Thursday, 19 April 2018

Γ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων των 4 ομίλων

Mar 29, 2018

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 1 Απριλίου

Ναυπλίου 17:00 Οίαξ Ναυπλίου-ΑΣ Ολυμπιάδα Λεχ. Ζιώγας-Νερομυλιώτης (Μαυρατζάς)

ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17:00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-ΑΟ Αχαγιά 82 Κοντίλης-Καρανικόλα Ελ. (Κουλούρης)

ΕΑ Πατρών 17:00 ΕΑ Πατρών-ΓΣ Απόλλων Σμύρνης Σταθόπουλος-Καββαδάς (Κοκορδάτος)

Τέντα 17:00 ΑΟ Καλαμάτα 1980-Κεραυνός Αιγίου Μαραμής-Αναστασίου (Ηλιόπουλος)

Γλαύκου 17:00 ΑΟ Γλαύκος-ΑΟ Ένωση Ιλίου Κυριακόπουλος-Ρίζος (Θεοδωρόπουλος)

Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ-ΚΑΟ Μελισσίων Πόντας-Τηγάνης (Φαλούκας)

Ακράτας 17:00 ΑΟ Ακράτα-Έσπερος ΑΟΠΑ Αποστολίδης Β.-Παπαφωτίου (Κωστής)

2ος Όμιλος

Κυριακή 1 Απριλίου

Εσπέρου (κ.θ.) 17:00 ΠΟΚ Έσπερος-Νίκη Αμαρουσίου Σιδέρης-Μαρτινάκος (Μπουρνάς)

Κλαδισού 17:00 ΑΟΚ Χανιά-ΟΦΗ Πλιάκας-Σκαλτσής (Πετράκης Ν.)

Χίου 17:00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κανελλόπουλος-Μαρινάκης (Τσαρδάκας)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17:00 ΓΝΟ Άρης Νίκαιας-ΑΕΕ Παναγίτσας Δολγυρας-Χατζημάρκος (Ζώης)

Αταλάντης 17:00 ΑΣ Λοκρός-Άρης Πετρούπολης Κουτσοδήμος-Μαραγκάκης (Χριστοδούλου Γ.)

Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Έσπερος Λαμίας Ραχιώτης-Φασόλης (Δεσάρτης)

3ος Όμιλος

Τετάρτη 28 Μαρτίου

ΔΑΚ Γρεβενών 20:00 Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣ Ιωαννίνων Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Κηπουρίδης)

Κυριακή 1 Απριλίου

Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη Πρέβεζας-ΓΕ Αγρινίου Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:00 Φαίακας Κέρκυρας-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας-ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων Τσούλης-Παπαθανασίου (Μελανίδης)

ΔΑΚ Ν. Ιωνίας 17:00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδας Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Αστρεινίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17:00 Ζέφυρος 02-ΑΟΚ Βέροιας Εκιζογλου-Καλέσης (Κασαπίδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 1 Απριλίου

Αγ. Παύλου Χαλκιδικής 18:00 Κένταυρος Καλλικράτειας-ΑΕ Κομοτηνής Βασιλόπουλος-Δέλλας (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Σίνδου 18:00 Αστέρας Σίνδου-ΑΣ Μακεδονικός Γρεκός-Μαλτέσιος (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΟ Πολύγυρου Αγραφιώτης Ι.-Λουλουδιάδης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 ΠΣ Ευκαρπίας-ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Γαζέτας-Πράττος (Σακελαρίου)

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-ΜΑΣ Μαντουλίδης Πετανίδου-Σιταρίδης (Δέλλας)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών Παζόλης-Γκέκας (Παπαδόπουλος Ν.)

Κυριακή 15 Απριλίου

Μίμης Τσικίνας 17:00 ΧΑΝΘ-ΓΣ Ελευθερούπολης Παπαδόπουλος Θ.-Παπαγερίδης (Δροσόπουλος)

Μιχάλης Σταμουλάκης

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ