Tuesday, 24 November 2020

Β' Εθνική: Το σημερινό πρόγραμμα των αναμετρήσεων και οι ζωντανές καλύψεις

Oct 25, 2020

Συνεχίζεται σήμερα η δράση στα γήπεδα της Β' Εθνικής και παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές των συναντήσεων.

 

Πρωτέας Βούλας - Πανιώνιος κάνοντας κλικ εδώ 

ΟΦΗ - ΝΕ Μεγαρίδος κάνοντας κλικ εδώ

Πολύγυρος - Αρετσού Καλαμαριάς κάνοντας κλικ εδώ

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Ζ.Αλεξάνδρου 13.00 Ιωνικός ΝΦ-Νέο Ληξούριο Ασλανίδης-Κατσαπρακάκης-Παπαδημητρόπουλος (Παυλόπουλος)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Αργοναύτης Τριγλίας Δολγύρας-Γεράνιος-Τούσης (Μπουρνάς)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Παπάγου Ζακεστίδης-Μηλαπίδης-Κοτσίρης (Παππάς)

Δ. Βικέλας 16.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πεντέλη Πλιάκας-Σκαλτσής-Τζίμης (Φαλούκας)

 

2ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Μανδραϊκός Μαγκλογιάννης-Σκουλαρίκης-Λαζόγκα (Αντεριώτης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΚΑΟ Μελισσίων Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης-Λεβεντάκος (Παπαδόπουλος Κ.)

2ο ΔΑΚΑΝ Ν. ΚαραΜπίνης 16.30 Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά Τσακαλογιάννης-Χουγιάζος-Αγγελής (Αλετράς)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδος Παντελίδης-Ρίζος-Νάστος (Μαγκανάς)

Γ. Γεννηματάς 18.00 Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος Ανδρικόπουλος-Φασόλης-Ζιώγας (Τηγάνης)

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 2η αγωνιστική)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Ηλυσιακός Καλογερόπουλος Φ.-Γρίβα-Ουσταμπασίδης (Ηπιώτης)

 

3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Σάββατο 24 Οκτωβρίου

Ιωάννινα ΣΚ-ΜΕΝΤ 87-79

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αίολος Τρικάλων Μπακάλης-Γραικός-Ηλιόπουλος (Βόντζας)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Μαχητές Πειραματικού Σταματόπουλος-Τσουμαχίδης-Μπούγλος Ι. (Χλωρός)

Μ. Μερκούρη 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Δόξα Λευκάδας Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Καλογριάς (Σταμάτης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Νίκη Βόλου Λόρτος-Αναστασιάδης-Βασιλόπουλος (Μελανίδης)

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 1η αγωνιστική)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μελίκη Ντούρας-Δημάδης-Ισιγώνης (Γκούμας)

 

4ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

 Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αρετσού Ντούρας-Λαδάς-Ισιγώνης (Αρναούτογλου)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Σελεβός-Τσάνταλη (Πολυχρονίδης Αλ.)

 

Άκης Γεωργαντάς

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr