Thursday, 22 October 2020

Β΄ Εθνική: Το σημερινό πρόγραμμα και οι ζωντανές καλύψεις (live streaming)

Oct 18, 2020

Συνεχίζεται με την δεύτερη αγωνιστική το πρωτάθλημα της Β' Εθνικής σήμερα, με ορισμένες από τις αναμετρήσεις να μεταδίδονται μέσω live streaming.

 

 

1ος Όμιλος: Αχαγιά 82 - Ένωση Ιλίου. Δείτε το ζωντανά κάνοντας κλικ εδώ.

2ος Όμιλος: ΑΟΚ Χανιά - ΟΦΗ. Δείτε το ζωντανά κάνοντας κλικ εδώ.

2ος Όμιλος: Πανελευσινιακός Ιωνικός ΝΦ. Δείτε το ζωντανά κάνοντας κλικ εδώ.

3ος Όμιλος: Έσπερος Λαμίας - Πρωτέας Γρεβενών. Δείτε το ζωντανά κάνοντας κλικ εδώ.

 

Αναλυτικά:
1ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Ν. Πεντέλης 13.30 Πεντέλη-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης-Κατσαπράκακης (Φαλούκας)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου Κοντίλης-Λιότσιος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Εθνικός Τσιμπούρης-Λαμπίρης-Κανελλόπουλος (Πετρόπουλος)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Έσπερος Καραβίτης-Ορφανός Εμ.-Παπαδόπουλος Χ. (Τεφτίκης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Τσάτσης-Ζιώγας-Βελέντζας (Παπαγιαννόπουλος)

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Ιωνικός ΝΦ Πλιάκας-Φασόλης-Κούλης Κ. (Αλετράς)

Δ. Βικέλας 13.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς – Νέο Ληξούριο Φάκαρος-Χριστινάκης-Αγγελής (Γολεγού)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Ηλυσιακός Καλογερόπουλος Φ.-Γρίβα-Ουσταμπασίδης (Ηπιώτης)

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Π. Φάληρο Σπυρόπουλος-Τηγάνης-Τεφτίκης (Παλάτος)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Στρέμπας-Μπούκας-Χριστοδουλάκης (Τηγάνης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Αργυρούδης-Τζίμης-Κοτσίρης (Ζερδεβάς)

Δαϊς 17.00 Δούκας-Άρης Νίκαιας Ραχιώτης-Χρηστίδης Π.-Σκουλαρίκης (Κουλούρης)

Κλαδισού 17.00 Χανιά-ΟΦΗ Κωνσταντινόπουλος-Κοτσώνης-Κούλης Χ. (Χριστινάκης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Πανιώνιος-ΝΕ Μεγαρίδας Χρηστίδης Ηλ.-Σιδερής-Ναστούλης (Ορφανός Γ.)

 

Τετάρτη 21 Οκτωβρίου

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Πανιώνιος Καραβίτης-Τσάτσης-Κούλης Κ. (Ντάβαρης)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μελίκη Ντούρας-Δημάδης-Ισιγώνης (Γκούμας)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρ.-Ιωάννινα ΣΚ Σταματόπουλος-Δόλγυρας-Κοντογιάννης (Χλώρος)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Τσουμαχίδης-Παζώλης-Γεωργούλης (Γκουντελιάς)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-Ερμής Σχηματαρίου Φακίτσας-Μαραμής-Καρακώστας (Σιμητόπουλος)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρικάλων Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Ιωακειμίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΚ Χαλκίδας Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Τσιργούλας)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Αγ. Παύλου 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Πανσερραϊκός Κοϊμτζόγλου-Κουκουλεκίδης-Καντερές (Μανιός)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Αρετσού Τσιρτσιμάλης-Γραικός-Αναστασιάδης Βας. (Παπαγεωργίου)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Λεύκιππος Ξάνθης Θεοδώρου-Πράττος-Τσάνταλη (Θωμόπουλος)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Ερμής Λαγκαδά Μπακάλης-Σιταρίδης-Βασιλόπουλος (Δέλλας)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Γέφυρα Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ.-Θρασυβουλίδης (Μήτσιου)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-ΧΑΝΘ Ντόγκας-Μελανίδης-Χρυσάφης (Δραγκίογλου)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr