Friday, 19 October 2018

Το ακριβές πρόγραμμα των Ελληνικών ομάδων στο Champions League

Jul 27, 2018

Το ακριβές πρόγραμμα του ΠΑΟΚ, της ΑΕΚ και του Προμηθέα:

1η αγωνιστική (9-10/10)

Βενέτσια - ΠΑΟΚ (9/10, 21:30), ΑΕΚ - Χάποελ Ιερουσαλήμ (10/10, 19:30), Οστάνδη - Προμηθέας (10/10, 21:30)

2η αγωνιστική (16-17/10)

ΠΑΟΚ - Βόννη (16/10, 19:30), Νίμπουρκ - ΑΕΚ (16/10, 19:30), Προμηθέας -Ολίμπια Λουμπλιάνα (17/10, 19:30)

3η αγωνιστική (23-24/10)

Χάποελ Χολόν - ΠΑΟΚ (23/10, 19:45), ΑΕΚ - Μπάμπεργκ (24/10, 19:30), Νικητής 24 - Προμηθέας (24/10, δεν έχει οριστεί ώρα).

4η αγωνιστική (30-31/10)

ΠΑΟΚ - Νικητής 20 (30/10, 19:30), Ντιζόν - ΑΕΚ (20/10, 21:30 ), Προμηθέας - Μπεσίκτας (31/10, 19:30)

5η αγωνιστική (6-7/11)

Οπάβα - ΠΑΟΚ (6/11, 19:30), ΑΕΚ - Φουενλαμπράδα (7/11, 19:30), Στρασμπούρ - Προμηθέας (7/11, 21:30)

6η αγωνιστική (13-14/11)

ΠΑΟΚ - Νικητής 24 (14/11, 19:30), ΑΕΚ - Λιετκαμπέλις (13/11, 19:30), Νεπτούνας - Προμηθέας (13/11, 19:00)

7η αγωνιστική (20-21/11)

Τενερίφη - ΠΑΟΚ (21/11, 21:30), Νικητής 13 - ΑΕΚ (20/11, δεν έχει ορστεί ώρα), Προμηθέας - Βίρτους Μπολόνια (21/11, 19:30)

8η αγωνιστική (11-12/12)

ΠΑΟΚ - Βενέτσια (12/11, 19:30), Χάποελ Ιερουσαλήμ - ΑΕΚ (11/12, 19:45), Προμηθέας - Οστάνδη (11/12, 19:30)

9η αγωνιστική (18-19/12)

Βόννη - ΠΑΟΚ (18/12, 21:00), ΑΕΚ - Νίμπουρκ (19/12, 19:30), Ολίμπια Λουμπλιάνα - Προμηθέας (18/12, 19:30)

10η αγωνιστική (8-9/1)

ΠΑΟΚ - Χάποελ Χολόν (8/1, 19:30), Μπάμπεργκ - ΑΕΚ (8/1, 21:00), Προμηθέας - Νικητής 24 (9/1, 19:30)

11η αγωνιστική (15-16/1)

Νικητής 20 - ΠΑΟΚ (16/1, δεν έχει οριστεί ώρα), ΑΕΚ - Ντιζόν (19/1, 19:30), Μπεσίκτας - Προμηθέας (18/1, 19:00)

12η αγωνιστική (22-23/1)

ΠΑΟΚ - Οπάβα (23/1, 19:30), Φουενλαμπράδα - ΑΕΚ (23/1, 21:30), Προμηθέας - Στρασμπούρ (22/1, 19:30).

13η αγωνιστική (29-30/1)

Νικητής 19 - ΠΑΟΚ (30/1, δεν έχει οριστεί ώρα), Λιετκαμπέλις - ΑΕΚ (29/1, 19:00), Προμηθέας - Νεπτούνας (30/1, 19:30)

14η αγωνιστική (5-6/2)

ΠΑΟΚ - Τενερίφη (5/2, 21:30), ΑΕΚ - Νικητής 13 (6/2, 21:30), Βίρτους Μπολόνια - Προμηθέας (6/2, 19:30).

* Νικητής 13 = Καντού ή Ζολνόκι ή ΑΕΚ Λάρνακας ή Αμβέρσα

* Νικητής 19 = Πρίστινα ή Χρόνινχεν ή Φρίμπουργκ ή Σαράτοφ ή Σακάρια

* Νικητής 20 = Σιαουλιάι ή Λουκόιλ ή Κάρχου ή Οραντέα ή Ναντέρ

* Νικητής 24 = Τόρουν ή Τσμόκι Μίνσκ ή Νόρκεπινγκ ή Εστουδιάντες ή Μπαϊρόιτ

Μιχάλης Σταμουλάκης

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ