Saturday, 17 November 2018

Γ Εθνική: Αποτελέσματα, βαθμολογίες και επόμενη αγωνιστική και στους 4 ομίλους

Oct 22, 2018

1ος όμιλος Νότου

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής:

Κεραυνός Αιγίου-Καλαμάτα 65-56
Ιωνικός ΝΦ-Αχαγιά 90-82
Λέοντας-Ηλυσιακός 75-73
Πέρα-Νέο Ληξουρίου 69-52
Έσπερος Πατρών-Αιγάλεω 62-77
Κηφισιά-Ακράτα 90-74
Μεγαρίδα-Άρης Νίκαιας 93-61

Τα φύλλα αγώνα:

ΠΕΡΑ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 69-52
Διαιτητές: Σταθόπουλος-Καραμπιτσάκος
Δεκάλεπτα: 22-16, 39-29, 52-40, 69-52
Πέρα (Γκαναβίας): Βαρδάλος, Θεολογίτης 11 (1), Μυλωνάκης 2, Τσιρόπουλος 4 (1), Τσολάκης 26 (2), Χολέβας 2, Πιτούλης 2, Πατσατζόπουλος, Σωτηράκης 12, Παπαδούλης, Ντιφαντής 8, Αναστασιάδης
ΝΕΟ Ληξουρίου (Τζουγανάτος): Αντωνάκος 1, Σαρικάς 14 (3), Ανδρικόπουλος 11 (3), Λαμπρόπουλος 3 (1), Αθανασόπουλος, Μαρούλης 11, Τρυφωνόπουλος 9 (1), Αναστασάκης 3

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ-ΑΧΑΓΙΑ 90-82
Διαιτητές: Μακρής-Ρίζος.
Δεκάλεπτα: 30-25, 48-43, 75-58, 90-82.
Ιωνικός ΝΦ (Δεσποτάκης): Παπανδρέου 15 (2), Αρχος, Παπαπέτρος, Δούρος 2, Πέττας 22 (3), Μουμπάρακ 18 (3), Γκίνης 13 (3), Κατιάκος 16 (1), Κουμουνδούρος 4.
Αχαγιά (Σαράντης): Βουρνάς 20 (1), Οικονομόπουλος 11, Κωνσταντινόπουλος, Νικολάου 7 (1), Κάλλης 11 (2), Τσάμης 16 (1), Δ. Λυμπέρης 11 (3), Μακρής 6.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΙΓΑΛΕΩ 62-77
Διαιτητές: Μαντήλας-Καββαδάς.
Δεκάλεπτα: 24-13, 36-37, 50-53, 62-77.
Εσπερος Πατρών (Δεράος): Γιαλελής 2, Φραντζής 21 (5), Βεργανελάκης, Ζαφείρης 12 (2), Ροκανάς 13 (3), Σερέτης, Μπαρδάκας 8, Δούρος 2, Λ. Καλογιάννης, Βύρλας 4.
Αιγάλεω (Ζωντός): Μπάρδας 11 (3), Φακοπουλίδης, Καράβολας 19 (5), Κούρτης, Ντακούλιας 9, Γκαγκαλούδης 10 (1), Αγγελόπουλος 12 (1), Οικονόμου 4, Καλλινικίδης 12.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ 65-56
Διαιτητές: Σκαλτσής-Τηγάνης
Δεκάλεπτα: 19-14, 33-26, 45-35, 65-56.
Κεραυνός Αιγίου (Λιόνας): Μπιτσάκος, Δημόπουλος, Κουκουλομμάτης 3 (1), Ράπτης, Μούκας 15 (1/5 τρ., 6 ριμπ.), Μπεκρής 23 (4/7 τρ.), Σταθακόπουλος 4 (2/2 διπ., 8 ριμπ., 2 κοψ.), Αγγελόπουλος 18 (4/7 τρ., 6 ριμπ., 5 ασ.), Λυμπερέας, Τζελέπης 2.
Καλαμάτα (Κούτρης): Μιχόπουλος, Μαθιόπουλος, Γκοντόπουλος 22 (3), Πέζος, Καλογερόπουλος 4, Γιαννουκάκης 8, Κουτίβας, Μπάκας 7, Κοντόπουλος 8, Γιαννακόπουλος 9.

ΜΕΓΑΡΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 93-61
Διαιτητές: Αργυρούδης-Καλογριάς
Δεκάλεπτα: 26-15, 60-30, 77-39, 93-61
Μεγαρίδα (Μάνταλος): Πέτρουλας 2, Κοντόπουλος 2, Σπυρόπουλος 17 (3), Παλαιοχωρίτης 21 (4), Ζακυνθινός 12, Μπαλάφας, Στεφάνου 5 (1), Αβραμίδης 6, Βούρτσης 8, Μαλούκος 11, Θέος 9, Παπαδόπουλος
Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Κριτσωτάκης 9 (1), Διαμαντής 11 (2), Αλεξανδρόπουλος 4, Βασιλακάκης 2, Γούνης, Πορτελάνος 3 (1), Κρητικός 8, Κόλλιας 2, Χατζόγλου 2, Χατζόπουλος 2, Σιδερής, Παπουτσής 18 (3)

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

1) Μεγαρίδα 4 (2-0)
2) Κηφισιά 4 (2-0)
3) Αιγάλεω 4 (2-0)
4) Ιωνικός ΝΦ 4 (2-0)
5) Αχαγιά 3 (1-1)
6) Ακράτα 3 (1-1)
7) Πέρα 3 (1-1)
8) ΝΕΟ Ληξουρίου 3 (1-1)
9) Κεραυνός Αιγίου 3 (1-1)
10) Λέοντας 3 (1-1)
11) Ηλυσιακός 2 (0-2)
12) Καλαμάτα 2 (0-2)
13) Έσπερος Πατρών 2 (0-2)
14) Άρης Νικαίας 2 (0-2)

3η αγωνιστική (4/11):

Καλαμάτα-Ιωνικός ΝΦ
Αχαγιά-Λέοντας
Ηλυσιακός-Πέρα
ΝΕΟ Ληξουρίου-Έσπερος Πατρών
Αιγάλεω-Κηφισιά
Ακράτα-Άρης Νικαίας
Μεγαρίδα-Κεραυνός Αιγίου

2ος όμιλος Νότου

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής:

Καλλιθέα-ΚΑΠ 67-57
Άρης Θήβας-ΟΦΗ 71-84
Λοκρός Αταλάντης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης 74-53
Έξω Παναγίτσα-Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 64-72
Δειλινό-Μελίσσια 60-84
Ερμής Σχηματαρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 69-64
ΒΑΟΛ Χίου-Κορωπί 81-72

Τα φύλλα αγώνα:

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΚΑΠ 67-57
Διαιτητές: Ντάσης- Τσακιράκη
Δεκάλεπτα: 17-17, 41-34, 51-44, 67-57
Καλλιθέα (Παναγιωταράκος): Λιβισιανός 4, Ματσαμάς, Τσακίρης 5, Χατζηδημητρίου, Γυφτάκης 7(1), Μπιλλιάς 2, Παρδακάς 13, Σκορδάλης 16(2), Εκινέ 4, Κανύχης 16.
ΚΑΠ (Κακαλιάς): Μόκκας 12(1), Βενιτουράκης 5(1), Χανιάς 2, Βαφιάς 14(1), Χρονόπουλος 9(2), Μαυροειδάκος 10, Παπανίκος 5(1), Τσιριμπάσης, Φασιανός.

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΟΦΗ 71-84
Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας-Μαρτινάκος.
Δεκάλεπτα: 20-18, 36-42, 56-68, 71-84
Αρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Γεωργούτσος 25, Μελετίου Ι., Ματσαγγούρας 2, Γκόλιας, Καδιανόπουλος 4, Παναγιωτίδης 5 (1), Καλεμτζάκης 13 (3), Χαραλάμπης 2, Κουμπές 1, Δαχρεντζής 8 (2), Ντέντα 11, Πανδής.
ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαππας, Ραπανάκης, Αντωνόπουλος 7, Τσερκιτζόγλου 7 (1), Τσερκιτζόγλου Μ., Καρλάφτης 3 (1), Αγαπιάδης 13 (2), Πρωτογεράκης, Πετράκης 21 (3), Μπούμπαρης 9, Καραλής 12 (2), Πάλλης 10.

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑ BC-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 64-72
Διαιτητές: Καρανικόλα-Σκανδαλάκης.
Δεκάλεπτα: 17-20, 29-38, 49-57, 64-72.
ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC (Παπαδόπουλος): Κουτσογιάννης 2, Σέττος 20 (4), Θεοδωράκος Ι. 9 (2), Ξιούρας 11 (1), Μανταλβάνος 4, Μανιάτης 6 (2), Γκιζόγιαννης 7, Γεωργουσόπουλος 3, Καραμπέκης 2.
Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 15 (3), Χωματάς 10 (1), Τσίρος 16 (2), Συγγούνας 3, Σιλιτζήρης 2, Τύρλας 10, Ζερβός 10, Σταμέλος, Γαλιάτσος, Σβάρνας 6, Κορομιλίας.

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 74-53
Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Λάμπος.
Δεκάλεπτα: 13-14, 34-26, 55-38, 74-53.
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Γεωργίου, Ανδρέου 3 (1), Φωτητζόγλου 11 (2), Κετέμα, Κεχρής 8, Πάσσας 2, Παπαηλίου, Καλογερόπουλος 2, Μάτος Αν. 19, Μάτος Αγγ. 13 (3), Δουρούκης 5 (1), Ψάλτου 11.
Ικαρος Νέας Σμύρνης (Γιαννακόπουλος): Ανέστης 8, Χόρτσας, Μπάζιος 7, Μακρυνιώτης, Γιαννακοδήμος 4, Μόσωρας 6 (1), Μιχαλόπουλος 9, Διαμαντόπουλος 13, Αντωνούσος 6.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΦΑΟΖ 69-64
Διαιτητές: Γεράνιος-Ασλανίδης.
Δεκάλεπτα: 11-22, 39-30, 53-44, 69-64.
Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης-Σολομωνίδης): Σπηλιόπουλος 10 (2), Πανταζής 22 (2), Κουτής 5 (1), Γκρινιάρης 6, Μεϊντάνης, Κώνστας 6 (2), Φλώτσιος 4, Γουνέλης, Μαλισιόβας 2, Ετζιάκα 4, Γιανναλέτσος 10.
ΕΦΑΟΖ (Ζήβας): Παλάντζας 5 (1), Γκόντγουϊν, Πρόφκα, Ζαρμακούπης 11, Δρίβας 7, Παπαφωτίου, Σπανός 3, Κανελλόπουλος 13, Βαρνάβας 13 (1), Οκεκουόκε 9, Δήμου 3 (1).

ΔΕΙΛΙΝΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 60-84
Διαιτητές: Κουτσοδήμος-Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 20-29, 27-56, 40-69, 60-84
Δειλινό (Γωνιωτάκης): Γουμενάκης 3, Μπορμπίδης 7(1), Αντωνογιαννάκης 1, Γαιτανάκης 3(1), Στέβοβιτς 3, Λεφής 8(2), Γρύλλης 9(1), Εκίζογλου, Κυρίτσης 10(1), Γκουτσίδης, Σπηλιόπουλος 7, Χασάπης 9(1)
Μελίσσια (Δάγλας): Κυπαρίσσης 7(1), Στεργίου 15(3), Γεραμάνης 9(2), Οικονομόπουλος 14(2), Λεπούρης, Κόντος 5(1), Πολιτόπουλος 4, Ζήρος, Ηλιόπουλος, Καραχάλιος 16(1), Καραβανάς 14

ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΚΟΡΩΠΙ 81-72
Διαιτητές: Μαρίγλη-Ροδίτης
Δεκάλεπτα: 22-16, 37-39, 60-56, 81-72
ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Σαμιώτης 11 (1), Σερέπας, Ανδρουλάκης 5 (1), Σουλίκας 27 (5), Αγγελίδης 8, Φουντουλάκος, Τσουρής 12 (1), Τρόβας 7 (1), Σουλινάρης 2, Κωνσταντινάκος 8 (2)
Κορωπί (Χατζηπανηγύρης): Καμαρινός 14 (1), Τσαγισβίλι, Αγόρης 17 (3), Καραδολάμης 20 (1), Μερκούρης 2, Παπαδημητρίου 2, Κουτουφάς 9 (1), Σβορώνος 8 (2)

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

1) ΟΦΗ 4 (2-0)
2) Μελίσσια 4 (2-0)
3) Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 4 (2-0)
4) ΕΦΑΟΖ 3 (1-1)
5) Κορωπί 3 (1-1)
6) Λοκρός Αταλάντης 3 (1-1)
7) ΚΑΠ 3 (1-1)
8) ΒΑΟΛ Χίου 3 (1-1)
9) Ίκαρος Νέας Σμύρνης 3 (1-1)
10) Καλλιθέα 3 (1-1)
11) Ερμής Σχηματαρίου 3 (1-1)
12) ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 2 (0-2)
13) Άρης Θήβας 2 (0-2)
14) Δειλινό 2 (0-2)

3η αγωνιστική (4/11):

ΚΑΠ-Άρης Θήβας
ΟΦΗ-Λοκρός Αταλάντης
Ικαρος Νέας Σμύρνης-ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC
Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας-Δειλινό
Μελίσσια-Ερμής Σχηματαρίου
ΕΦΑΟΖ-Κορωπί
ΒΑΟΛ Χίου-Καλλιθέα

1ος όμιλος Βορρά

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής:

Δόξα Λευκάδας-ΑΟΚ Βέροιας 74-59
Νικόπολη Πρέβεζας-Καλαμπάκα 71-55
ΠΑΣ Γιάννινα-Μελίκη 72-71
Εύαθλος-ΑΓΣ Ιωαννίνων 74-77
Μαντουλίδης-Τιτάνες Παλαμά 83-61
Ολυμπιακός Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών 61-64
Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

Τα φύλλα αγώνα:

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 74-59
Διαιτητές: Σελεβός-Πράττος
Δεκάλεπτα: 18-8, 38-22, 56-41, 74-59
Δόξα Λευκάδας (Γιασάρης): Νικολόπουλος 12 (3), Αργυρός 3 (1), Γερονατσιος, Τσιαβες 16(2), Βαγενάς 13, Γεωργάκης, Μακρόπουλος 6, Αναγνωστόπουλος 6, Βλαχάκης, Τριχοπουλος 12 (2), Ζαμπακης 6 (2), Κελαριου.
ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης): Τρομπουκης 2, Ουσουλτζογλου 3 (1), Στόιτσης 4, Γκανας 8 (2), Βλάχος 10, Μαυρίδης 6 (1), Καραδησογλου 5, Κασαμπαλης 10, Καραθανάσης, Μπαρμπαρούσης, Χατζηλαμπρινος 2, Χαραλαμπίδης 9 (1).

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 83-61
Διαιτητές: Ντούρας-Νέδογλου
Δεκάλεπτα: 16-14, 34-27, 58-47, 83-61
Μαντουλίδης (Νικολαΐδης Ι.-Καραμανώλης): Νικολαϊδης 25 (2), Τάκης 14 (2), Μπέλλος 14 (1), Παπαιωαννου, Ντίαθ 2, Καλόγηρος 22 (1), Φορογλου, Μαλανδρής, Κεραμάρης, Καναγκίνης, Σιμογλου, Γκαντιδης Θ. 6 (2).
Τιτάνες Παλαμά (Ζαχαρέλης): Τσιαμπάς 16 , Τσούμας 6 (1) , Χανέλι 1 , Ζωιτσάκος 7(1), Γκογκίδης 3 , Κατσαδουρος 3 (1) , Καραϊσκάκης 12 (1), Κουτρούλης, Μακρής 3, Γκαγκανάσιος 10, Αρχοντούλης, Καραδήμας 2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 61-64
Διαιτητές: Τζιοπάνος-Δέλλας
Δεκάλεπτα: 18-21, 32-27, 47- 48, 61-64
Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης): Στύλλας 3 (1), Μαλαμούλης, Ντάτσιος, Ίλτσογλου 18 (4), Κυριακόπουλος 13 (2), Μπόγδανος 19 (1), Μπράμι, Μπουσκολίτης, Σκαμάγκας 3 (1), Αναστασόπουλος 5 (1), Χαρχαρής, Λουλούδης.
Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Τζήμου, Γρούδος 10 (1), Μαλούτας 12 (1), Μιχαηλίδης 6 (2), Μιχαλόπουλος, Κολοβός 2, Συλλάκος 4, Τακίδης 9 (1), Μποζιάρης 9, Σιούμπουρας, Μακρής, Μαλιούρας 12.

ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 71-55
Διαιτητές: Κατωτικίδης – Παπανικολάου
Δεκάλεπτα: 20-19, 30-34, 57-45, 71-55
Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Μίχος, Κοντογιάννης 17, Σουλιώτης 8, Λάππας, Παπαχρήστος, Κακιούζης 6, Παπαμιχαήλ, Δουβλής 2, Μουλάς 23, Βαβέτσης 3, Πελίγκος 12, Ρέμπης
Καλαμπάκα (Σδράκας): Μασάδης 6, Μπαλωμένος, Ούτος, Σπανός, Γαϊτανίδης 8, Παουλεάνου, Σούλκο 6, Στούκας 8, Γκάντιας 15, Τσιλούλης 3, Παπακώστας 9, Κιουρτζίδης.

ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 74-77
Διαιτητές: Γραικός-Αναστασιάδης
Δεκάλεπτα: 12-23, 30-37, 50-50, 74-77
Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 10(2), Ημερίδης 15, Μαρκόπουλος 2, Αθανασίου, Γιαμπατζίδης, Γκαντίδης 7(1), Τσελέκης 14, Σιδηρόπουλος 20, Κουτούλας 6(1).

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΕΛΙΚΗ 72-71
Διαιτητές: Γερακίνης-Παζώλης
Δεκάλεπτα: 22-18, 44-40, 58-60, 72-71
ΠAΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Γεωργίου 13, Πανάρας 11(3), Mουζακίτης, Tσίρμπας-Αναγνώστου 4, Πρέντζας 3(1), Kαραγκιολίδης 13(1), Mάντζιος Π., Mάντζιος Δ. 4, Πάτρας 21, Πανταζής 3(1), Πιστιόλης, Γιωτάκης.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 25(7), Μαυρίδης Β. 17(3), Κυριακού, Σαζακλίδης 5(1), Λέφας 6, Μαγαλιός, Καρατζάς 5(1), Σταυρουλάκης 5(1), Κοτζαμπάσης 6(2), Ρογγότης 2.

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

1) Δόξα Λευκάδας 4 (2-0)
2) ΠΑΣ Γιάννινα 4 (2-0)
3) Πρωτέας Γρεβενών 4 (2-0)
4) Μαντουλίδης 3 (1-1)
5) Μελίκη 3 (1-1)
6) Νικόπολη Πρέβεζας 3 (1-1)
7) ΑΓΣ Ιωαννίνων 3 (1-1)
8) Τιτάνες Παλαμά 3 (1-1)
9) Ίκαροι Τρικάλων 2 (1-0)*
10) Εύαθλος 2 (0-2)
11) Ολυμπιακός Βόλου 2 (0-2)
12) Καλαμπάκα 2 (0-2)
13) ΑΟΚ Βέροιας 1 (0-1)*

(*) Έχουν δώσει το ρεπό τους

3η αγωνιστική (4/11):

ΑΟΚ Βέροιας-Νικόπολη Πρέβεζας
Καλαμπάκα-ΠΑΣ Γιάννινα
Μελίκη-Εύαθλος
ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μαντουλίδης
Τιτάνες Παλαμά-Ολυμπιακός Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών-Ίκαροι Τρικάλων
Ρεπό: Δόξα Λευκάδας

2ος όμιλος βορρά

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής:

ΠΣ Ευκαρπίας-ΜΕΝΤ 78-80
Λεύκιππος Ξάνθης-Αστέρας Σίνδου 70-37
Απόλλων Καλαμαριάς-Πολύγυρος 82-76
Μακαμπή-ΒΑΟ 75-74
Ασπίδα Ξάνθης-ΓΑΣ Κομοτηνή 78-69
ΔΕΚΑ-Αίας Ευόσμου 76-81
Ζέφυρος-Ν. Μουδανιά 84-45

Τα φύλλα αγώνα:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 82-76
Διαιτητές: Κοντογιάννης-Γκέκας
Δεκάλεπτα: 19-26, 47-39, 64-59, 82-76
Απόλλων Καλαμαριάς (Καραμιχάλης): Κουκουλίδης, Αποστόλου 8 (1), Μαχαιριανάκης 26 (3), Μύθιλλος 11 (3), Σαμαράς 6 (2), Αγραφιώτης 8 (2), Μόρας, Ακριτίδης 18, Αθαναηλίδης 5, Γουναρόπουλος
Πολύγυρος (Τσολάκης-Βουλκίδης): Πιπιλιάρης 9 (1), Κουλαξής 9 (2), Ρίζος 3 (1), Παυλέας 3, Αζίζης 8, Στυλιάδης 6 (1), Νικολόπουλος 3 (1), Νούκαρης 23 (2), Σπουργίτης, Λευκαδίτης 12

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΕΝΤ 78-80
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Τσάνταλη
Δεκάλεπτα: 27-26, 44-43, 59-60, 78-80
ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Χαρτόπουλος 7, Πρεδάρης 12 (1), Κιούρκας , Τσολακίδης, Γκαβέζος Αρ, 10 (1), Βαρύτης 3 (1), Χολέβας 18 (2), Απιδόπουλος 6, Πλεξίδας 5, Γακβέζος Αντ. 17 (2).
ΜΕΝΤ (Νομικός): Ντισλής 26 (2), Μιχαηλίδης 10, Νικολούδης 20 (2), Κατσούλης 7, Ακσεχέρογλου 11 (2), Καρανώτας 6, Μητακίδης.

ΔΕΚΑ- ΑΙΑΣ 76-81
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-21, 38-46, 60-58, 76-81
Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Αγραφιώτης Γρ.
ΔΕΚΑ(Κυριαζής): Δημητριάδης 15, Βογιατζής 10 (2), Κρίτσικας, Βενετίδης, Τσιροπούλης, Χαρταβέλας, Κοϊμτζόγλου 6, Παπασαβόγλου Αν. 18 (2), Μπάκος 13(3), Παπαβασόγλου Αρ., Θεογιάννης 3 (1), Πρωτούλης 11.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ(Γυμνόπουλος- Κόρκας): Βαρδής 1, Σκεμπής 11 (2), Λαζαρίδης 24 (6), Ρόπουτης 4, Καρασίμος 6, Τσαούσης, Παντόπουλος, Περιστεράκης 3, Σεκαδάκης 2, Νέσης 20 (1), Σαββίδης 12 (2).

ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 70-37
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-11, 40-20, 54-23, 70-37
Διαιτητές: Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης
ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ (Κοκκινόπουλος): Κουμπάνης 12, Νταβουλτζόπουλος 3, Δώδος 7 (1), Στεργίου 4 (1), Δάτσης, Χατζηαντωνίου 2, Σταμπουλής 9 (1), Παλάκης 13 (1τρ., 10ρ.), Στασινόπουλος 7, Κάλφας 3 (1), Σταματέλος 9 (1).
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ(Μπαλογιάννης): Ταβλαρίδης, Παπαπασχάλης 4, Ιωαννίδης 5, Πετρίδης 9 (2), Ιατρίδης Α. 1, Καλαϊτζίδης 2, Ιατρίδης Ζ. , Μπακάλης 2, Δημητριάδης 2, Μέλλιος 7, Τσίγκας 5, Μισίλογλου .

ΖΕΦΥΡΟΣ- ΜΟΥΔΑΝΙΑ 84-45
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-8, 26-16, 53-32, 84-45
Διαιτητές: Καρακώστας-Γεωργούλης
ΖΕΦΥΡΟΣ (Αλεξανδρίδης): Μυτιληναίος 7 (1), Καλπακίτσης 11, Φωτιάδης 8 (1), Βατενίδης 2, Γιαννάκης 2, Τσάμογλου 3 (1), Καναράς 2, Φαρμάκςη 10, Τσιόγκας 11, Βούλγαρης 12 (1), Ζωγράφος 11, Τσιούντος 5 (1).
ΜΟΥΔΑΝΙΑ (Παναγιωτόπουλος): Σερέτης, Φιλοξενίδης 6, Ψαράς , Κουτζούχας 2, Τσοπουρίδης 2, Ζάχαρης 18 (4), Τογανίδης 8, Ευγενίου , Βέτσος 7 (1), Μουλίκας 3.

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

1) ΜΕΝΤ 4 (2-0)
2) Ασπίς Ξάνθης 4 (2-0)
3) Λεύκιππος Ξάνθης 3 (1-1)
4) Ζέφυρος 3 (1-1)
5) ΠΣ Ευκαρπίας 3 (1-1)
6) ΓΑΣ Κομοτηνή 3 (1-1)
7) ΒΑΟ 3 (1-1)
8) Αίας Ευόσμου 3 (1-1)
9) ΔΕΚΑ 3 (1-1)
10) Πολύγυρος 3 (1-1)
11) Απόλλων Καλαμαριάς 3 (1-1)
12) Μακαμπή 3 (1-1)
13) Αστέρας Σίνδου 2 (0-2)
14) ΠΟ Ν. Μουδανιών 2 (0-2)

3η αγωνιστική (4/11):

ΜΕΝΤ-Λεύκιππος Ξάνθης
Αστέρας Σίνδου-Απόλλων Καλαμαριάς
Πολύγυρος-Μακαμπή
ΒΑΟ-Ασπίδα Ξάνθης
ΓΑΣ Κομοτηνή-ΔΕΚΑ
Αίας Ευόσμου-ΠΟ Ν. Μουδανιών
Ζέφυρος-Ευκαρπία

leivadas banner

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ