Β' Εθνική: Αναλυτικά το σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα

Dec 19, 2021

Από άκρη σε άκρη της Ελλάδας και σήμερα υπάρχει αγωνιστική δράση για το πρωτάθλημα της Β' Εθνικής και παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακής.

 

 

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος (10η αγωνιστική) Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πανελευσινιακός Παπαφωτίου-Γρίβα-Καρακωνσταντόπουλος (Μπίκας)

Β’ Κλ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Εθνικός Καραβίτης-Φασόλης-Γεράνιος (Παπαδόπουλος Στ.)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΕ Ν. Κηφισιάς Στρέμπας-Αποστολίδης Β.-Μαρτινάκος (Τηγάνης)

Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Λιότσιος-Κανελλόπουλος-Μακρόπουλος (Κοκορδάτος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Παπάγου Δαρλαμήτσος-Τσακιράκη-Λάμπος (Ελένης)

Δ. Περιστεράκης 13.00 ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»-Αχαγιά 82 Τσάτσης-Ορφανός Ιορ.-Λαζόγκα

 

2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Δούκας Τσαχάκης-Κονταράτος-Σιδέρης (Αναστασίου)

ΝΕΜ BC Aρένα 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας Ουσταμπασίδης-Χριστοδουλάκης-Λεβεντάκος (Βαμβακάς)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΚΑΟ Μελισσίων Χαλαμπαλάκης-Ραχιώτης-Ξυλάς (Ευαγγελινός)/ ΑΝΑΒΟΛΗ

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-ΑΟΚ Χανιά Δημάδης-Ασλανίδης-Κουτσοδήμος (Παυλόπουλος)/ ΑΝΑΒΟΛΗ

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Ηλυσιακός Καλογερόπουλος Φ.-Κούλης Χ.-Παπαδόπουλος Χ. (Διμπινούδης)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας Σκαλτσής-Τζίμης-Κούλης Κ. (Ορφανός)

Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ζιώγας-Σπυρόπουλος-Χρηστίδης Ηλ. (Ζώης)

 

3ος Όμιλος (10η αγωνιστική) Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Μηναρετζόπουλος)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αίολος Τρικάλων Τσιαπλής-Καρακώστας-Παπανικολάου Γ. (Τσιργούλας)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας Γρεβενών Μαραμής-Κατωτικίδης-Γεωργούλης (Κοτσίμπος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΑΓΣ Ιωαννίνων Πράττος-Παπαθανασίου Κ.-Λυγούρας (Καραδήμας)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Μελίκη Μπούκας-Χαϊνά-Καραμπιτσάκος (Δεσάρτης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Δόξα Λευκάδας Κοϊμτζόγλου-Δέλλας-Τσάνταλη (Βαρνάς)

 

4ος Όμιλος (11η αγωνιστική) Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξ.-ΜΕΝΤ Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Σαλικίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-ΧΑΝΘ Θεοδώρου-Τζιοπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Αστρεινίδης)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευ.-Μαχητές Πειραματικού Μπακάλης-Σαρακενίδης-Καντερές (Παπαδόπουλος Ν.)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αρετσού Καλαμαριάς Λόρτος-Τσαρδούλιας-Κολοκυθάς (Παραλυκίδης)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr