Friday, 19 October 2018

Γ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων των 4 ομίλων

Mar 14, 2018

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 18 Μαρτίου

1ος Όμιλος

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Οίαξ Ναυπλίου Πιτσίλκας-Δολγύρας (Παπαδόπουλος Στ.)

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Μαραγκάκης-Σκανδαλάκης (Ζάρκος)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΕΑ Πατρών Ελ Ανύ-Λάμπος (Κωστής)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Κεραυνός Αιγίου Κοντίλης-Νάστος (Κουλούρης)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Καλαμάτα 1980 Ισιγώνης-Μελισσάρης (Κοκορδάτος)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Γλαύκος Μπανασάκης-Τσιμπούρης (Ζερδεβάς)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΚΑΠ Μαγκαφάς-Λεκατσάς (Ρόζης)

2ος Όμιλος

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Έσπερος Χριστινάκης-Καρανικόλα Ελ. (Κάλφα)

Κοκκινιάς 2ο ΓΕΛ 14.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΟΚ Χανιά Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Δημητριάδης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φραγκούλη-Καλογριάς (Ευαγγελινός)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πεντέλη Μπούκας-Χρηστίδης Ηλ. (Μπουρνάς)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Άρης Νίκαιας Ζιώγας-Πλιάκας (Παπαδόπουλος Κ.)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Λοκρός Καραβίτης –Ορφανός Ι. (Χριστοδούλου Γ.)

3ος Όμιλος

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νικόπολη Πρέβεζας Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Χαραλάμπης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Φαίακας Κέρκυρας Κρεσταινίτης-Ασλανίδης (Μπέστιας)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος Μακ.-Φίλιππος Β. Πετανίδου-Γρεκός (Ελευθεριάδης)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Νίκη Βόλου Κοντογιάννης-Λελούδας (Χλωρός)

Πτολεμαϊδας 17.00 ΑΠΣ Πτολεμαϊδας-Πρωτέας Γρ. Τσούλης-Τζιοπάνος Γ. (Μπαταούλα)

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Ιωνικός Ιων. Καρακώστας-Γκέκας (Καλότσης)

4ος Όμιλος

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Κένταυρος Καλ. Ιορδανίδης-Χατζηκώστας (Σακελαρίου)

Κομοτηνής 18.00 ΑΕ Κομοτηνής-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης-Εκιζόγλου (Γκουρτζελίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Αστέρας Σίνδου Παπαγεωργίου-Καλέσης (Στουπάκης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Πολύγυρος Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Αστρεινίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-ΓΑΣ Κομοτηνή Μελανίδης-Χρυσάφης (Τζιοπάνος)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ευκαρπία Αγραφιώτης Ιωαν.-Λουλουδιάδης (Μήτσιου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΕΝΤ Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Γιαβρής)

Μιχάλης Σταμουλάκης

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ