Wednesday, 23 January 2019

Γ Εθνική: Οι διαιτητές της αγωνιστικής στους 4 ομίλους

Jan 10, 2019

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

Τέντα 12.00 ΣΚ Καλαμάτα-Νέο Ληξούριο Μαγκουνής-Τεφτίκης (Γιαλικάρης)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 ΑΟ Αχαγιά ’82-Ηλυσιακός Κοτσίμπος-Καββαδάς (Μάρκου)

ΑΛ. Σάλτας Μέγαρα 17.00 ΝΕ Μεγαρίδας-Έσπερος ΑΟΠΑ Κώτσου-Παπαδημητρόπουλος (Τηγάνης Γεωρ.)

Αιγίου 17.00 ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου-Αιγάλεω ΑΟ Καρανικόλα Αλ.-Κατσαπρακάκης (Κοκορδάτος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός Ν. Φ.-ΑΟ Ακράτα Καρακωνσταντόπουλος-Ροδίτης (Κουλούρης)

Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-ΠΝΟ Άρης Νίκαιας Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Ελένης)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΕΝ Κηφισιάς Τσάτσης-Σκουλαρίκης (Ευστρατίου)

2ος Όμιλος

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

Καλλιθέας Ρόδου 13.00 ΑΕ Καλλιθέας Ρόδου-ΚΑΟ Μελισσίων Τσακαλογιάννης-Ασημακάκη (Ξάνθος)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Αργοναύτης Τριγλία Ραφήνας Γρίβα-Αντωνιάδης (Ζερβούδης)

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Ίκαρος Νέας Σμύρνης Μαρινάκης-Τσακιράκη (Ναλετάκης Ι.)

Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καρακάσης-Σκανδαλάκης (Χριστοδούλου)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Κορωπίου Μακρόπουλος-Ασλανίδης (Δεσάρτης)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-Ερμής Σχηματαρίου Ουσταμπασίδης-Κοτσώνης (Σταμάτης Φ.)

Πέμπτη 17 Ιανουαρίου

Λίντο 18.00 Δειλινό ΑΟ-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Πολυχρόνης-Καραμπιτσάκος (Ευαγγελινός)

3ος Όμιλος

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Τζιοπάνος Γ.-Θρασυβουλίδης (Καλότσης)

Βλαχάβειο 17.00 ΑΟ Καλαμπάκας-ΓΑΣ Μελίκης Δέλλας-Αναστασιάδης (Χλωρός)

ΔΑΚ Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Τιτάνες Παλαμά Κρεσταινίτης-Λογοθέτης (Κανελλόπουλος)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Πρωτέας Γρεβενών Κοντογιάννης-Μπούγλος Π. (Μυζίκος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ίκαροι Τρικάλων Πράττος-Πλατέλλα (Τσιγκέλης)

Πολυκάστρου 17.00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Ολυμπιακός Βόλου Κουκουλεκίδης-Τσαρδούλιας (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΒΑΟ Βασιλόπουλος-Σελεβός (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΑΟ Πολύγυρου Καρακώστας-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Σαρακενίδης-Χατζηκώστας (Βαφείδης)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Κομοτηνή Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Σακελλαρίου)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Αίας Ευόσμου Καλέσης-Λαδάς (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΟ Ν. Μουδανιών Κολοκυθάς-Καντερές (Ανδρίτσος)

Αλεξάνδρειο 18.00 ΓΣ Μακαμπή-ΔΕΚΑ Αγραφιώτης Γρ-Παπαθανασίου (Δροσόπουλος)

Μιχάλης Σταμουλάκης

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr