Monday, 18 June 2018

Γ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων στους 4 ομίλους

Jan 03, 2018

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 7 Ιανουαρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Κεραυνός Αιγίου Λύρας-Αυγερινός (Ζάρκος)

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-ΕΑ Πατρών Χουγιάζος-Μαρίγλη (Κουλούρης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-ΚΑΟ Μελισσίων Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Γιαλικάρης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Απόλλων Σμύρνης Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Μάρκου)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Αχαγιά 82 Μπανασάκης-Καρανικόλα Ελ. (Παπαδόπουλος Στ.)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ολυμπιάδα Λεχ. Νάκας-Λεκατσάς (Κοκορδάτος)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ένωση Ιλίου Μαντήλας-Τσιμπούρης (Θεοδωρόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 7 Ιανουαρίου

Εσπέρου 20.30 Έσπερος-Πεντέλη Μαγκουνής-Σπυρόπουλος (Μπουρνάς)

Κλαδισού 15.00 Χανιά-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καλαϊτζάκης-Λαζαρίδης (Πετράκης Ν.)

Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Πλιάκας-Τηγάνης (Δραμεσιώτης)

Αταλάντης 15.30 Λοκρός-ΟΦΗ Πόντας-Ραχιώτης (Χριστοδούλου Γ.)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Νίκη Αμαρουσίου Κανελλόπουλος Μ.-Μακρόπουλος (Σταμάτης Φ.)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-ΑΕΕ Παναγίτσας Καλογερόπουλος Λ.-Λελούδας (Γκουντέλιας)

3ος Όμιλος

Κυριακή 7 Ιανουαρίου

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Νίκη Βόλου Φουτζήλας-Πετανίδου (Μιζίκος)

Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Φίλιππος Βέρ. Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Καραλής)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ίκαροι Τρ. Τσοκόλης-Κουκουλεκίδης (Πλεξίδας)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Εύαθλος Παπανικολάου Γ.-Κοντογιάννης (Πολυχρονίδης)

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Αγρίνιο Παζόλης-Γεωργούλης (Δέλλας)

Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γ. (Κοντόζης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 7 Ιανουαρίου

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Πολύγυρος Καρκαλέτσης-Μαλτέσιος (Θωμόπουλος)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Αστέρας Σίνδου Παπαδόπουλος Χ.-Τσούλης Β. (Λαδένης)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μαντουλίδης Δημάδης-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Μακεδονικός Γαζέτας-Γρεκός (Παπαδόπουλος Ν.)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ελευθερούπολη Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Δροσόπουλος)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Σακελλαρίου)

Ν Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας-Αίας Ευόσμου Καρακώστας-Γκέκας (Γιαβρής)

Μιχάλης Σταμουλάκης

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ