Wednesday, 26 June 2019

Γ Εθνική: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική στους 4 ομίλους

Dec 24, 2018

1ος όμιλος Νότου

Αναλυτικά τα αποτελέσματα (10η αγωνιστική)
Αιγάλεω-Καλαμάτα 77-60
ΝΕΟΛ-Αχαγια ΄82 72-82 (71-71 κ.α.)
Ηλυσιακός-Μεγαρίδα 41-57
Ακράτα-Κεραυνός Αιγίου 83-43
Άρης Νικαίας-Ιωνικός ΝΦ 76-86
ΑΕ Ν.Κηφισιάς-Λέοντας 2014 92-67
Έσπερος ΑΟΠΑ-Πέρα 70-59

Τα φύλλα αγώνα:

Ληξούρι- Αχαγιά 72-82 (71-71 κ.α.)
Διαιτητές: Σταθόπουλος-Ασημακάκη
Δεκάλεπτα: 10-19, 31-35, 50-55, 71-71, 72-82 (παρ.)
Ληξούρι (Τζουγανάτος): Ιωακειμίδης 3, Τρυφωνόπουλος 6, Ανδρικόπουλος 13 (1), Αναστασάκης 2, Μαρούλης 3, Σαρίκας 30 (7), Συνοδινός 2, Αντωνάτος 9 (1), Λαμπρόπουλος 4
Αχαγιά (Σαράντης): Κωνσταντινόπουλος, Νικολάου 5, Ταρνάρης, Βουρνάς 9, Αναστασόπουλος, Τσάμης 33 (3), Οικονομόπουλος 12 (1), Κάλλης 14 (2), Δ. Λυμπέρης 9 (2), Μακρής

Έσπερος ΑΟΠΑ-Πέρα 70-59
Διαιτητές: Κουτσοδήμος και Καββαδάς.
Δεκάλεπτα: 18-17, 32-31, 51-47, 70-59
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Δεράος): Φραντζής 29 (4), Βεργανελάκης, Ζαφείρης 5 (1), Ροκανάς 13 (1), Σερέτης 2, Δούρος 3 (1), Μπαρδάκας 4, Βύρλας 14.
ΑΣ ΠΕΡΑ (Γκαναβίας): Βαρδάλος 2, Θεολογίτης 3 (1), Πανταζής 2, Τσιρόπουλος 2, Χολέβας 3 (1), Πατσαντζόπουλος 2, Σωτηράκης 6, Ντιφαντής 8, Τσολάκης 15, Πιτούλης 16 (1).

Κηφισιά- Λέοντας 92-67
Διαιτητές: Καρανικόλα Αλ.-Μαρουδιάς
Δεκάλεπτα: 24-16, 49-38, 72-52, 92-67
Κηφισιά (Κωλέτσης): Κρανιάς 2, Μοσχοβίτης 14(2), Μακρυγιαννης 10(2), Χατζηνικολας 26(3), Σταθουλης 5(1), Γιαννοπουλος 2, Πρέκας 2, Σιουτης 11(1), Σκούταρης 11(3), Δουβλης 9(1), Αντωνόπουλος
Λέοντας (Κόλλιας): Γεωργίου, Μακρης 15(1), Πασπαλας 14(1), Ποτηρης, Κουτουλας 2, Ντορμπαρης 5(1), Μπαλτσης 4(1), Χρήστου 12(2), Κατσαούνης, Αμπαδιωτάκης 12(2), Σταυριαννόπουλος 3

Αρης Νίκαιας- Ιωνικός ΝΦ 76-86
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χρ.-Σκουλαρίκης
Δεκάλεπτα: 26-21, 40-49, 59-68, 76-86
Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Κριτσωτάκης, Γαλίτης, Αλεξανδρόπουλος, Βασιλακάκης 2, Γούνης 2, Πορτελάνος 9 (1), Κρητικός 35 (4), Κόλλιας 10, Χατζόγλου 18 (5), Χατζόβουλος.
Ιωνικός ΝΦ (Δεσποτάκης): Παπανδρέου 5 (1), Γρύλλης 3 (1), Κουμουνδούρος 2, Πέττας 32 (2), Μουμπάρακ 9 (3), Κουλούρης 6 (1), Κατιάκος 21, Χριστόδουλος 8.

Ηλυσιακός- Μεγαρίδα 41-57
Διαιτητές: Λύρας-Καλογριάς
Δεκάλεπτα: 5-12, 18-34, 31-45, 41-57
Ηλυσιακός (Θωμόπουλος): Γραμματίκας 8 (2), Κουρκουτσάκης 3 (1), Κόλτηρης, Κοψιάς 10 (2), Παπανικολόπουλος, Καραμπάς 12 (3), Τρύγας, Μπουργάνος 7, Ζαραϊδώνης, Φουστέρης, Αγγελόπουλος 1, Προύντζος
Μεγαρίδα (Μάνταλος): Πέτρουλας 2, Κοντόπουλος 6 (2), Σπυρόπουλος 2, Παλαιοχωρίτης 2, Ζακυνθινός 7 (1), Μπαλάφας 2, Παπασπύρος, Αβραμίδης 17, Βούρτσης, Μαλούκος 6, Θέος 8, Σιδέρης 5

Αιγάλεω- Καλαμάτα 77-60
Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος – Χαϊνά
Δεκάλεπτα: 20-12, 42-31, 67-48, 77-60
Αιγάλεω (Ζώντος): Μαυράκης, Μπάρδας, Σταμάτης, Κούρτης 5 (1), Καλλινικίδης 10, Ντακούλιας 6 (1), Γκαγκαλούδης 20 (3), Αγγελόπουλος 7, Καράβολας 24 (2), Ναυπλιώτης, Κυριακόπουλος 6 (2), Οικονόμου 3
Καλαμάτα (Νώντας): Μιχόπουλος 6 (1), Τζιλιάνο, Γκοντόπουλος 3, Πέζος 6 (2), Μαθιόπουλος 9 (3), Μπάκας 21, Καλογερόπουλος 4, Κοντόπουλος 4, Γιαννακόπουλος 7 (1), Σιδέρης

Η βαθμολογία:
1. Αιγάλεω 20 (10-0)
2.Μεγαρίδα 19 (9-1)
3.Ιωνικός ΝΦ 19 (9-1)
4.Αιγάλεω 17 (7-3)
5.Ηλυσιακός 15 (5-5)
6.Κηφισιά 15 (5-5)
7.Ακράτα 15 (5-5)
8.Έσπερος Πατρών 14 (4-6)
9.Κεραυνός Αιγίου 14 (4-6)
10.Πέρα 14 (4-6)
11.Ληξούρι 13 (3-7)
12.Λέοντας 12 (2-8)
13.Καλαμάτα 12 (2-8)
14.Άρης Νικαίας 11 (1-9)

Επόμενη αγωνιστική (11η, 13/1):
Καλαμάτα-ΝΕΟΛ
Αχαγιά 82-Ηλυσιακός
Μεγαρίδα-Έσπερος ΑΟΠΑ
Κεραυνός Αιγίου-Αιγάλεω
Ιωνικός ΝΦ-Ακράτα
Λέοντας 2014-Άρης Νικαίας
Πέρα-ΑΕ Ν.Κηφισιάς


2ος όμιλος Νότου
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής:
Μελίσσια-ΚΑΠ 77-50
Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας-ΟΦΗ 86-82
Ικαρος Νέας Σμύρνης-ΒΑΟΛ Χίου 57-70
ΕΦΑΟΖ-Καλλιθέα 71-55
Κορωπί-Αρης Θήβας 78-70
Ερμής Σχηματαρίου-Λοκρός Αταλάντης 60-73
Δειλινό-ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC (23/1)

Τα φύλλα αγώνα:
Ικαρος Νέας Σμύρνης-ΒΑΟΛ Χίου 57-70
Διαιτητές: Μαραγκάκης - Ελ Ανύ.
Δεκάλεπτα: 20-18, 33-38, 44-54, 57-70.
ΙΚΑΡΟΣ Νέας Σμύρνης (Γιαννακόπουλος): Μόσορας 3, Κυριακόπουλος, Σταμάτης, Ανέστης 4, Γιαννακοδήμος 12(2), Μιχαλόπουλος 4, Διαμαντόπουλος 12(1), Αντωνούσος 7, Μπάζιος 15(1).
ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Φουντουλάκος, Σαμιώτης 13(1), Ανδρουλάκης 18(2), Σουλίκας 4(1), Κουτσαντωνάκης, Αγγελίδης 8, Καραφαντής, Τσουρής 8, Κουϊμτζής 3, Τροβάς 8(1), Σουλινάρης 5, Κωνσταντινάκος 3(1).

Ερμής Σχηματαρίου-Λοκρός Αταλάντης 60-73
Διαιτητές: Ορφανός-Χρηστίδης.
Δεκάλεπτα: 20-14, 15-21, 14-17, 11-21.
Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης-Σολομωνίδης): Σπηλιόπουλος, Πανταζής 12, Γκρινιάρης 14 (1), Μεϊντάνης, Κώνστας 7 (1), Φλώτσιος, Μαράντος 8, Τσαπρούνης 2, Κουτής, Ετζιάκα 12, Γιανναλέτσος 5.
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας-Σεργιάννης): Φωτητζόγλου 18 (2), Κετέμα, Κεχρής 4, Πασσάς 6, Παπαηλιού, Καλογερόπουλος, Μάτος Αν. 15 (1), Μάτος Αγγ. 12 (1), Δουρούκης 5 (1), Ψάλτου 13.

Κορωπί-Άρης Θήβας 78-70
Διαιτητές: Κατσαπρακάκης-Ντάσης
Κορωπί (Κακιούζης): Kαραχαλιας 5 (1) , Αγγελοπουλος 5 (1) , Tζαγισβιλι 1 , Aγορης 8 , Kαραδολαμης 23 , Φίλα , Mερκουρης 4 , Kατσαρης 9 (3) , Σβορώνος 11 (3) , Kουτουφας 12 (2) , Χρονοπουλος.
Άρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Γεωργουτσος 19 (1) , Mατσαγγουρας , Καδηγιαννοπουλος 2 , Παναγιωτιδης 13 (2) , Kαλεμτζάκης 14 (2) , Xαραλαμπης 2 , Kουμπες 2 , Δαχρετζης 7 (1) , Nτέντα 11

Αργοναύτης Τριγλίας- ΟΦΗ 86-82
Διαιτητές: Νάστος-Ρίζος
Δεκάλεπτα: 24-16, 41-35, 65-48, 86-82
Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 19 (3), Χωματάς 15 (2), Τσίρος 5 (1), Συγγούνας 11, Σταμέλος 4, Τύρλας 16, Ζερβός 4, Σιλιτζήρης 7 (1), Σβαρνάς 5
ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας 2, Κριθινάκης 7 (1), Πετράκης 8, Τσερκιτζόγλου 12 (2), Καρλάφτης, Αγαπιάδης 13 (3), Αντωνόπουλος, Μπουμπάρης 7, Καραλής 24 (3), Πάλλης 9

Η βαθμολογία:
1.Μελίσσια 18 (8-2)
2.ΟΦΗ 18 (8-2)
3.Λοκρός Αταλάντης 18 (8-2)
4.Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 17 (7-3)
5.ΕΦΑΟΖ 17 (7-3)
6.Κορωπί 16 (6-4)
7.ΒΑΟΛ Χίου 15 (5-5)
8.Ίκαρος Νέας Σμύρνης 15 (5-5)
9.Άρης Θήβας 14 (4-6)
10.Ερμής Σχηματαρίου 14 (4-6)
11.ΚΑΠ 13 (3-7)
12.Καλλιθέα 12 (2-8)
13.ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 11 (2-7)*
14.Δειλινό 9 (0-9)*
(*) Έχουν έναν αγώνα λιγότερο

Επόμενη αγωνιστική (11η):
ΚΑΠ-Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας
ΟΦΗ-Ίκαρος Νέας Σμύρνης
Δειλινό-ΒΑΟΛ Χίου
Καλλιθέα Ρόδου-Μελίσσια
Άρη Θήβας-ΕΦΑΟΖ
Λοκρός Αταλάντης-Κορωπί
Χαλκίδα-Ερμής Σχηματαρίου


1ος όμιλος Βορρά
Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής του τρίτου ομίλου:
Τιτάνες Παλαμά-ΑΟΚ Βέροιας 64-60
ΑΓΣΙωαννίνων-Καλαμπάκα 67-56
Πρωτέας Γρεβενών-Δόξα Λευκάδας 70-68
Ίκαροι Τρικάλων-Νικόπολη Πρέβεζας 79-63
Ολυμπιακός Βόλου-ΠΑΣ Γιάννινα 80-83
Μαντουλίδης-Εύαθλος Μακ. 96-71
Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

Η βαθμολογία
1)ΠΑΣ Γιάννινα 17
2)Πρωτέας Γρεβενών 17
3)Δόξα Λευκάδας 16
4)ΑΓΣ Ιωαννίνων 16
5)Μαντουλίδης 15
6)Ολυμπιακός Βόλου 14
7)Τιτάνες Παλαμά 14
8)Ικαροι Τρικάλων 13
9)Εύαθλος Πολυκάστρου 13
10)ΑΟΚ Βέροιας 12
11)ΓΑΣ Μελίκης 12
12)ΑΟ Καλαμπάκας 11
13)Νικόπολη Πρέβεζας 10

*Ολυμπιακός Βόλου, Μαντουλίδης και ΑΟ Καλαμπάκας έχουν ένα παιχνίδι περισσότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (11η, 12/1)
ΑΟΚ Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΑΟ Καλαμπάκας-ΓΑΣ Μελίκης
Δόξα Λευκάδας-Τιτάνες Παλαμά
Νικόπολη Πρέβεζας-Πρωτέας Γρεβενών
ΠΑΣ Γιάννινα-Ικαροι Τρικάλων
Εύαθλος Πολυκάστρου-Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Μαντουλίδης

Τα φύλλα αγώνα:
Τιτάνες Παλαμά-ΑΟΚ Βέροιας 64-60
Δεκάλεπτα: 19-17, 31-35, 48-48, 64-60
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ.-Θρασυβουλίδης
Τιτάνες Παλαμά Ζαχαρέλης-Φλώρος): Τσιαμπάς 17(1), Τσούμας 8(1), Χανέλι 2, Ζωιτσάκος 4, Γκογκίδης 14(2), Κατσαδούρος, Καραϊσκάκης 12, Φαλιάκης, Μακρής 3(1), Καραδήμας, Αρχοντούλης, Γκαγκανάσιος 4.
ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης-Κελεπούρης): Τρομπούκης, Ουσουλτζόγλου, Στοΐτσης, Γκάνας 4(1), Βλάχος 19(1), Μαυρίδης 7(1), Καραδήσογλου 2, Κασάμπαλης 9, Ιωαννιδης 7(2), Καραθανάσης, Χατζηλαμπρινός 12, Χαλαραμπίδης.

ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΟ Καλαμπάκα 67-56
Δεκάλεπτα: 16-11, 36-28, 55-43, 67-56
Διαιτητές: Παπανικολάου-Λυγούρας

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης-Τσαμπαλάς): Καννής 2, Ζαμπέτης 8(2), Σαχπατζίδης 3(1), Αντωνίου, Πουρνάρας 9, Χρύσης 16, Μάκης, Παπανικολάου, Θυμνιός 23, Φίλιος 2, Θώδης 4, Παππάς.

ΑΟ Καλαμπάκα (Κωσταντινίδης-Γιώρας): Μπαλωμένος, Μασάδης 4, Σπανός 5(1), Γαϊτανίδης 3, Παουλεάνου 2, Σούλκο, Τσιλούλης 9(3), Γκάντιας 9(1), Τούλας, Παπακώστας 14, Κιουρτζίδης 19.

Ικαροι Τρικάλων-Νικόπολη Πρέβεζας 79-63
Δεκάλεπτα: 21-24, 40-35, 57-45, 79-63
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Χρυσάφης

Ικαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Κολοτσιος Α. 3, Μέξης 12, Βλάχος 2, Κολότσιος Β., Αργύρης 18, Χατζής 10, Ντούρβας 2, Κορδέας, Μούμογλου, Φούντας 17, Μπαρμπαρούσης 6, Στάνκοβιτς 9.

Νικοπόλη Πρέβεζας (Παπίρης-Πολίτης): Μίχος Σ., Κοντογιάννης 6, Σουλιώτης Γ. 11(3), Λάππας 2, Παπαχρήστος, Κακιούζης 11(2), Παπαμιχαήλ, Δούβλης, Μούλας 21(2), Βαβέτσης, Ρέμπης, Πελίγκος 12(2).

Πρωτέας Γρεβενών-Δόξα Λευκάδας 70-68
Δεκάλεπτα: 16-21, 41-41, 57-51, 70-68
Διαιτητές: Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ.
Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Γκασιώνας, Τζήμου 2, Γρούδος 12, Μαλούτας 20(5), Μιχαηλίδης 6(1), Κλωνάρας 7(1), Συλλάκος, Τακίδης 1, Μπόζιαρης 9, Μακρής 11(2), Γιώτας, Μαλιούρας 2.

Δόξα Λευκάδας (Γιασσάρης): Νικολόπουλος 13(1), Αργυρός 4, Αναγνωστόπουλος 13(1), Τσιαβές 8(2), Βαγενάς 11(2), Γεωργάκης, Μακρόπουλος 6(1), Βλαχάκης, Τριχόπουλος 13, Ζαμπάκης, Κελάριος.

Μαντουλίδης-Εύαθλος Πολυκάστρου 96-71
Δεκάλεπτα: 39-19, 57-37, 81-48, 96-71
Διαιτητές: Κοντογιάννης-Γεωργούλης
Μαντουλίδης(Νικολαϊδης Ι.-Καραμανώλης): Νικολαϊδης 23(4), Τάκης 12(4), Μπέλλος 5(1), Γκαντίδης 6(2), Ρεφατλλάρι 12(4), Ψαθάς 8, Καλόγηρος 17(2), Φόρογλου 7(1), Μαλανδρής 2, Κεραμάρης, Καναγκίνης, Σίμογλου 3(1).

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 13(3), Ημερίδης 15, Μαρκόπουλος 11(3), Αθανασίου 6(1), Γιαμπατζίδης, Γκαντίδης 8, Τσελέκης 5, Σιδηρόπουλος 6, Κουτούλας 7(1).

Ολυμπιακός Βόλου-ΠΑΣ Γιάννινα 80-83(74-74)
Δεκάλεπτα: 15-25, 30-44, 51-58, 74-74(κ.α.), 80-83
Διαιτητές: Τσιαπλής-Κατωτικίδης
Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης): Στύλας 7(1), Ιλτσογλου 15, Κυριακόπουλος 13, Μπόγδανος 26(3), Αγγελοκωστόπουλος, Μπουσκολίτης 11(3), Σκαμάγκας 3(1), Χαρχαρής 3, Λουλούδης 2.

ΠAΣ Γιάννινα(Κωστόπουλος): Γεωργίου 8(2), Πανάρας 24(3), Mουζακίτης , Tσίρμπας 1, Πρέντζας 1, Kαραγκιολίδης 18(2), Mάντζιος Π., Mάντζιος Δ. 9, Πάτρας 21(2), Πανταζής, Πιστιόλης, Γιωτάκης 1.


2ος όμιλος Βορρά
Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής:
ΓΑΣ Κομοτηνή-ΜΕΝΤ 83-69
ΒΑΟ-Αστέρας Σίνδου 53-66
ΑΟ Πολυγύρου-Ζέφυρος 61-72
Αίας Ευόσμου-ΠΣ Ευκαρπίας 80-85
ΠΟ Νέων Μουδανιών-Λεύκιππος Ξάνθης 58-77
ΔΕΚΑ-Απόλλων Καλαμαριάς 72-72(κ.α.), 86-89
Ασπίδα Ξάνθης-Μακαμπή 69-73

Η βαθμολογία
1)ΠΣ Ευκαρπίας 18
2)ΓΑΣ Κομοτηνή 17
3)ΑΟ Πολυγύρου 17
4)ΜΕΝΤ 16
5)Λεύκιππος Ξάνθης 16
6)Απόλλων Καλαμαριάς 16
7)Αίας Ευόσμου 15
8) ΔΕΚΑ 15
9)Ζέφυρος 15
10)Ασπίδα Ξάνθης 15
11)Αστέρας Σίνδου 14
12)ΒΑΟ 13
13)Μακαμπή 13
14)ΠΟ Νέων Μουδανιών 10

Η επόμενη αγωνιστική (11η, 12/1)
ΜΕΝΤ-ΒΑΟ
Αστέρας Σίνδου-ΑΟ Πολυγύρου
Ζέφυρος-Ασπίδα Ξάνθης
ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Κομοτηνή
Λεύκιππος Ξάνθης-Αίας Ευόσμου
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΟ Νέων Μουδανιών
Μακαμπή-ΔΕΚΑ

Τα φύλλα αγώνα

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΚΑΜΠΗ 69-73
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-10, 28-28, 46-55, 69-73
AΣΠIΣ AΠΣ ΞANΘHΣ:(ΠANAΓIΩTOΠOYΛOΣ): Άνθης 4(1), Παπαδάκης 5(1), Αναστασιάδης 4(1), Παπαδόπουλος, Καραμανώλης 2, Κουτσογιάννης 14(1), Μανδαλάκης 18(1), Τζέλλος 12(4), Κάσουρας 8, Μασμανίδης 2.
Γ.Σ. MAKAMΠH:(KONTOΣ-ΞANΘOΠOYΛOΣ): Σαραφίδης 10(1), Κλουτζός 10(1), Χατζηκυριακίδης, Σαμαράς 3(1), Πετράκης 21(6), Μπαδής 2, Σαββίδης 5, Αρούχ 5, Αργυρίου 4, Βαρδαβάς.

ΒΑΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 53-66
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-15, 35-29, 46-45, 53-66
Διαιτητές: Σελεβός – Κουκουλεκίδης
ΒΑΟ (Νομικός – Κατσής): Λεπτοκαρίδης 18(2), Μπαγκντασαριάν 3, Πετρίδης 10, Ζησόπουλος, Ταζόπουλος 2, Χότζα 4, Μαδεμλής, Πισιώτης 2, Βουνάκης 12(2), Γιαννούλης 2, Πυδαράκης, Καδηγιαννάκης.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ (Μπαλογιάννης): Ταυλαρίδης 9(1), Σταυρακάκης, Παπασχάλης 2, Ιωαννίδης 6, Πετρίδης 14(3), Αντωνιάδης, Ιατρίδης Ζ. 3(1), Δημητριάδης 2, Μελλιος 2, Τσιγκας, Μισορλόγλου 16(4), Ιατρίδης Α. 12.

ΜΟΥΔΑΝΙΑ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 58-77
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-8, 32-31, 40-52, 58-77
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Αναστασιάδης
ΜΟΥΔΑΝΙΑ (Παναγιωτόπουλος): Σερέτης, Βέτσος 5, Φιλοξενίδης 12 (1), Τσιγγελίδης 18 (1), Μπακρατσάς, Τεζετζίδης 2, Κουτσούχας 1, Ευγενίου, Ψαρράς, Σούρλας, Τογανίδης 18, Τσάτσαρης 2.
ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ (Αμοιρίδης): Σταματέλος 9 (1), Κουμπάνης 5, Νταβουλτζόπουλος 13, Δώδος 1, Στεργίου 3 (1), Κυφωνίδης 2, Δάτσης 2, Κάλφας, Σταμπουλής 6, Παλλάκης 4, Στασινόπουλος 17, Χρήστου 15 (2).


ΔΕΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 86-89 (κ.α. 72-72)
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-18, 27-38, 53-60, 72-72, 86-89
Διαιτητές: Παπαθανασίου-Βασιλόπουλος
ΔΕΚΑ (Κυριαζής): Βενετίδης, Πρωτούλης 34 (2), Καλαποθαράκος 2, Κοϊμτζόγλου 12 (1), Κρίτσικας 2, Παπασάβογλου 7, Μπάκος 2, Θεογιάννης 2, Δημητριάδης 4, Βογιατζής 21 (4)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Τσεσμετζής): Κουκουλίδης 8 (2), Μαχαιριανάκης 30 (2), Μύθιλλος, Τσιμπής 7 (2), Σαμαράς 9 (2), Αγραφιώτης 17 (3), Μόρας 6, Αθαναηλίδης 5 (1), Γουναρόπουλος 7.

basket247.gr team

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr