Tuesday, 11 December 2018

Γ Εθνική: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές στους 4 ομίλους

Nov 19, 2018

1ος ομιλος

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής:

Καλαμάτα-Πέρα 72-76
Αχαγιά-Έσπερος Πατρών 74-64
Ηλυσιακός-Κηφισιά 88-83
Ληξούρι-Άρης Νικαίας (ανεβλήθη)
Αιγάλεω-Ακράτα 78-72
Μεγαρίδα-Ιωνικός ΝΦ 83-78
Κεραυνός Αιγίου-Λέοντας 61-54

Τα φύλλα αγώνα:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-ΛΕΟΝΤΑΣ 61-54
Διαιτητές: Ντάνος-Καββαδάς
Δεκάλεπτα: 26-13, 41-23, 52-49, 61-54
Κεραυνός Αιγίου (Λιόνας): Αγγελόπουλος 15 (2), Κουκουλομάτης 8 (2), Μούκας 18 (2), Μπεκρής 8, Δημόπουλος 3, Τζελέπης 2, Λυμπερέας 7, Μπιτσάκος, Ράπτης.
Λέοντας (Κόλλιας): Σταυριανόπουλος 5, Μακρής 18 (4), Πασπαλάς 4, Μπαλτζής 14 (3), Κουρούπης 1, Βασιλόπουλος 5, Αμπαδιωτάκης 2, Σβερκούνος 4, Ντόρμπαρης 1.

ΑΧΑΓΙΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 74-64
Διαιτητές: Μακρόπουλος-Ασλανίδης
Δεκάλεπτα: 20-22, 34-42, 54-51, 74-64
Αχαγιά (Σαράντης): Αναστασόπουλος, Βουρνάς 17 (1), Κωνσταντινόπουλος, Νικολάου 10, Ταρνάρης 1, Οικονομόπουλος 18, Κάλλης, Τσάμης 11 (2), Δ. Λυμπέρης 12 (3), Μακρής 5.
Εσπερος Πατρών (Δεράος): Γιαλελής, Φραντζής 17 (3), Βεργανελάκης 1, Ζαφείρης 12 (2), Ροκανάς 11(3), Καλογιάννης, Κατσαβόπουλος 2, Δούρος 5, Μπαρδάκας 4, Βύρλας 12.

ΜΕΓΑΡΙΔΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ 83-78
Διαιτητές: Ραχιώτης-Αποστολίδης
Δεκάλεπτα: 17-32, 43-45, 63-59, 83-78
Μεγαρίδα (Μάνταλος): Πέτρουλας, Κοντόπουλος, Σπυρόπουλος 6 (1), Παλαιοχωρίτης 15 (3), Ζακυνθινός 11, Μπαλάφας 17 (3), Στεφάνου 2, Βούρτσης, Μαλούκος 13, Θέος 12 (1), Παπασπύρος
Ιωνικός ΝΦ (Δεσποτάκης): Παπανδρέου 2, Άρχος, Παπαπέτρος 2, Γρύλλης 13 (3), Κουμουνδούρος, Πέττας 22 (2), Μουμπάρακ 7 (1), Μαλτέζος, Γκίνης 18 (5), Κουλούρης 2, Κατιάκος 12, Χριστόδουλος

ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΚΡΑΤΑ 78-72
Διαιτητές: Χριστινάκης – Χατζημάρκος
Δεκάλεπτα: 12-29, 25-13, 21-9, 20-21
Αιγάλεω (Ζωντός): Ναυπλιώτης, Καλλινικίδης 13, Γκαγκαλούδης 15 (2), Καράβολας 25 (2), Κούρτης 5 (1), Αγγελόπουλος 8 (1), Φακοπουλίδης, Ντακούλιας 8,
Ακράτα (Παπαδόπουλος): Ονάσογλου 12 (1), Μάλλης 6, Γκιζογιάννης 26, Λάφης, Γκόβας 7, Σίνης 3 (1), Βεσκούκης 16 (3)

ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΕΡΑ 72-76
Διαιτητές: Λεκατσάς-Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 26-15, 31-38, 49-55, 72-76
Καλαμάτα (Κούτρης): Μιχόπουλος 9 (3), Γκοντόπουλος 30 (4), Πέζος 4, Μαθιόπουλος, Γιαννουκάκης 7 (1), Παθιάκης, Καλογερόπουλος 6, Μπάκας 10, Κουτίβας, Γιαννακόπουλος 6
Πέρα (Γκαναβίας): Βαρδάλος 4 (1), Θεολογίτης 10 (2), Παπάδης 1, Αναστασιάδης, Τσιρόπουλος 6 (2), Τσολάκης 18 (1), Χολέβας 6 (2), Πατσαντζόπουλος 4, Πιτούλης 5, Σωτηράκης 13, Ντιφαντής 4

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ 88-83
Διαιτητές: Πολυχρόνης-Λύρας
Δεκάλεπτα: 20-13, 41-38, 61-61, 88-83
Ηλυσιακός (Θωμόπουλος): Γραμματίκας 3, Κοψιάς 9 (1), Καραμπάς 19 (1), Αντωνόπουλος 16, Μπουργάνος 26 (2), Ζαραϊδώνης 4, Φουστέρης 4, Αγγελόπουλος 4, Προύντζος
Κηφισιά (Παπαδόπουλος): Μοσχοβίτης 21 (2), Μακρυγιάννης 3 (1), Χατζηνικόλας 24 (1), Σταθούλης 5 (1), Πρέκας 6, Μανούσος 10 (1), Σιούτης 4, Σκούταρης 5 (1), Δουβλής 3 (1), Γιαννόπουλος

Βαθμολογία (σε 5 αγώνες):

1) Μεγαρίδα 10 (5-0)
2) Αιγάλεω 10 (5-0)
3) Ιωνικός ΝΦ 9 (4-1)
4) Αχαγιά 9 (4-1)
5) Κηφισιά 8 (3-2)
6) Κεραυνός Αιγίου 7 (2-3)
7) Ακράτα 7 (2-3)
8) Λέοντας 7 (2-3)
9) Ηλυσιακός 7 (2-3)
10) Πέρα 7 (2-3)
11) Ληξούρι 6 (2-2)*
12) Έσπερος Πατρών 6 (1-4)
13) Καλαμάτα 5 (0-5)
14) Άρης Νικαίας 4 (0-4)*

(*) Έχουν έναν αγώνα λιγότερο

6η αγωνιστική (25/11):

Εσπερος Πατρών-Καλαμάτα
Κηφισιά-Αχαγιά
Αρης Νικαίας-Ηλυσιακός
Ακράτα-Ληξούρι
Αιγάλεω-Μεγάριδα
Πέρα-Κεραυνός Αιγίου
Λέοντες-Ιωνικός ΝΦ


2ος όμιλος
Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνστικής:

ΚΑΠ-ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 79-86
ΟΦΗ-Δειλινό 80-62
Ίκαρος Νέας Σμύρνης-Ερμής Σχηματαρίου 59-65
Αργοναύτης Τριφλίας Ραφήνας-Κορωπί 62-67
Μελίσσια-ΕΦΑΟΖ 73-77
ΒΑΟΛ Χίου-Άρης Θήβας 88-71
Καλλιθέα-Λοκρός Αταλάντης 51-62

Τα φύλλα αγώνα:

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 51-62
Διαιτητές: Αυγερινός- Τηγάνης
Δεκάλεπτα: 12-13, 21-38, 36-50, 51-62
Καλλιθέα (Μπίλιας): Χατζηγεωργίου, Ματσαμάς 2, Τσακίρης 10(1), Παναγιωταράκος 6, Γυφτάκης, Μπιλλιάς, Παρδακάς 15(3), Κανύχης 7, Μήτσης, Σκορδάλης 6(1), Εκινέ 5.
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Φωτητζόγλου 19(5), Κετεμά, Κεχρής 2, Πασσάς 2, Παπαηλίου, Μάτος Αν. 13, Μάτος Αγγ. 25(4), Δουρούκης, Ψάλτου 1.

ΚΑΠ-ΧΑΛΚΙΔΑ 79-86
Διαιτητές: Μαρίγλη-Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 23-19, 39-39, 51-63, 79-86
ΚΑΠ (Κακαλιάς-Γαρδέλης): Μόκκας 5 (1), Βενιτουράκης 3 (1), Χανιάς, Βαφιάς 4, Χρονόπουλος 20 (1), Φασιανός 2, Μαυροειδάκος 20, Παπανίκος, Τσιρίμπασης, Γαρδέλης, Τσαμπής 17, Καρυπίδης 8
Χαλκίδα (Δεμέναγας): Θεοδωράκος Β., Κουτσόγιαννης 4 (1), Σέττος 14 (1), Μπάλας, Θεοδωράκος Π. 3, Ξιούρας 15 (2), Μανταλβάνος 4, Μανιάτης 15 (3), Γκιζόγιαννης 21 (2), Λουκάς, Γεωργουσόπουλος 10

ΒΑΟΛ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 88-71
Διαιτητές: Ροδίτης – Γεράνιος.
Δεκάλεπτα: 21-11, 36-24. 62-46, 88-71.
ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Σαμιώτης 14, Σερέπας 1, Ανδρουλάκης 6, Σουλίκας 16(1), Φουντουλάκος, Αγγελίδης 12, Καραφαντής, Τσουρής 9(1), Κουϊμτζής 8, Τροβάς 5, Σουλινάρης 4, Κωνσταντινάκος 13(3).
Άρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Γεωργούτσος 13, Μελετίου 1, Ματσαγγούρας 1, Γκόλιας 9(2), Καδηγιαννόπουλος 2, Παναγιωτίδης 7, Καλεμτζάκης 11(3), Κουμπές, Δαχρετζής 7, Ντέντα 12, Πανδής.

ΟΦΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ 80-62
Διαιτητές: Καρανικόλα Αλ.-Σκανδαλάκης
Δεκάλεπτα: 24-18, 45-33, 64-44, 80-62
ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαππας 8 (1), Αντωνόπουλος 2, Τσεκιρτζόγλου 12 (3), Τσιλόγλου, Καρλάφτης 5 (1), Αγαπιάδης 5 (1), Πετράκης 11, Μπουμπάρης 17, Καμπάκας, Καραλής 4, Πάλλης 13
Δειλινό (Γωνιωτάκης): Γουμενάκης 10 (2), Μπορμπίδης 9 (1), Αντωνογιαννάκης 2, Γαϊτανάκης, Στέβοβιτς, Λεφής 5 (1), Γρύλλης 10 (2), Εκίζογλου 3 (1), Κυρίτσης 4, Γκουτσίδης, Σπηλιόπουλος 4, Χασάπης 15 (3)

ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 59-65
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος-Λεβεντάκος.
Δεκάλεπτα: 18-22, 32-38, 45-50, 59-65
Ικαρος Νέας Σμύρνης (Γιαννακόπουλος): Ανέστης, Σταμάτης 15 (3), Μακρυνιώτης, Γιαννακοδήμος 2, Μόσορας 3 (1), Μούκας 5 (1), Μιχαλόπουλος 11, Διαμαντόπουλος 12 (1), Αντωνούσος, Μπάζιος 11 (1).
Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης): Σπηλιώπουλος 2, Πανταζής 7, Κουτής, Γκρινιάρης 27 (1), Μεϊντάνης, Κώνστας, Φλώτσιος 2, Μαράντος 9, Τσαπρούνης 10, Ετζιάκα 3, Γιανναλέτσος 5 (1).

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΚΟΡΩΠΙ 62-67
Διαιτητές: Ζιώγας-Κούλης Χαρ.
Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 5, Χωματάς 7 (1), Τσίρος 15 (3), Συγγούνας 6, Σιλιτζίρης 9 (1), Ζερβός 10, Σταμέλος 2, Κορομήλας, Γαλιατσάτος, Σβαρνάς 8 (1)
Κορωπί (Κακιούζης): Καμαρινός 5 (1), Τζακισβίλι 2, Αγόρης 19 (1), Καραδολάμης 22 (1), Σβορώνος 10 (2), Μερκούρης, Παπαδημητρίου, Κουτουφάς 9 (1), Χρονόπουλος

Βαθμολογία (σε 5 αγώνες):

1) ΟΦΗ 10 (5-0)
2) ΕΦΑΟΖ 9 (4-1)
3) Αργοναύτης Τριγλίας Ραγήνας 9 (4-1)
4) Μελίσσια 9 (4-1)
5) Λοκρός Αταλάντης 8 (3-2)
6) ΒΑΟΛ Χίου 8 (3-2)
7) Ίκαρος Νέας Σμύρνης 8 (3-2)
8) Κορωπί 7 (2-3)
9) ΚΑΠ 7 (2-3)
10) Ερμής Σχηματαρίου 7 (2-3)
11) Άρης Θήβας 6 (1-4)
12) ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 6 (1-4)
13) Καλλιθέα 6 (1-4)
14) Δειλινό 5 (0-5)

6η αγωνιστική (25/11):

Δειλινό-ΚΑΠ
Ερμής Σχηματαρίου-ΟΦΗ
Κορωπί-Ικαρος Νέας Σμύρνης
ΕΦΑΟΖ-Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας
Μελίσσια-ΒΑΟΛ Χίου
ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC-Καλλιθέα
Λοκρός Αταλάντης-Αρης Θήβας


3ος όμιλος
Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής:

ΑΟΚ Βέροιας-Εύαθλος 58-49
Καλαμπάκα-Μαντουλίδης 71-73
Μελίκη-Ολυμπιακός ΒόλουΒόλου 78-73
ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ίκαροι Τρικάλων (Αναβλήθηκε)
Τιτάνες Παλαμά-Πρωτέας Γρεβενών (Αναβλήθηκε)
Δόξα Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα 78-66
Ρεπό: Νικόπολη Πρέβεζας

Τα φύλλα αγώνα:

ΜΕΛΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 78-73
Διαιτητές: Σιταρίδης-Δέλλας
Δεκάλεπτα: 21-16, 32-37, 55-56, 78-73
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 14 (2), Μαυρίδης Β. 12 (1), Κυριακού 3 (1), Καποδίστριας, Λέφας 7, Μαγαλιός, Καρατζάς, Πεϊμανίδης, Σταυρουλάκης 16 (3), Κοτζαμπάσης 16 (3), Λαπατούρας 10, Ρογγότης.
Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης): Στύλας 3 (1), Ιλτσογλου 11, Κυριακόπουλος 8, Μπόγδανος 24 (1), Αγγελακόπουλος, Μουστάκας, Μπράμι, Μπουσκολίτης 12 (2), Σκαμάγκας 5 (1), Αναστασόπουλος 8, Χαρχαρής, Λουλούδης 2.

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ 58-49
Διαιτητές: Γαζέτας-Τζιοπάνος Γ.
Δεκάλεπτα: 10-9, 23-22, 38-40, 58-49
ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης): Καραθανάσης,Στοϊτσης 10 (2), Γκανάς,Βλάχος 11 (2), Μαυρίδης 15 (3), Καραδήσογλου 2, Κασαμπαλής 9, Ιωαννίδης 2, Χατζηλαμπρινός 9, Χαραλαμπίδης.
Εύαθλος (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 9 (2), Ημερίδης 17 (1), Μαρκόπουλος, Αθανασίου, Γιαμπατζίδης, Γκαντίδης 8 (2), Ζωιτσούδης, Τσελέκης 2, Σιδηρόπουλος 7, Κουτούλας 6 (2).

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 71-73
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης
Δεκάλεπτα: 25-13, 40-33, 55-50, 71-73
Καλαμπάκα (Σδράκας): Μασάδης 3(1), Μπαλωμένος, Ούτος, Σπανός, Γαϊτανίδης 12(3), Παουλεάνου 4, Σούλκο 5(1), Στούκας 5(1), Γκάτζιας 18(1), Τούλας, Παπακώστας 24(2), Κιουρτζίδης.
Μαντουλίδης (Νικολαϊδης): Νικολαϊδης 26(3), Τάκης, Μπέλλος 2, Ρεφατλλάρι 12(4), Γκαντίδης, Ντίαθ 2, Καλόγηρος 22(3), Φόρογλου 7(1), Λαγός, Μαλανδρής 2, Κεραμάρης, Σίμογλου.

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 78-66
Διαιτητές: Τσιαπλής-Κατωτικίδης
Δεκάλεπτα: 18-8, 41-16, 59-38, 78-66
Δόξα Λευκάδας (Γιασσάρης): Νικολόπουλος 13(3), Αργυρός, Αναγνωστόπουλος 11(1), Τσιαβές 16(2), Βαγενάς 11(1), Γεωργάκης, Μακρόπουλος 4, Γερονάτσιος, Βλαχάκης, Τριχόπουλος 16(3), Ζαμπάκης 7(1), Κελάριου.
ΠAΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Γεωργίου 8, Πανάρας 6, Tσίρμπας 2, Πρέντζας 10(1), Kαραγκιολίδης 13(1), Mάντζιος Π. 2, Mάντζιος Δ. 4, Πάτρας 17, Πανταζής 2, Πιστιόλης, Γιωτάκης 2.

Βαθμολογία (σε 5 αγώνες):

1) ΠΑΣ Γιάννινα 9 (4-1)
2) Δόξα Λευκάδας 8 (4-0)*
3) Μαντουλίδης 8 (3-2)
4) ΑΓΣΙ 7 (3-1)*
5) Εύαθλος 7 (2-3)
6) Μελίκη 7 (2-3)
7) Πρωτέας Γρεβενών 6 (3-0)**
8) Τιτάνες Παλαμά 6 (2-2)*
9) ΑΟΚ Βέροιας 6 (2-2)*
10) Ολυμπιακός Βόλου 6 (1-4)
11) Νικόπολη Πρέβεζας 5 (1-3)*
12) Καλαμπάκα 5 (0-5)
13) Ίκαροι Τρικάλων 4 (1-2)**

(*) Έχουν έναν αγώνα λιγότερο
(**) Έχουν δύο αγώνες λιγότερους

6η αγωνιστική (25/11):

Μαντουλίδης-ΑΟΚ Βέροιας
Ολυμπιακός Βόλου-Καλαμπάκα
Ικαροι Τρικάλων-Μελίκη
Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣ Ιωαννίνων
Εύαθλος-Δόξα Λευκάδας
ΠΑΣ Γιάννινα-Νικόπολη Πρέβεζας
Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά


4ος όμιλος
Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής:

ΜΕΝΤ-Μακαμπή 86-76
Αστέρας Σίνδου-Ασπίδα Ξάνθης 49-69
Πολύγυρος-ΔΕΚΑ 80-68
ΒΑΟ-Ν. Μουδανιά 85-62
ΓΑΣ Κομοτονή-Αίας Ευόσμου 79-63
Ζέφυρος-Λεύκιππος Ξάνθης 72-63
Ευκαρπία-Απόλλων Καλαμαριάς 103-68

Τα φύλλα αγώνα:

ΒΑΟ-Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΑ 85-62
Διαιτητές: Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου
Δεκάλεπτα: 19-20, 46-31, 61-46, 86-62
ΒΑΟ (Νομικός): Μπαγκντασαριάν 12, Πετρίδης 11, Τζουβάρας 11 (3), Ζησόπουλος 5, Ταζόπουλος 1, Χότζα 7, Μαδεμλής 15 (1), Πισιώτης 6, Βουνάκης 2, Γιαννούλης 3, Πυδαράκης 7, Καδηγιαννάκης 5.
Ν. Μουδανιά (Παναγιωτόπουλος): Ψαρράς, Κασσανανώλης, Φιλοξενίδης 11, Τσιγγελίδης 2, Τεζετζίδης 2, Κουτζούχας 11, Ευγενειου 2, Τσοπουρίδης 7, Ζάχαρης 13, Τογανίδης 4, Θαλασσινός 10 (1), Καρατζίδης.

ΖΕΦΥΡΟΣ-ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 72-63
Διαιτητές: Παζώλης-Κοντογιάννης
Δεκάλεπτα: 12-11, 32-30, 50-39, 72-63
Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Μυτιληναίος 7 (2), Καλπαξίδης 8, Ματενίδης 9, Γιαννάκης, Τσάμογλου 8 (2), Κανάρας 6 (1), Τσιόγκας 15, Βούλγαρης 7 (1), Ζωγράφος, Τσιούντος 8 (2), Πάρος 1, Μάρκου 3 (1), Τσιπης.
Λεύκιππος Ξάνθης (Κοκκινόπουλος): Κουμπάνης, Νταβουρτζόπουλος 2, Δώδος, Στεργίου, Σταματέλος 4 (1), Κυφωνίδης 13 (2), Δάτσης, Κάλφας, Σταμπουλής 11, Παλάκης 11 (1), Στασινόπουλος 5, Πράζης Παντελ 17.

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ- ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 79-63
Διαιτητές: Μπακάλης-Ζαχαριάδης
Δεκάλεπτα: 26-16, 46-30, 62-48, 79-63
ΓΑΣ Κομοτηνής (Λεμονίδης): Ιορδάνογλου 18(2), Καρκατσέλης 2, Ζολώτας 4(1), Αθανασίου 2, Λεχούδης 15(1), Λεμονίδης, Κουτσοβασίλης 4, Μαγουλάς 17 (1), Μαστροδήμος, Παλάσκας 6 (2), Μπορμπίδης, Χαλίλ 11.
Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος): Μπρούκς, Βαρδής, Σκεμπής 6 (2), Λαζαρίδης 12 (3), Γαϊτάνης 6, Ρόπουτης 2, Καρασίμος, Σαββίδης 4, Παντόπουλος 9, Περιστεράκης, Σεκαδάκης 4, Νέσης 20.

ΜΕΝΤ-ΜΑΚΑΜΠΗ 86-76
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ιωάν.-Βασιλόπουλος
Δεκάλεπτα: 21-22, 47-34, 71-63, 86-76
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ιωάν.-Βασιλόπουλος
ΜΕΝΤ (Καραμουσαλίδης): Ζεϊμπέκης, Βελέντζας, Ντισλής 22 (3), Μιχαηλίδης, Μητακίδης, Νικολούδης 30 (1), Παπαδόπουλος 14 (2), Κατσούλης 4, Χατζηλάμπρου, Ακσεχέρογλου 3 (1), Καρανώτας 13, Καρατόλιος.
Μακαμπή (Κοντός): Παπαμαστοράκης 9 (3), Θεολόγης 17 (1), Σκουφέζης 9, Σαμαράς 2, Πετράκης 3 (1), Μπαδής 4, Σαββίδης 7, Αρούχ 14 (2), Μύζιου, Αργυρίου 11, Βάρδαβας, Χατζηκυριακίδης.

Βαθμολογία (σε 5 αγώνες):

1) ΜΕΝΤ 9 (4-1)
2) Πολύγυρος 9 (4-1)
3) Ευκαρπία 9 (4-1)
4) ΔΕΚΑ 8 (3-2)
5) ΒΑΟ 8 (3-2)
6) Ασπίς Ξάνθης 8 (3-2)
7) Απόλλων Καλαμαριάς 8 (3-2)
8) Ασπίς Ξάνθης 8 (3-2)
9) Αίας Ευόσμου 8 (3-2)
10) Ζέφυρος 7 (2-3)
11) Μακαμπή 7 (2-3)
12) Λεύκιππος Ξάνθης 6 (1-4)
13) Αστέρας Σίνδου 5 (0-5)
14) Ν. Μουδανιά 5 (0-5)

6η αγωνιστική (25/11):

Ασπίδα Ξάνθης -ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ-Αστέρας Σίνδου
Ν. Μουδανιά-Πολύγυρος
Αίας Ευόσμου-ΒΑΟ
ΓΑΣ Κομοτηνής-Ζέφυρος
Μακαμπή-Ευκαρπία
Απόλλων Καλαμαριάς-Λεύκιππος Ξάνθης

Μιχάλης Σταμουλάκης

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr