Saturday, 28 November 2020

Β' Εθνική: Το πρόγραμμα της τρίτης αγωνιστικής και οι διαιτητικές τριάδες (25/10)

Oct 21, 2020

Συνεχίζεται με την τρίτη αγωνιστική το πρωτάθλημα της Β' Εθνικής την προσεχή Κυριακή 25/10 και παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές των συναντήσεων.

 

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Νάξου Δ. Περιστεράκης 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αχαγιά 82 Ορφανός Εμ..-Χρηστίδης Ηλ.-Τεφτίκης

Β’ Κλειστό 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Κορίνθου Κατραχούρας-Καρακάσης-Σκανδαλάκης (Παπαδόπουλος Στ.)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Αργοναύτης Τριγλίας Δολγύρας-Γεράνιος-Τούσης (Μπουρνάς)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Παπάγου Ζακεστίδης-Μηλαπίδης-Κοτσίρης (Παππάς)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πανελευσινιακός Κωνσταντινόπουλος-Τσάτσης-Κούλης Χ. (Κουλούρης)

Ζ.Αλεξάνδρου 13.00 Ιωνικός ΝΦ-Νέο Ληξούριο Ασλανίδης-Κατσαπρακάκης-Παπαδημητρόπουλος (Παυλόπουλος)

Δ. Βικέλας 16.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πεντέλη Πλιάκας-Σκαλτσής-Τζίμης (Φαλούκας)

2ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Αιγάλεω Αποστολίδης-Τηγάνης-Λαζαρίδης (Ντάβαρης)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Μανδραϊκός Μαγκλογιάννης-Σκουλαρίκης-Λαζόγκα (Αντεριώτης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΚΑΟ Μελισσίων Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης-Λεβεντάκος (Παπαδόπουλος Κ.)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δούκας Τσώνος-Καραβίτης-Ουσταμπασίδης (Άκελ)

2ο ΔΑΚΑΝ Ν. ΚαραΜπίνης 16.30 Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά Τσακαλογιάννης-Χουγιάζος-Αγγελής (Αλετράς)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδος Παντελίδης-Ρίζος-Νάστος (Μαγκανάς)

Γ. Γεννηματάς 18.00 Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος Ανδρικόπουλος-Φασόλης-Ζιώγας (Τηγάνης)

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 2η αγωνιστική)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Ηλυσιακός Καλογερόπουλος Φ.-Γρίβα-Ουσταμπασίδης (Ηπιώτης)

3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Σάββατο 24 Οκτωβρίου

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΜΕΝΤ Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας (Καραδήμας)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αίολος Τρικάλων Μπακάλης-Γραικός-Ηλιόπουλος (Βόντζας)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Έσπερος Λαμίας Μπίκας-Φάκαρος-Μαρτινάκος (Δεσάρτης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Μαχητές Πειραματικού Σταματόπουλος-Τσουμαχίδης-Μπούγλος Ι. (Χλωρός)

Μ. Μερκούρη 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Δόξα Λευκάδας Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Καλογριάς (Σταμάτης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Νίκη Βόλου Λόρτος-Αναστασιάδης-Βασιλόπουλος (Μελανίδης)

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 1η αγωνιστική)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μελίκη Ντούρας-Δημάδης-Ισιγώνης (Γκούμας)

4ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Αίας Ευόσμου Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Γιαβρής)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αρετσού Ντούρας-Λαδάς-Ισιγώνης (Αρναούτογλου)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Σαλικίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Σελεβός-Τσάνταλη (Πολυχρονίδης Αλ.)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ίκαροι Σερρών Φακίτσας-Μαραμής-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Κομοτηνή Μπήτης-Γερακίνης-Κοντογιάννης (Δέλλας)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr