Wednesday, 23 May 2018

Eurocup: Οι όμιλοι και το πρόγραμμα στους '16'

Dec 28, 2017

Οι Όμιλοι και το πρόγραμμα του EuroCup

Ε’ Όμιλος: Νταρουσάφακα, Γαλατάσαραϊ, Άλμπα Βερολίνου, Γκραν Κανάρια

1η αγωνιστική

2/1 Γκραν Κανάρια-Άλμπα Βερολίνου

3/1 Γαλατάσαραϊ-Νταρουσάφακα

2η αγωνιστική

10/1 Άλμπα Βερολίνο-Γαλατάσαραϊ

10/1 Νταρουσάφακα-Γκραν Κανάρια

3η αγωνιστική

16/1 Γαλατάσαραϊ-Γκραν Κανάρια

17/1 Νταρουσάφακα-Άλμπα Βερολίνου

4η αγωνιστική

24/1 Άλμπα Βερολίνου-Νταρουσάφακα

24/1 Γκραν Κανάρια-Γαλατάσαραϊ

5η αγωνιστική

30/1 Άλμπα Βερολίνου-Γκραν Κανάρια

31/1 Νταρουσάφακα-Γαλατάσαραϊ

6η αγωνιστική

7/2 Γαλατάσαραϊ-Άλμπα Βερολίνου

7/2 Γκραν Κανάρια-Νταρουσάφακα

Στ’ Όμιλος: Μπάγερν Μονάχου, Λιέτουβος Ρίτας, Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης, Τορίνο

1η αγωνιστική

2/1 Τορίνο-Μπάγερν Μονάχου

3/1 Λιέτουβος Ρίτας-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης

2η αγωνιστική

9/1 Μπάγερν Μονάχου-Λιέτουβος Ρίτας

10/1 Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης-Τορίνο

3η αγωνιστική

17/1 Μπάγερν Μονάχου-Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης

17/1 Τορίνο-Λιέτουβος Ρίτας

4η αγωνιστική

24/1 Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης-Μπάγερν Μονάχου

24/1 Λιέτουβος Ρίτας-Τορίνο

5η αγωνιστική

31/1 Μπάγερν Μονάχου-Τορίνο

31/1 Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης-Λιέτουβος Ρίτας

6η αγωνιστική

7/2 Τορίνο-Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης

7/2 Λιέτουβος Ρίτας-Μπάγερν Μονάχου

Ζ’ Όμιλος: Λοκομοτίβ Κούμπαν, Τρέντο, Τσεντεβίτα, Μπουντούτσνοστ

1η αγωνιστική

3/1 Μπουντούτσνοστ-Λοκομοτίβ Κούμπαν

3/1 Τρέντο-Τσεντεβίτα

2η αγωνιστική

10/1 Τσεντεβίτα-Μπουντούτσνοστ

10/1 Λοκομοτίβ Κούμπαν-Τρέντο

3η αγωνιστική

17/1 Λοκομοτίβ Κούμπαν-Τσεντεβίτα

17/1 Μπουντούτσνοστ-Τρέντο

4η αγωνιστική

24/1 Τσεντεβίτα-Λοκομοτίβ Κούμπαν

24/1Τρέντο-Μπουντούτσνοστ

5η αγωνιστική

31/1 Λοκομοτίβ Κούμπαν-Μπουντούτσνοστ

31/1 Τσεντεβίτα-Τρέντο

6η αγωνιστική

7/2 Μπουντούστνοστ-Τσεντεβίτα

7/2 Τρέντο-Λοκομοτίβ Κούμπαν

Η’ Όμιλος: Βιλερμπάν, Ούνιξ Καζάν, Ρέτζιο Εμίλια, Λιμόζ

1η αγωνιστική

2/1 Ρέτζιο Εμίλια-Λιμόζ

3/1 Ούνιξ Καζάν-Βιλερμπάν

2η αγωνιστική

9/1 Λιμόζ-Ούνιξ Καζάν

10/1 Βιλερμπάν-Ρέτζιο Εμίλια

3η αγωνιστική

16/1 Ούνιξ Καζάν-Ρέτζιο Εμίλια

17/1 Βιλερμπάν-Λιμόζ

4η αγωνιστική

24/1 Λιμόζ-Βιλερμπάν

24/1 Ρέτζιο Εμίλια-Ούνιξ Καζάν

5η αγωνιστική

31/1 Βιλερμπάν-Ούνιξ Καζάν

31/1 Λιμόζ-Ρέτζιο Εμίλια

6η αγωνιστική

7/2 Ούνιξ Καζάν-Λιμόζ

7/2 Ρέτζιο Εμίλια-Βιλερμπάν

Μιχάλης Σταμουλάκης

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ