Friday, 22 June 2018

Γ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων στους 4 ομίλους

Feb 22, 2018

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας, είναι:

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ακράτα Ορφανός Ιορ.-Τηγάνης (Ζάρκος)

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Καρακωνσταντόπουλος (Παπαδόπουλος Στ.)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΟ Μελισσίων Λεκατσάς-Ασημακάκη (Κωστής)

ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ένωση Ιλίου Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Μάρκου)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιάδα Λεχ. Κιουλαφάς-Ντάσης (Κουλούρης)

Καλαμάτα 1980-Αχαγιά 82 Ορφανός Εμ.-Μελισσάρης (Ηλιόπουλος Σπ.)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΚΑΠ Μαντήλας-Μπιτσιζάνος (Ρόζης)

2ος Όμιλος

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Ερμής Σχηματαρίου Καμήτσος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)

Κλαδισού 15.00 ΑΟΚ Χανιά-Έσπερος Λαμίας Ζιώγας-Σκουλαρίκης (Πετράκης Ν.)

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Άρης Πετρούπολης Μαρίγλη-Ροδίτης (Παντελής)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΑΕΕ Παναγίτσας Λαμπίρης-Μπακετέα (Φαλούκας)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Νίκη Αμαρουσίου Σπυρόπουλος-Νερομυλιώτης (Ζώης)

Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Λοκρός Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Ευστρατίου)

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)

Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Βέροια Παπανικολάου-Ιορδανίδης (Καραλής)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Μελανίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Αγραφιώτης Ι.-Αγραφιώτης Γρ. (Τσιργούλας)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΓΕ Αγρινίου Ντόγκας-Χρυσάφης (Γκαρζονίκας)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ιωνικός Ιωνίας Παζώλης-Λελούδας (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος-Καλ.-Απόλλων Καλαμαριάς Εκιζόγλου-Καλέσης (Σακελαρίου)

Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Τζιοπάνος)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Πολυχρονίδης)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βαφειάδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Γεωργούδης-Γκούτας (Φωτιάδης)

Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ελευθερούπολη Κοϊμτζόγλου-Τζιοπάνος Γ. (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Πετανίδου (Σιμητόπουλος)

Μιχάλης Σταμουλάκης

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ