Friday, 15 December 2017

Γ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων των 4 ομίλων

Dec 06, 2017

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Αχαγιά 82 Σπυρόπουλος-Κοτσώνης (Ζάρκος)

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Απόλλων Σμύρνης Φραγγούλη-Σιδέρης (Κουλούρης)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Κεραυνός Αιγίου Καρπάνος-Γεράνιος (Κωστής)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Έσπερος ΑΟΠΑ Κονταράτος-Δαβιδέλης (Μαλαμάς)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ολυμπιάδα Λεχαίου Καββαδάς-Πατζατσόπουλος (Ρόζης)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ένωση Ιλίου Καλαϊτζάκης-Καλογριάς (Παπαδόπουλος Κ.)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΚΑΟ Μελισσίων Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Θεοδωρόπουλος)

2ος Όμιλος

Εσπέρου 17.00 Έσπερος- ΟΦΗ Χουγιάζος-Ντάνος (Παππάς)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κοτσίρης-Λαμπίρης (Πετράκης)

Χίου 17.00 Βούρειος-Πεντέλη Καμήτσος-Μακρόπουλος (Τσαρδάκας)

Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Νίκη Αμαρουσίου Λαζαρίδης-Μαυρέλης (Παπαγιαννόπουλος)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Παναγίτσα Πλιάκας-Τηγάνης (Χριστοδούλου)

Σχηματαρίου (κθ) 17.00 Ερμής Σχ.-Άρης Πετρούπολης Κουτσοδήμος-Μαγκαφάς (Σταμάτης Φιλ.)

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Εύαθλος Μακ. Παζόλης-Γκούτας (Μιζίκος)

Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Ίκαροι Τρ. Παπανικολάου Γ.-Ιορδανίδης (Καραλής)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-Νίκη Βόλου Τσοκόλης-Λουλουδιάδης (Καλότσης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας-ΓΕ Αγρινίου Τσούλης-Σελεβός (Πλεξίδας)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Καρακώστας-Κοντογιάννης (Πολυχρονίδης)

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-ΑΠΣ Πτολεμαϊδας Σαρακενίδης-Λελούδας (Δέλλας)

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-Ελευθερούπολη Γαζέτας-Παπαθανασίου (Θωμόπουλος)

Μίμης Τσικινας 19.00 ΧΑΝΘ-Μακεδονικός Φουτζήλας-Πετανίδου (Αστρεινίδης)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Πολύγυρος Ντόκας-Χατζηχαρίσης (Παραλικίδης)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΓΣ Κομοτηνής Εκιζόγλου-Λαδάς (Παπαδόπουλος Ν.)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ. (Σακελλαρίου)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Μαντουλίδης Αγραφιώτης Ιωάν.-Καρκαλέτσης (Λαδένης)

 Μιχάλης Σταμουλάκης

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ