρακώστας-Μπούγλος Π. (Μυζίκος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Τιτάνες Παλαμά Σαρακενίδης-Χατζηκώστας (Καραδήμας)

Πολυκάστρου 17.00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Πρωτέας Γρεβενών Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Ελευθεριάδης)

Εκπ. Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-Ίκαροι Τρικάλων Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Δροσόπουλος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 27 Ιανουαρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Αστέρας Σίνδου Κουκουλεκίδης-Θρασυβουλίδης (Παπαδόπουλος Ν.)

Περαίας 18.00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος-Δέκα Φουτζήλας-Πράττος (Δέλλας)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΠΣ Ευκαρπίας-ΑΟ Πολύγυρου Τσιαπλής-Παπανικολάου (Κασαπίδης)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΒΑΟ Λαδάς-Παπαδόπουλος Γρ. (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΓΑΣ Κομοτηνή Δολγύρας-Κοντογιάννης (Λαδόπουλος)

Αλεξάνδρειο 18.00 Μακαμπή-Αίας Ευόσμου Σελεβός-Κολοκυθάς (Φωτιάδης)

Χ. Χριστοδούλου 15.30 Ασπίς Ξάνθης-Ν. Μουδανιών Ισιγώνης-Λάλλα (Σαλικίδης)

Μιχάλης Σταμουλάκης

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr