Sunday, 19 August 2018

Γ Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες και στους 4 ομίλους

Feb 12, 2018

1ος όμιλος

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής:

ΚΑΠ-Οίαξ Ναυπλίου 61-78
Ακράτα-Νέα Ιωνία 66-58
Εσπερος Πατρών-ΕΑΠ 54-52
Μελίσσια-Κεραυνός Αιγίου (αναβλήθηκε)
Ενωση Ιλίου-Απόλλων Σμύρνης 72-66
Ολυμπιάδα Ασσου/Λεχαίου-Αχαγιά ’82 70-101
Γλαύκος-Καλαμάτα ’80 66-40

Τα φύλλα αγώνα:

ΚΑΠ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 61-78
Διαιτητές: Φάκαρος-Αντωνίου
Δεκάλεπτα: 24-19, 40-33, 51-56, 61-78
ΚΑΠ (Κακαλιάς): Περδικάρης 15 (1), Ανδρικόπουλος 2, Κορρές 5, Ετζιάκα 5, Καρακατσάνης, Ζαχαράκης 1, Πρίτσος 6 (2), Ροδοστόγλου 6, Παπουλίδης 7, Θεοδωράκης, Σακελαρόπουλος 14 (2).
Οίαξ Ναυπλίου (Νώντας): Ραζής 2, Μπούσι, Μπουρής, Πελεκάνος 24 (3), Παπαντωνίου 29 (3), Τσούχλης, Γεωργιάδης 10 (1), Φρουσκλιάς, Ευστρατίου 6, Μπιτινής, Ψάλτου 7

ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ ’80 66-40
Διαιτητές: Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος
Δεκάλεπτα: 18-7, 35-15, 47-26, 66-40
Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας 11, Χονδρογιάννης 12 (1), Εφέπουλος, Λαμπρόπουλος 6 (1), Γιαννικόπουλος 5, Σακελλαρόπουλος 5, Σταυράκης 8 (2), Κάλλης 2, Δίπλαρος, Τσεκλένης 7 (1), Σπυράκος 10 (1)
Καλαμάτα ’80 (Κορογώνας): Πέτρου, Σκοπέτος 9 (1), Φραγγέας 4, Παπαγεωργίου 2, Μπουγάς, Μπάζιος 1, Πατικόπουλος 2, Βούλγαρης 8, Μέντης 8 (1), Αρώνης 6

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 72-66
Διαιτητές: Ορφανός Ιορδ.-Λαζόγκα
Δεκάλεπτα: 13-18, 33-36, 52-55, 72-66
Ένωση Ιλίου (Κτιστάκης): Μπέλλας Οδ. 5 (1), Βαρσαμούλης 6, Μαγιντόμπε 13 (2), Σκαλωμένος 14, Φουντάς 6 (1), Μανταλβάνος 2, Μπολάτογλου 15 (3), Μπέλλας Γ. 1, Βαϊδάκης 10 (1), Πανουσόπουλος Θ., Πανουσόπουλος Κ., Χαραλάμπους.
Απόλλων Σμύρνης (Καράμπελας): Καραμπάς 23(7), Ανδρεόπουλος 13, Μπασδέκης 16 (2), Πρισκομάτης 5 (1), Οικονομόπουλος 4, Πετρόπουλος 5, Οικονομάκης, Λαμπράκης, Γεωργιάδης, Πρόφκα, Δρόσος.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΕΑΠ 54-52
Διαιτητές: Μακρόπουλος-Κοτσίρης
Δεκάλεπτα: 10-16, 20-31, 43-41, 54-52
Εσπερος Πατρών (Δεράος): Γιαλλελής, Φραντζής 14 (3), Λαμπρόπουλος 12 (2), Ροκανάς 7 (1), Ζαφείρης 6, Βύρλας 9, Σερέτης, Σκόνδρας 6, Παπανικολόπουλος.
ΕΑΠ (Σκροπολίθας): Σαρίκας 11 (1), Δούρος 5 (1), Καλπακής 2, Φωτιάδης 5, Καραϊσκάκης 7, Κάντας 5 (1), Παπαδόπουλος 17, Τσουλέας, Χουλιάρας

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣΣΟΥ/ΛΕΧΑΙΟΥ-ΑΧΑΓΙΑ 70-101
Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας-Μαυρέλης
Δεκάλεπτα: 23-22, 42-47, 55-74, 70-101
Ολυμπιάδα Ασσου/Λεχαίου (Παπαμιχαήλ): Μπερεδήμας, Καραμάνης, Λύκος, Κρασαδάκης 21 (2),Δόσης 8 (1), Βασιλείου, Ηλίου 2, Λενακος 23 (2), Ραπανάκης 2, Γεωργαρης Αν. 12 (4), Γεωργαρης Απ. 2
Αχαγιά (Λιόνας): Μοσχοβάκης 16 (2), Σταμόπουλος 6 (1), Δουλγερακης 3 (1), Νικολάου 3 (1), Γατσουλης, Χρυσανθόπουλος, Χαμηλός 14 (4), Λαμπρόπουλος 4, Δαβανης 18, Οικονομόπουλος 37 (4).

ΑΚΡΑΤΑ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 66-58
Διαιτητές: Σταθόπουλος-Λεκατσάς
Δεκάλεπτα: 18-24, 16-14, 21-7, 11-13
Ακράτα (Σκαραφίγκας): Κατωπόδης 11, Λαφής 8, Καλεμτζάκης 6 (1), Τσότσος 8, Οικονομόπουλος 5 (1), Μαλλής 4, Λυμπέρης 2, Βεσκούκης 22 (1)
Νέα Ιωνία (Δαμιανίδης): Καρτέρης 8 (1), Καραθανασόπουλος 5 (1), Ηλιόπουλος 3 (1), Γεωργίου 3 (1), Βασιλακάκης 2, Λίτσιος 13 (3), Σιούτης 6 (2), Κανελλόπουλος 1, Καλασούντας 5 (1), Γεωργίου Γ. 12 (2)

Βαθμολογία (σε 16 αγώνες):

1. Οίαξ Ναυπλίου 30 (14-2)
2. Ένωση Ιλίου 29 (13-3)
——————————————–
3. Γλαύκος 29 (13-3)
4. Αχαγιά ’82 28 (12-4)
——————————————–
5. Ακράτα 27 (11-5)
6. Μελίσσια 26 (11-4)*
7. Έσπερος Πατρών 25 (9-7)
8. ΚΑΠ 23 (7-9)
9. Νέα Ιωνία 23 (7-9)
——————————————–
10. Κεραυνός Αιγίου 21 (6-9)*
——————————————–
11. Απόλλων Σμύρνης 20 (4-12)
12. ΕΑΠ 18 (2-14)
13. Καλαμάτα ’80 17 (1-15)
14. Ολυμπιάδα Άσσου/Λεχαίου 17 (1-15)

17η αγωνιστική (25/2):

Οίαξ Ναυπλίου-Ακράτα
Νέα Ιωνία-Εσπερος Πατρών
ΕΑΠ-Μελίσσια
Κεραυνός Αιγίου-Ενωση Ιλίου
Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιάδα Ασσου/Λεχαίου
Καλαμάτα ’80-Αχαγιά ’82
Γλαύκος-ΚΑΠ


2ος όμιλος
Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής:

Λοκρός Αταλάντης-Έσπερος Καλλιθέας 71-81
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά 80-63
Εσπερος Λαμίας-ΒΑΟΛ Χίου 74-64
Αρης Πετρούπολης-Πεντέλη 56-70
ΑΕΕ Παναγίτσας-Κρόνος Αγίου Δημητρίου 72-80
Νίκη Αμαρουσίου-ΟΦΗ 69-66
Ρεπό: Άρης Νικαίας

Τα φύλλα αγώνα:

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 71-81
Διαιτητές: Ρίζος-Γεράνιος.
Δεκάλεπτα: 13-25, 28-51, 48-58, 71-81
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Διαμαντής 5 (1), Ρούζιος, Μπόλματης, Μπουλαντζάς, Νικολάου, Παναγιωτίδης 4, Κανακάρης, Σάκοτα 19, Μάτος Αν. 17, Μάτος Αγγ. 20 (6), Ρετσινάς 6 (2).
Εσπερος Καλλιθέας (Γράψας-Μάντζαρης): Αγγελόπουλος 11 (1), Καραγιαννίδης 6, Χατζηκίδης 5 (1), Καρλάφτης 10 (2), Χαρούνι Ν. 5, Κατσούρης 2, Κρητικός 7 (1), Βλασσόπουλος, Χαρούνι Κ. 13, Καράμπελας 5, Βάρσος 13 (3), Πρόγκας 4.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 80-63
Διαιτητές: Μαρινάκης-Ασλανίδης.
Δεκάλεπτα: 17-12, 41-29, 63-49, 80-63
Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης-Σολομωνίδης): Κοσμετάτος, Πανταζής 14, Θωμάς 3 (1), Γκρινιάρης 14 (1), Κολοβός 5, Κώνστας 8 (2), Φλώτσιος 8 (1), Σπηλιόπουλος 11 (3), Αγγελέτος, Tσιριμώκος, Γυφτονικολός 10, Μαρμαρινός 7.
AOK Χανιά (Θεοδωράκης): Σταθόπουλος 3 (1), Αράπης 2, Αλεξίου 11 (2), Υφαντόπουλος 5 (1), Σαράντης, Μπαγάκης 4, Πούρος 11 (3), Κολαρετάκης 4, Αδοντάκης 8, Τασιούδης 15 (1), Παπαδάκης.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ 74-64
Διαιτητές: Ξέρας-Λελούδας.
Δεκάλεπτα: 15-17, 35-39, 63-51, 74-64
Εσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Στογίλκοβιτς 3 (1), Μπερτσιμάς, Σέττος 12 (1), πάππος, Ρουμελιώτης Γ. 12 (1), Παπαργυρόπουλος 17, Φύκας 17 (2), Μαντζούκας, Φούντας 1, Δαχρετζής 2, Κατράνας 10 (2), Παπανικολάου.
ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Σαμιώτης 5 (1), Μπούμπαρης 11, Ανδρουλάκης 4, Σουλίκας 9 (1), Βούτας, Αγγελίδης 8, Καραφάντης, Τσουρής 11, Τρόβας 8 (1), Κωνσταντινάκος 8 (2).

ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72-80
Διαιτητές: Κανελλόπουλος-Ασημάκη.
Δεκάλεπτα: 22-18, 37-40, 51-63, 72-80.
ΑΕΕ Παναγίτσας (Βελισσαράκος): Σκεμπές 11 (3), Καρβούνης 9 (1), Μούντριχας, Βαλαής, Θεοδωράκος 9 (3), Κωνσταντίνου, Περσίδης, Μπέλλος, Γκιζόγιαννης 24 (2), Χοτζάλι, Δρακάκης 6, Σβορώνος 13 (3).
Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Παπαμάρκος): Ζαραϊδώνης 13 (1), Στραγανιώτης 4, Νάτσο 6, Ξιούρας 8, Χρονόπουλος 11, Κακαργιάς 3 (1), Κόης 15 (2), Κοσμετάτος, Σολωμός 20 Πουρνάρας, Πετράκος, Ανδρεάτος.

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΟΦΗ 69-66
Διαιτητές: Καμήτσος-Καρακωνσταντόπουλος
Δεκάλεπτα: 19-14, 29-32, 48-50, 69-66
Νίκη Αμαρουσίου (Χρυσόγελος): Δανάς 5 (1), Σκούταρης 6 (2), Σταμάτης 2, Κοντογιάννης 15, Κυπριτζόγλου 18 (2), Τσέκενης Γ. 2, Μιχαλάκος 5, Κουκάκης 15, Κανίτσης 1
ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας 6, Κριθινάκης 5 (1), Καραλής 11, Χαρωνίτης 3 (1), Καρλάφτης, Αγαπιάδης 18 (1), Βασιλειάδης, Σταράκης 15 (2), Πάλλης 8

Βαθμολογία (σε 16 αγώνες):

1. Έσπερος Καλλιθέας 26 (12-2)*
2. Έσπερος Λαμίας 26 (11-4)
——————————————–
3. Πεντέλη 26 (11-4)
4. Ερμής Σχηματαρίου 25 (10-5)
——————————————–
5. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 24 (9-6)
6. Λοκρός Αταλάντης 24 (9-6)
7. ΟΦΗ 23 (8-7)
8. ΒΑΟΛ Χίου 22 (7-8)
9. Νίκη Αμαρουσίου 19 (5-9)*
——————————————–
10. ΑΕΕ Παναγίτσας 19 (4-11)
——————————————–
11. ΑΟΚ Χανιά 19 (4-11)
12. Άρης Νικαίας 18 (4-10)*
13. Άρης Πετρούπολης 17 (2-13)

(*) Έχουν δώσει το ρεπό τους

17η αγωνιστική (25/2):

Έσπερος Καλλιθέας -Ερμής Σχηματαρίου
ΑΟΚ Χανιά-Εσπερος Λαμίας
ΒΑΟΛ Χίου-Αρης Πετρούπολης
Πεντέλη- ΑΕΕ Παναγίτσας
Κρόνος Αγίου Δημητρίου-Νίκη Αμαρουσίου
Αρης Νικαίας-Λοκρός Αταλάντης
Ρεπό: ΟΦΗ


3ος ομιλος
Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής:

Ιωνικός Ιωνίας-Νικόπολη Πρέβεζας 98-93 (85-85 κ.α.)
Ζέφυρος-Φαίακας Κέρκυρας 78-69
ΑΟΚ Βέροιας-Φίλιππος Βέροιας 58-83
Πτολεμαΐδα-Νίκη Βόλου 69-74
ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ικαροι Τρικάλων 77-75
ΓΕ Αγρινίου-Εύαθλος 70-93
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

Τα φύλλα αγώνα:

ΖΕΦΥΡΟΣ-ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 78-69
Δεκάλεπτα: 12-15, 33- 38, 57-56, 78-69
Διαιτητές: Μελανίδης, Ντόγκας
Ζέφυρος (Τσολάκης): Μυτιληναίος 11(3), Νικολαΐδης 1, Αλεξανδρίδης, Ματενίδης 6, Καναράς 6, Μαυροματίδης 16, Τσιόγκας 11, Μυστιλιάδης 22(3), Ζελενίτσας, Βασιλείου, Μάρκου, Ουρκέρογλου 5(1).
Φαίακας Κέρκυρας (Κοντογιάννης, Αργαλιάς): Νεδέλκος 19(1), Χατζόπουλος 20, Σπιτιέρης 6, Μακρίδης 6, Στ. Περούλης 12(1), Α. Περούλης, Σκούρτης, Βογιατζής 3 (1), Μαγγανάς 2, Πάλλης, Κατέχης, Ματενίδης.

ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 69-74
Διαιτητές: Γραικός-Παπαθανασίου
Δεκάλεπτα: 25-16, 38-35, 55-57, 69-74
Πτολεμαΐδα (Καλομενίδης): Κλασίδης 13 (1), Μπάρδας, Παπαδόπουλος, Πατροδήμος 3(1), Νεοφυτιδης 12, Σαρρής 16 (2), Αθανασιάδης, Πανίδης 15(2), Εσεπίδης, Τσολάκης 2, Σαχπατζίδης 5 (1)
Νίκη Βόλου (Πρέκας):Γεωργίου 14 (2), Κουτίνας 28 (3), Τσαβές 2, Τσώλης 7, Παπακώστας 17 (1), Τοκατλίδης 6, Αναγνωστόπουλος, Διγενής, Λωρίτης, Καφάσης.

ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΕΥΑΘΛΟΣ 70-93
Διαιτητές: Λαμπίρης-Ελ Ανύ
Δεκάλεπτα: 18-19, 37-48, 60-72, 70-93
ΓΕ Αγρινίου (Φαράντος): Ντάλας, Αυφαντόπουλος, Βακουφτσής, Σταμουλάκης 40(8), Μπαρούχας 9(1), Χειμώνας 3(1), Τσώλος 6(1), Δάρλας, Βούλγαρης 2, Μπεκατώρος 10(2).
Εύαθλος (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 3(1), Ημερίδης 18(1), Βλέτσης 5(1), Μπινιάκου 2, Τασούδης 5(1), Τσινόπουλος 14(2), Τσελέκης 20, Σιδηρόπουλος 22(1), Γουγουλάκης, Κούτουλας 4.

ΑΓΣΙ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 77-75
Διαιτητές: Φουτζήλας-Καρκαλέτσης
Δεκάλεπτα: 23-12, 41-33, 63-52, 77-75
AΓΣI (Τσουκανέλης): Γεωργίου 24, Ζαμπέτης 20 (4), Μπαρτζώκας 12, Καλφαλίδης, Αντωνίου 5 (1), Καννής, Βάτσιος, Μάκης 4, Τσιλιγγαρίδης, Εξαρχόπουλος 2, Φίλιος 3, Θώδης 7.
Iκαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Κορδέας, Φουντάς Σ. 9 (2), Στάνκοβιτς, Αργύρης 14 (2), Μέξης, Χατζής, Ντούρβας, Μπαρμπαρούσης, Αργύρης 13 (1), Φουντάς Γ. 28 (4), Θεοδώρου.

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 58-83
Διαιτητές: Πετανίδου-Κουκουλεκίδης
Δεκάλεπτα: 14-17, 26-33, 43-56, 58-83.
ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης): Τρομπούκης 4, Ουσουλτζόγλου 4, Σισμάνης 12 (2), Γκανάς 7 (1), Βλάχος 2, Μαυρίδης 6, Ορφανίδης, Γιαννόπουλος, Λέφας 10, Μπαρμπαρούσης, Χατζηλαμπρινός, Γιαννουζάκος 13 (1).
Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας): Μόρας 2, Τόκας Α., Τσεσμετζίδης, Τόκας Π., Βάλιος 8 (2), Τσιαγκλάγκανος 2, Μαρκόπουλος, Καβαργύρης, Κοθράς 21 (1), Παραπούρας 22 (5), Σουτζόπουλος 24 (2), Καντάρκος 4

ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡ. 98-93 (κ.α. 85-85)
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Θ.-Χατζηχαρίσης
Δεκάλεπτα: 18-19, 37-37, 64-61, 85-85, 98-93
Ιωνικός Ιωνίας (Πετρόπουλος): Αναστασιάδης 16(2), Γεωργιάδης 20(3), Κούτε 2, Μαδεμλής 15, Χαριστός 2, Δελλής 2, Σιδηροηλίας 18, Παουλεάνου 2, Βαρίτης 21(2).
Νικόπολη Πρέβεζας (Βαβέτσης): Βαγενάς 10(1), Αργυρός 13(4), Τσιτσώνης 6(1), Σταμούλης 2, Κακιούζης 8(2), Παπαμιχαήλ 9(1), Νίκας 19(4), Μπαλλάς 26(1).

Βαθμολογία (σε 16 αγώνες):

1. Φίλιππος Βέροιας 28 (13-2)
2. Φαίακας Κέρκυρας 26 (11-4)
——————————————–
3. Νίκη Βόλου 25 (10-5)
4. ΑΓΣΙ 24 (9-6)
——————————————–
5. Ζέφυρος 23 (8-7)
6. Εύαθλος 23 (8-7)
7. Πρωτέας Γρεβενών 22 (8-6)*
8. Νικόπολη Πρέβεζας 21 (7-7)*
9. Ίκαροι Τρικάλων 21 (6-9)
——————————————–
10. ΑΟΚ Βέροιας 20 (5-10)
11. Ιωνικός Ιωνίας 20 (5-10)
12. Πτολεμαΐδα 18 (3-12)
13. ΓΕ Αγρινίου 17 (3-11)*

(*) Έχουν δώσει το ρεπό τους

17η αγωνιστική (25/2):

Νικόπολη Πρέβεζας-Ζέφυρος
Φαίακας Κέρκυρας-ΑΟΚ Βέροιας
Φίλιππος Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδας
Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ίκαροι Τρικάλων-ΓΕ Αγρινίου
Πρωτέας Γρεβενών-Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: Εύαθλος

4ος όμιλος
Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής:

ΜΕΝΤ-Κένταυρος Καλλικράτειας 73-68
Απόλλων Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ 73-70
Ορφέας Νέου Σκοπού-Αστέρας Σίνδου 51-71
Μαντουλίδης-Πολύγυρος 80-72
Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός 71-73
ΑΕ Κομοτηνής-ΓΣ Ελευθερούπολης 58-85
ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Κομοτηνής 108-78

Τα φύλλα αγώνα:

ΜΕΝΤ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 73-68
Διαιτητές: Παζώλης- Γεωργούλης
Δεκάλεπτα: 19-17, 37-39, 57-53,73-68
ΜΕΝΤ (Νομικός-Δασκαλάκης): Καλπαξίδης 21, Παπαδόπουλος Π. 13, Μιχαηλίδης 14, Καρανώτας 8, Παπαδόπουλος Α. 11(1), Κάππος 2, Ακσεχέρογλου 4, Μπαγκντασαριάν, Βελέντζας.
Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλόστος): Σελεμενάκης 10(1), Θαλασσινός Α. 2, Φωτιάδης 10(2), Γκόνος 16(2), Παρασκευάς 4, Ρέμπελος 3(1), Δέτσικας 12, Δασκαλάκης 4, Ζωγράφος 7

ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 58-85
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι.-Αγραφιώτης Γρ.
Δεκάλεπτα: 13-31, 32-47, 50-72, 58-85
ΑΕ Κομοτηνής (Στοάκης): Καραμανλής 1, Παπαδόπουλος 3 (1), Βακρινός 4, Μαγουλάς 18 (1), Δάτσης 5, Κάσσας, Κυφωνίδης 11 (2), Βαχαρίδης, Σπέντζος 16.
ΓΣ Ελευθερούπολης (Κ. Παπαδόπουλος): Παπαγεωργίου, Κελαϊδάκης, Στυλίδης 10 (2), Γαϊτανίδης 3 (1), Μασάδης 7, Κωνσταντάρας, Θεοδωράκος 15 (3), Απαζίδης 16 (2), Μανάκας 15, Ιωάννου, Λογοθέτης, Βοϊβατόπουλος 19.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΧΑΝΘ 73-70
Διαιτητές: Γαζέτας-Πράττος
Δεκάλεπτα: 20-18, 37-31, 55-41, 73-70
Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης-Κεσίδης): Αποστόλου 20(5), Μυθιλού 18(3), Σταματέλος 17(4), Κουκουλίδης, Καλαμπόκης, Κιώτης, Χασιώτης, Τσουτσούκας, Ανδρεάδης, Χατζίδης 10, Στυλιανίδης 5(1)
ΧΑΝΘ (Ζαφειρούδης): Παπαζούδης, Ακεψιμαϊδης 8(2), Ζιάκας 11(1), Θωμαϊδης 11, Γεωργάκης 15, Πέτροβιτς 23(4), Κουτσοκώστας, Βλαγκόγιας,

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ 108-78
Διαιτητές: Εκιζόγλου-Καλέσης
Δεκάλεπτα: 25-19, 51-40, 80-60, 108-78
ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου- Δαδάλας): Ψευτογκάς 12(2), Πούλιος 6(2), Κοκκαλιώτης 3(1), Γκαβέζος Αρ. 8, Γαϊτάνης 3(1), Χολέβας 23(2), Πρεδάρης, Κολλιώτσιος 5(1), Ουλουσίδης 24(2), Κόκκουρας 6, Κιούρκας 8(2), Γκαβέζος Αν. 10(2),
ΓΑΣ Κομοτηνής (Λεμονίδης): Σαββίδης 4, Σκεμπή 2, Αθανασίου 5(1), Λεχούδης 8(2), Χατζηδημητρίου 8(1), Γιωτόπουλος 7(1) Σιμάκης 26(4), Παλάσκας 7(2), Χαλίλ 11, Μπίτατζης.

Βαθμολογία (σε 16 αγώνες):

1. ΓΣ Ελευθερούπολης 31 (15-1)
2. Μακεδονικός 30 (14-2)
——————————————–
3. Πολύγυρος 28 (12-4)
4. ΜΕΝΤ 26 (10-6)
——————————————–
5. ΓΑΣ Κομοτηνή 26 (10-6)
6. ΧΑΝΘ 25 (9-7)
7. ΠΣ Ευκαρπίας 25 (9-7)
8. Αίας Ευόσμου 25 (9-7)
9. Απόλλων Καλαμαριάς 24 (8-8)
10. Μαντουλίδης 22 (6-10)
——————————————–
11. Αστέρας Σίνδου 21 (5-11)
12. ΑΕ Κομοτηνής 20 (4-12)
13. Κένταυρος Καλλικράτειας 17 (1-15)
14. Ορφέας Νέου Σκοπού 16 (0-16)

17η αγωνιστική (25/2):

Κένταυρος Καλλικράτειας-Απόλλων Καλαμαριάς
ΧΑΝΘ-Ορφέας Νέου Σκοπού
Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης
ΑΟ Πολυγύρου-Αίας Ευόσμου
Μακεδονικός-ΑΕ Κομοτηνής
ΓΑΣ Κομοτηνή-ΓΣ Ελευθερούπολης
ΠΣ Ευκαρπίας-ΜΕΝΤ

 Μιχάλης Σταμουλάκης

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ